Олег Ляшко
Досвід: 2,999.85

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 87

Олег Ляшко

Політик
ПосадаНародний депутат України, Лідер Радикальної партії
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

0 0
Середа
15:28
21/02
Сироти не гірші!

Історію Кості Бурого із Гусавки Менського району знає вся Чернігівщина.
Батьки його покинули, хлопець жив із бабусею і до останнього за нею доглядав. У 13 років (тільки подумайте!) залишився у хаті зовсім сам. Ходив до школи, а після уроків займався господарством ...

0 0
Понеділок
18:46
19/02
Будьте добрішими!

 
Пару років тому я взяв Квітку в притулку в Умані, прочитав про цю красуню у фб. Зараз у мене сім собак, із них 3 дворняжки. Я з радістю ділюся з вами фотографіями цих неймовірних живих створінь. Я справді дуже люблю собак, а моя Мама любить котів.
Але деякі ...

0 0
Четвер
19:30
15/02
Сирота 1937 року

 
Причини арешту вітчима і матері Олени Боннер ніхто не знав. 14-річну дівчину відправили до бабусі у Ленінград. Звідти вона їздила до Москви передавати батькам передачі. Після війни доросла Олена брала активну участь у протестному русі. Її називали «Всіхня ...

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Дмитро Сінченко: Пане Олеже! Яким Ви бачите своє політичне майбутнє - в якій політичній силі?
Вулик Бессарабский: извините, что обращаюсь к Вам на русском языке, т.к. я болгарин и в школе не учили украинский язык. У меня вопрос: Вы будете свою кандидатуру выставлять на президентских выборах?
Вулик Бессарабский: как организовать представительство Радикальной партии в моем селе?