Ідеї → Давайте називати речі своїми іменами

П'ятниця, 00:34, 10/09
Дмитро Сінченко
Ідею підтримують: 37
В Україні немає жодного легітимного органу влади, який діє у відповідності до Конституції. Тож давайте називати речі своїми іменами: так званий "Президент", т.зв. "Міністр", т.зв. "Суддя" тощо...

Коментарі

Згоден.
+++++!!! Згоден
Легітимність означає визнання влади.
Не варто плутати з законністю влади. Нинішня влада закона, бо закон змінює під свої дії.
Чи легітимна вона?
Ну ви, мешканці Політико, виконуєте закони Верховної Ради? Платете за платіжки, які Вам надсилають з ЖЕКів а значить Ви визнаєте цю владу.

І не треба робити вигляж повстанців.
І ви і я визнаємо нинішню владу бо за неї проголосував український народ (та його активна меншість, за повного сприяння пасивної більшості).
Я не хочу нікого образити, однак таким є наш народ, і працювати треба з ним, аби виховати, окультурити, підняти над рівнем "поїсти, поппити, погуляти".

Це набагато важче, ніж змінити обличча незмінно злочинної влади, однак результат буде тривалішим. Його за рік не перекроїш, як ту недолугу політику професійних патріотів останніх кількох років.
Провокатор 22:19
Хлопче, хто тобі сказав таку дурню??? Я ні копійки не плачу цьому "доброчинному угрупованню"!!! Хоча заробляю непогано, як для українців... А з ЖЕКами суджусь вже кілька років, адже вони не виконують своєї роботи!!! І те, що я використовую "закони" цієї псевдовлади проти неї ж аж ніяк не означає, що я їх визнаю і дотримуюсь.
У цій державі "законів" дотримуються лише ЛОХИ... тому і вам не раджу їх дотримуватись... Чому? Бо їх не існує! Якщо закон існує не для всіх - значить він не існує!!!
Дмитро Сінченко 01:05
На жаль, нинішня влада не законна, адже не дотримується ні законів, ні конституції, які сама ж і приймає... навіщо їх дотримуватись нам - не зрозуміло...
Підтримую
100%!!!
А я тіки так і називаю)))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.