Ідеї → Поміняти всі пам"ятники комуністів на пам"тники відомих українських діячів

Вівторок, 20:48, 30/06
Тарас Случик
Ідею підтримують: 17
Замість того щоб просто зносити той же пам"ятник Леніну, зразу його замінювати на пам"ятник якогось українського "не конфліктного" українського діяча Йосипа Сліпого, Сікорського, Пилипа Орлика, Кирила Розумовського, Вернадського і т.д.

Коментарі

Невідомий користувач 00:25
0
В принципі підтримую, але все впирається в гроші, кошти.
Невідомий користувач 00:43
-2
раз уж сильно руки чешутся сломать, то сделайте там аллею. или что-нибудь практичное - бювет, госкиоск по продаже сувениров, театральную кассу....
Краще зоставити старі а нові поставити на площах і алеях де ще нема їх це і кошти збереже, не треба буде витрачати кошти на знесення і у принципі це прикрасить міста)
Поддерживаю, ну тут надо подходить с разбором, это ж все таки тоже наша история
Бренди Александра 16:49
Из песни слов не выкинешь!Это всё-наша история.
Щодо коштів - в інмеччині пам"ятники просто переробляли - зі старих робили нові. Думаю цей шлях достатньо підходящий і для України!
Артем Печарський 16:15
Ти І.Франка в Івано-Франківську бачив??? То знай його зробили по старій Ленінській статуї, тобто переробили (причепили голову і все:)
А навіщо взагалі руйнувати пам'ятники???
Вони теж представляють якусь історичну і культурну цінність, не важливо кому стоїть пам'ятник Леніну, Сталіну, Бандері чи іншому діячу, це наша історія яка б вона не була, її треба поважати, бо такими темпами скоро підуть зносити старі будівлі збудовані ще за царя, під лозунгом це будувалося за гнобиля укр. народу там наприклад чи зносити будівлі радянского часу???
Всі події знесення та пошкодження пам'ятників нагадують події революційних років тоді теж більшовики масово почали нищити пам'ятники, і чим тепер наші націоналісти і влада кращі від них хоч та голосно говорять що проти комунізму і засуджують їх дії????
Павло К. 17:31
А чому у Києві не стоїть пам'ятник хану Батию, який його палив? Це ж теж наша історія!!!
Пам'ятники зносять не через те, що вони збудовані в період окупації, а тому що вони уособлюють окупаційний режим, відбілюють його і прославляють.
На будинку Верховної Ради теж колись був серп і молот, але ж її не стали через це зносити, а лише переоздобили, змінили суть.
Пам'ятникам ж - хіба що голови відкручувати і ставити нові обличчя, якщо грошей нема. До речі, це легко робити з погруддями.
Валентин Уваров 21:35
Можно і Батию поставити)
Бо подивись скільки Киян знає про нбого і про те що він зробив!!!
Всі пам'ятники повині нагадувати нашу історію, а якщо ми їх будемо зносити то через декілька століть про людей чи події забудуть і почнуть повторювати їх помилки, так і появиться новий Ленін чи другий тиран і суспільство його підтримує бо забуде що такі люди несуть!!!
Артем Печарський 16:19
Сталіну всі пам"ятники знесли!!! Залишили тільки в його рідному місті, де він народився, громада не позволила зносити)
Я проти ідеї знесення "всіх" пам'ятників. Треба розбиратися з кожним окремо. Ленінів, чекістів і іншу погань, безумовно, треба прибрати - але приймаючи конкретні рішення по конкретних пам'ятниках.
а якщо комуніст відомий український діяч?
Тарас Случик 03:09
Якщо він зробив багато доброго для Украхни то я не проти. Але я таких не знаю!
Павло К. 17:25
Та є ж усілякі "радянські письменники" скажімо, яких досі вчать і визнають.
Артем Печарський 16:20
Виннеченко!!! Комуніст, але не підтримував ідеології більшовиків
Тарас Случик 15:36
Винниченко такий комуніст як я))))))))))))))))))))
поки нічого не трба робити з тими пам’ятниками. спочатку з кризи мусимо вийти. от поставили пам’ятник Бандері в Тернополі рік тому, а тепер вже ремонтують, бо сам розвалюється.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.