Хмара міток


Свіжі записи

27 5
Четвер
15:14
06.03.14
Дорогі мої українці!
Я говорю — українці, бо сьогодні, якої б національності ми не були, ми — українці. В усьому світі зараз це звучить гордо! І Ваша мужність, незламність та сила стали для світу прикладом боротьби за свободу. Ви звільнили країну від диктатури, ви в цій важкій ...

25 3
Середа
10:19
29.01.14
Якщо ви зараз не звільните Україну від диктатури, потім це буде зробити майже неможливо

Те, що Микола Азаров подав у відставку та було скасовано частину диктаторських законів, - не є каяттям влади або перемогою опозиції. Це є перший реальний результат боротьби людей, які вийшли на всі майдани України та світу і почали брати владу в свої руки.

Перемога, ...

22 4
Четвер
11:37
23.01.14
Не дайте вбити вільну Україну, без вас вона сьогодні не вистоїть!
22 січня, у День Соборності України, Янукович дав команду застосувати вогнепальну зброю проти євромайданівців. Першим загинув Сергій Нігоян, який від самого початку був на Майдані, потім полягли ще двоє синів України.
Я прошу всіх віддати їм шану хвилиною ...

19 1
Понеділок
18:49
20.01.14
Звернення лідера опозиції Юлії Тимошенко щодо подій на вул. Грушевського 19 січняЯ звертаюся до владної мафії,  яка силою захопила Україну та занурила її в свою темну кримінальну дійсність! Чуєте, ви? Не смійте називати людей, які вийшли 19 січня на вул. Грушевського, злочинцями!

Ви, мафія при владі, довели людей до крайньої межі, ...

11 2
Четвер
10:29
30.05.13
Что делать?

Сознательно не хотела публично реагировать на события 18 мая день в день, потому что все, что произошло во время этого «празднования», не явилось случайным непривлекательным эпизодом, исчерпав себя вместе с завершением этого праздника

Похоже, что этот ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.