Олег Ляшко
Досвід: 2,823.14

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 86

Олег Ляшко

Політик
ПосадаНародний депутат України, Лідер Радикальної партії
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

1 0
Вівторок
19:40
30/08
Треба не "Турбоатом" продати, а цю дебільну владу!
Замість того, щоб плекати українську науку, розвивати власну промисловість та створювати робочі місця для українців, влада реалізує хижацьку політику дерибану державної власності. Урядовий комітет сьогодні погодив приватизацію 5 стратегічних підприємств, серед ...

1 1
Понеділок
17:40
29/08
Іловайськ: Винні мають бути покарані

Разом з колегами вшанував пам’ять загиблих два роки тому під Іловайськом наших воїнів. На жаль, користуючись захистом влади, винні у цій та багатьох інших трагедіях “воєначальники” досі не отримали заслуженого покарання. Але так буде не завжди!
Наші хлопці ...

1 1
Понеділок
13:57
29/08
Незабаром шукатимемо за кордоном не лише міністрів і радників, але й комбайнерів та трактористів
1 вересня в Україні відкриють двері приблизно 790 навчальних закладів професійно-технічної освіти, в яких навчатимуться майже 300 тисяч учнів. Втім, чи закінчать вони навчання, чи отримають дипломи і чи здобудуть робітничу професію – не відомо. Насамперед через ...

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Дмитро Сінченко: Пане Олеже! Яким Ви бачите своє політичне майбутнє - в якій політичній силі?
Вулик Бессарабский: извините, что обращаюсь к Вам на русском языке, т.к. я болгарин и в школе не учили украинский язык. У меня вопрос: Вы будете свою кандидатуру выставлять на президентских выборах?
Вулик Бессарабский: как организовать представительство Радикальной партии в моем селе?