Обговорення → Перегляд теми

Про якість експертів на Політико Видалити тему

Юрась Коновченко Неділя, 12:00, 08/05
Хочу звернутись до адміністрації з питанням: по яких критеріях Ви визначаєте, давати звання "експерт" деяким авторам, чи не давати?

Як я розумію, експерт - це той, хто добре розбирається в якомусь питанні, дає якісну аналітику по ньому, розкриває внутрішню суть явищ, має глибокий, гострий розум.... Саме тому матеріали цієї людини мають потрапляти зразу ж в прямий ефір.

Але останнім часом експерти (Скороходов, нєкто Бєлямінов...) просто тупо займаються пропагандою окремих політичних поглядів та засипали Політико своїми людиноненависницькими матеріалами, які аж ніяк не дотягують до звання експертних, а тільки роздмухують пристрасті та працюють на розкол.

Натомість, такі цікаві, врівноважені, виважені автори як Андрусів, Плахтій, Портников, яких завжди цікаво читати, давно вже не з`являлись на Політико.

Окрім цього, статті деяких виборців та громадських діячів (Віталій Демиденко, наприклад) набагато глибші та виважені, ніж інформаційні помиї деяких "експертів". Перед 9 травням це стало ще більш очевидно...

Вважаю, що треба знімати звання "експерт" з людей які розповсюджують тут свої неврівноважені пропагандистські матеріали і, навпаки, давати звання експерта найбільш виваженим виборцям та гр. діячам. І час від часу переглядати список експертів, щоб ніхто не "зазвєздився".
Олеся Наумовська Неділя, 12:35, 08/05
Цілком підтримую! Заради такої справи навіть згодна переглянути своє власне "експертство":)
Дмитро Дюжий П'ятниця, 13:55, 27/05
А де відповідь адмінів? Чи вони не відповідають?
Игорь Малега П'ятниця, 14:08, 27/05
мы сами себе эксперты. При политичесуой системе в Украине отказываться от своих моггов ,грех...
Юрась Коновченко П'ятниця, 14:32, 27/05
Пропоную ввести ще перехідне звання хохло-експерта:))) Для "особо отлічівшіхся")))

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети