Олег Ляшко
Досвід: 2,848.54

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 86

Олег Ляшко

Політик
ПосадаНародний депутат України, Лідер Радикальної партії
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

1 0
Середа
20:04
26/10
Гонтарєва злякалась відповідальності за свої злочини
Голова Нацбанку пані Гонтарева звинуватила нашого однопартійця, голову фінансово-банківського комітету Верховної Ради Сергія Рибалку в непрофесійності, політичній заангажованості та нездатності забезпечити ефективну роботу комітету. Пані Гонтарєва вимагає від ...

0 0
Середа
16:36
26/10
Наша вимога виконана!
Ми вітаємо сьогоднішнє рішення уряду про підвищення удвічі мінімальної зарплати і встановлення її на рівні 3 тисячі 200 гривень на місяць з 1 січня 2017 року. Саме цього революційного рішення наполегливо вимагала від влади Радикальна партія останні півтора ...

1 0
Вівторок
18:57
25/10
Мораторій на вивіз лісу-кругляка - в дії!
Сьогодні зустрівся із колективом вінницького деревообробного підприємства повного циклу “Барлінек Інвест”, яке дає роботу 800 працівникам. Інвестиції польські, але працюють на підприємстві українці.
Завдяки введеному нашим законом мораторію на вивезення лісу-кругляка, ...

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Дмитро Сінченко: Пане Олеже! Яким Ви бачите своє політичне майбутнє - в якій політичній силі?
Вулик Бессарабский: извините, что обращаюсь к Вам на русском языке, т.к. я болгарин и в школе не учили украинский язык. У меня вопрос: Вы будете свою кандидатуру выставлять на президентских выборах?
Вулик Бессарабский: как организовать представительство Радикальной партии в моем селе?