Ідеї → Україноцентризм

Четвер, 11:42, 11/10
Олег Духовний
Ідею підтримують: 5
Нашою національною ідеєю на наступні десятиліття повинен стати Україноцентризм.Поясню, що маю на увазі: лише система або підхід з Україною в Центрі повинні братися за основу при розгляді будь-яких внутрішніх та зовнішніх питань. Будь-яка система, ідея, пропозиція повинна бути відкинута, якщо в Центрі не міститься Україна, її прагнення, національні інтереси, цінності тощо. А так як Україна є межовим знаком двох континентів, тобто рубежем між Європою й Азією, то це означає, що вона є Центром Євроазії, на території якої перебуває переважна більшість світових цивілізацій. Відтак ми маємо повну підставу вважати Україну Центром Світу, "землею обжитою, яка тече молоком і медом".
Отже, Україна поза Центром (віссю) будь-якої системи є лише шпицею в колесі цієї системи. Мати Україну своїм Центром може лише система породжена не "дядьками отєчества чужого", а українською свідомістю. Якщо в Центрі Україна - це годиться, це нам підходить. Якщо Україна в Центрі - це називається Україноцентризмом.
На превеликий жаль, сьогодні у нас дуже мало людей з нормальним, тобто україноцентричним мисленням. Коли в державі культивується свідомість з двома центрами - євроатлантичним і московським, вона не може бути ясною, у ній все двоїться, як у хмільній голові, все як в тумані...

Коментарі

А чому не Людино-центризм?
Українець вже немає жодної цінності?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.