Олег Духовний
Досвід: 1,401.72

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 61

Олег Духовний

Політик
Політичні погляди Націоналізм
ІнтересиУкраїнська політика, мова, освіта, культура, історія, соціологія, економіка, психологія,езотерична філософія
Сфера діяльностіДуховний лідер
ПосадаПровідник
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

1 1
П'ятниця
14:30
12/08
Стисла загальна астрологічна характеристика українського та російського Президентів – П.Порошенка і В. Путіна.


     І український (26.09.1965р), і російський (07.10.1952р.) Президенти народилися в одному знаку Зодіаку – Терези.  Такі люди мають м`який характер і ясний розум, прагнуть до гармонії і спокою в житті. Вони елегантні й витончені, люб’язні, веселі й добродушні. ...

3 0
Вівторок
10:32
09/08
АФОРИЗМИ
Мистецтво управління державою схоже на роботу досвіжченого конюха, який знає, коли потрібно натягнути, а коли відпустити віжки; коли потрясти пужалном; коли лише цв`йохнути батогом, а коли з усього розмаху уперіщити по крупах чи піджилках норовистих коней.
Дотримуватися ...

4 0
П'ятниця
09:26
05/08
АФОРИЗМИ
Хіба є різниця, на чиїй мотузці припнуте теля?
Нерозважливо ставши на шлях реставрації капіталізму, який на прикінці 90-х років остаточно вичерпав себе як світова прогресивна суспільно-економічна система та, відмовившись від побудови не радянського, а українського ...

Освіта вища педагогічна, працював в органах державної виконавчої влади на посаді керівника середньої ланки управління, у 1992-1994 роках був заступником голови обласної організації Української консервативної республіканської партії, балотувався до Верховної Ради, керував декількома комерційними фірмами, був головним редактором декількох газет та журналів, довгий час займався приватним підприємництвом.Люблю читати націонал-патріотичну літературу, сам пишу статті, коментарі, брошури та книги - "Людина і Всесвіт", "Для тих, хто шукає істину", "Українська духовна революція". Політикою серйозно зацікавився у 18 років ще за радянських часів. Будучи по-справжньому національно свідомим провідником української нації, вбачаю свою місію на даному історичному відрізку в політичній підготовці народжених в незалежній Україні, щодо необхідності свідомої і активної боротьби за становлення по-справжньому нежалежної, сильної, соціально справедливої і єдиної Української національної держави.

Олег Духовний   П'ятниця, 14:27, 11/12
1 За
0 Проти
Останній аргумент (Олег Духовний, 22:04):
Що ж, залишається лише підвести риску і поставити, як кажуть лікарі, діагноз: схоже, що українському "піплу" ні українська культура, ні українська мова, ні її носії не цікаві і не потрібні. Переважну більшість цікавить лише одне - як до відвалу напхати власний шлунок та ще й на дурняк, тобто за рахунок інших. Тоді мимо волі виникає ще одне запитання: чи можна з таким примітивним народонаселенням побудувати щасливе майбутнє? І для кого?

Олег Духовний   Середа, 17:56, 27/03
2 За
3 Проти
Останній аргумент (Микола Марценюк, 00:42):
Я хоч патріот але за леді Ю теж не голосував вона ж така мармазтичка як і Азаров, я що не день то все більше можу проводити паралелі їхніх афер як однієї так другого, ну хіба що різниця в масштабах ці ПР вже перегнули і не тільки всі палки що можна було б

Олег Духовний   Понеділок, 10:37, 18/02
3 За
2 Проти
Останній аргумент (N N, 19:38):
Звісно погоджуюсь із думкою. Дійсно розмежування бакалавра, спеціаліста й магістра не дуже доречні, з огляду на те, що на бакалавра навчаєшся тільки перші 4 роки, а потім заново треба пройти ще (на маленьку кількість місць) і платити за додатковий рік. Сказати, що цей рік дасть багато знань - не впевнений. А те, що це зроблено, на мою думку, для викачування коштів є очевидним. Бо корупція на завдяки ЗНО майже викорінена для вступу на 1 курс, а з 4 на 5 - ні.

Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Запитань ще немає, задайте перше!