Рейтинг: 3.74

Підтримка партії
Ви підтримуєте цю партію?
Підтримують: 39

Новини партії Всі
Середа, 16:16, 18/01
Україною шириться своєрідна форма протесту проти дій нинішньої влади – білборди президента Віктора Януковича люди закидають фарбою та брудом. Плями на святковому новорічному «обличчі» гаранта щодня виникають в різних населених пунктах. Уже зафіксовано більше 10 випадків наруги, а правоохоронні органи невідкладно порушують за цими фактами кримінальні справи. Так у Волинській області міліція затримала «злочинця» - 73 річного дідуся. Старенький підфарбував Януковича коричневим, бо «не може дивитись на це зображення ...   Далі

Радикальна партія Олега Ляшка

Партія
Напрямок Інше ...
Кількість членів18
Web сайт http://www.liashko.ua/
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

Радикальна Партія Олега Ляшка (РПЛ) – це нова політична партія, нова не тому, що представляє нові обличчя чи спирається на іншу ідеологічну платформу, а передусім тому, що ми йдемо в політику не для того, аби займатися політикою і не для того, щоби просто керувати, але для того, щоб вирішувати ваші проблеми, спільні для нас усіх, які є серйозними і які не можна ігнорувати, і для вирішення яких потрібні глибокі внутрішні перетворення, що їх не зробиш, займаючись політичним популізмом чи маніпулюванням словами чи умами.

Як саме ми це зробимо? Важливо не те, що ми будемо робити, а те, ким ми є, і ким можемо стати. Кожен з нас, своєю діяльністю, своїми власними професійними та особистими досягненнями робить внесок у спільну справу. Ми не займатимемось звичними для інших партій і рухів справами чи проектами, і без нас повно таких груп і об’єднань, нехай вони цим і займаються. Ми ж будуватимемо команду менеджерів-управлінців нового покоління, аби кардинально змінити ту українську реальність, вимушеними свідками якої є кожен з нас сьогодні.

Ми закликаємо приєднатися до нас усіх, хто поділяє наші цілі, і хто готовий по мірі власних можливостей допомагати втілювати їх у життя. Ми закликаємо кожного з Вас приєднатися до лав нашої партії та долучитися до спільного виконання основних завдань, які стоять сьогодні перед кожною людиною, власною родиною і рідною країною, що потребує нових інтелектуальних ресурсів із свіжими ідеями та оригінальними способами їх втілення.

Ваші інтереси, Ваші переконання, Ваші соціальні й політичні ініціативи стануть чудовим фундаментом для нашої з вами продуктивної співпраці. Це означає, що чим би ви не займалися, якщо ви маєте потяг до активного вираження своєї громадянської позиції, якщо ви впевнені у власних поглядах і переконаннях, ваше місце – разом з нами. Разом ми зможемо зробити корисну справу для себе, суспільства і держави. Для цього вже зараз робляться важливі кроки. Однак ці кроки стануть ще суттєвішими, якщо до нас приєднаєшся саме Ти!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.