Обговорення → Перегляд теми

Питання №3. Порядок приватизації майна комунальної власності Видалити тему

Євген Сойкін Середа, 01:55, 03/02
Перш за все цікавлять такі моменти:

1) Продаж з аукціону комунального майна є обовязковим для всіх обєктів комунальної власності (будівлі, складські приміщення), чи тільки для земель комунальної власності?

2) Я чув що з нового року (2010) нібито вступила в силу урядова постанова, згідно з якою обєкти комунальної власності можуть продаватися лише з землею, на якій цей обєкт розташований. Але я ніяк не можу знайти цю постанову. Можете допомогти прояснити це питання (хоча б вказати номер постанови, якщо така є)?

питаю про все це, бо хочу зупинити грабіжницький продаж обєкту комунальної власності: http://politiko.com.ua/blogpost19945
http://politiko.com.ua/blogpost19996 http://politiko.com.ua/blogpost20126 http://politiko.com.ua/blogpost20269
Инфузория Кедочка Вівторок, 16:55, 01/06
Щодо пункту 2, ця норма міститься в Земельному кодексу України (зміни) поивіться на rada.gov.ua
Якщо будуть питання задавайте!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети