Ідеї → Україна - національно-демократична держава соціального спрямування на основі системологічного проективного управління.

Середа, 07:38, 01/08
Георг Крук
Ідею підтримують: 1
Вища форма представницької влади народу є Конституційна рада. Склад КР та періодичність роботи виписано в джерелах http://exintel.org/polit_korekt.htm ; http://exintel.org/DOC/0-KONST-UA.htm
Основний механізм ідеї грунтується на ліквідації корумпуючого механізму сумісництва стратегічного та тактичного рівнів влади.Присутність політиканства в законодавчому процесі руйнує підвалини демократії. КР представляється відповідальними депутатами территорій, що оновлюються складом і не є мігрантами з інших регіонів, з прямою відповідальністю перед виборцями. Ротаційний механізм та спрощений механізм контролю та відозви депутата, позбавляють їх хронічної безвідповідальності, а президент підконтрольний цьому представницькому органу, складаючи саме вищому органу влади присягу та звіти. Публічність роботи КР та звіт членів КР перед виброцями зліквідовує корупційну складову. Конституційний суд обраний КР не буде залежать від кадрових зловчивань підпорядкованих гілок влади. Единим критерієм збільшення компетенції кандидатів до складу КР, створення при КР УНІВЕРСИТЕТУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ (просвіта, освіта, підвищення кваліфікації не шляхом реплікації баласту з МНОУ а з фахівців самих адекватних передових розробок з системних технологій управління. Стратегічне та адміністративне управління суть різні рівні, світоглядність, освіта та методологія. Для державного управління кандидати на виборні посади без адекватної освіти покладаючись на командне управління не здатен вести управління на професійному рівні% Свита робить імідж Короля! Що надибав, то і вибрав! Який вожак, таке і стадо! Стратегія забезпечує успіх, а тактика то фактографія успіху! Системологія на впровадження позбавляє безконтрольності, неєфективності, ризикам конфліктів та протиставлень рушійних сил, зменшення руйнівних механізмів корупції та невігластва кадрового забезпечення. Єдина національна школа державного управління робить оптимізацію та прозорість управління для найбільшої ефективності системних зв`язків ієрархії управління, підвищуючи стійкість зовнішнім деструктивним впливам. Фахівці різних шкіл та навіть різних ведучих викладачів часто по різному формалізують , оцінюють та вирішують питання, що для системи державного управління є руйнівним. Це не уніфікація процедур, а саме єдина методологія оптимізації проектування, забеспечення виконання та управління великими проектами яким є держава Україна.
Як приклад (доказ) дивись ст.10 про мову, що не дозволила би корумпованій нинішній групі у владі порушувати стратегію розвитку державності українофобськими, антинародними та сепаратиськими діями розбещувати виконавчі органи держави спрямуванням на антинародні та антиконституційні дії що визначають ситуацію як сепаратизм та дії спрямовані на руйнацію основ устрою та дерхавності національного незалежної України.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.