Ідеї → Висловлювати та дискутувати на Політико бізнес-ідеї

Ідею підтримують: 8
більше про конкретні ідеї, що можуть приносити прибуток у вигляді грошей, а також аналізувати перепони на шляху до нормального бізнесу та шляхи їх подолання. І менше усілякої фігні, якої багато у "жовтій пресі".

Коментарі

+++++++++++++++++++++++++++++++
ІдЄЯ: наполегливо працюй на користь споживача!!! Через 5-10 років наполегливої сумлінної праці може отримаєш від цього задоволення!!! То і є БІЗНЕС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Це не тематика сайту Політико, заснуйте тематичний журнал, україномовний чи англомовний і я з задоволенням приєднаюся. На Політико суспільно-політична тематика.
Політика - найвища, аристократична сфера бізнесу. В чиїх руках політика, в тих руках і економіка, тобто бізнес... Наприклад: Ялинкович захопив владу з пердунами і непогано на цьому заробляє... Чи, може, я помиляюся?
За, обома руками!
Политика - это ну очень большой бизнес, в рамках государства, в мировых масштабах. Ведь что такое бизнес - это организация(структура)которая направлена на увеличение прибили(денег).
Босс - президент, офисный планктон - верховная рада.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.