Ідеї → Заборона паління в закладах харчування

Середа, 03:06, 18/11
Ігор Шевченко
Ідею підтримують: 17
Пропоную повінстю заборонити паління в закладах громадського харчування, а не на 50% площі закладу, як зараз за законом. Цей закон мало хто виконує, тому що це дуже важко технічно(приміщення не симетричні і не ізольовані). В кращому випадку, виділяють якийсь кут (кілька столиків) для тих, хто не палить, але в приміщенні де палять. Все рівно всі дихають одним вонючим і шкідливим повітрям.

Коментарі

Невідомий користувач 03:08
+2
Згоден! Тим паче навіть коли є окремі приміщення для куріння, то зазвичай вентиляція погана і все одно дим аж очі розїдає.
Ігоре, краще відкрийте ресторацію здорової їжі. Цю мою пропозицію можна розглядати як... пропозицію долучитися до бізнес-проекту :)
Покищо це не можливо !
Невідомий користувач 23:06
чому? Арґументи хотів би почути?
Marian Kozbur 16:39
Тому що дядя який може прийняти постанову напевне також палить
Підтримую! Байдуже на своє здоров"я, то досить труїти нас!
в любых помещениях надо запретить. у нас в исполкоме в кабинетах курят
Людмила Володимирівна 11:36
Підтримую!
В столовых, понятно, надо. Там и так обычно не курят. А вот в кафе - проблематично. Кто ж захочет половину клиентов терять?
Взагалі заборонити палити!
Ігор Шевченко 01:37
Я б залюбки, але це порушення демократичних прав і свобод людини))).
Marian Kozbur 16:11
Самі від себе толерасти гниють ))
Невідомий користувач 18:57
+1
Сам не палю, але бачу не піклування про здоров’я а егоїзм борців з палінням.
Якби піклувались про здоров’я, то в першу чергу боролись би зі шкідливими автомобільними вихлопами, тому що, перебувати на задимленій вулиці ще більш шкідливо ( на порядок) ніж біля курця.
Маргарита Федорова 21:38
Эт точно! :)
Тут надо зрить глубже, в саму природу человечью. А природа такова, что своя идея взгляды - всегда правильны. Человек выступает сам для себя точкой отсчета, а чем больше несогласие другого, тем враждебней он кажется.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.