Хмара міток


Свіжі записи

3 0
Неділя
16:53
03.07.22
Про те, хто такі "добрі рускі", і яка з них може бути користь

Олександр Сирцов: Сьогодні гостем Каналу свіжої історії був громадський діяч Юрко Антоняк. Як завжди гострий на слово та безкомпромісний в оцінках, Юрко Антоняк смалить про добрих рускіх -- хто це такі, і яка користь може з них бути. Зрештою, краще один раз ...

3 0
Неділя
13:55
03.07.22
Історична тяглість українського державотворення

 
Провідне коло ОУН «Держава» та відділ україніки ЛОУНБ провели круглий стіл, присвячений 81-ій річниці від дня проголошення Акта відновлення Української держави та 115-ї річниці від дня народження Романа Шухевича.
У вступному слові представник ОУН «Держава», ...

5 0
Середа
00:11
01.06.22
Український храм Івана Огієнка
 

Провідне коло Організації української нації «Держава» та відділ україніки ЛОУНБ провели круглий стіл «Український храм Івана Огієнка», присвячений духовному подвижнику нації, державному, громадському і церковному діячеві, мовознавцеві, літературознавцеві, ...

9 0
Четвер
16:55
10.02.22
Територіальна оборона захищає Львів від ... Сороса?

В українських мережах практично непоміченою залишилася проплачена й інспірована москвою та широко розрекламована московськими ресурсами "загальноукраїнська акція протесту" з вимогою усунути всі структури, пов'язані з Дж. Соросом, з України. Виявляється, що ...

8 0
Понеділок
13:49
24.01.22
Давня історія України в науковій спадщині Ярослава Пастернака


Організація української нації «Держава» та відділ україніки ЛОУНБ провели наукову конференцію «Давня історія України у науковій спадщині Ярослава Пастернака».
Вступне слово на конференції про національний ідеал української вченої людини, видатного археолога ...

8 0
Середа
22:01
12.01.22
Історія наших перемог. 400-річчя Хотинської війни
 
Відділ україніки ЛОУНБ та Організація української нації «Держава» провели круглий стіл «Хотинська битва 1621р. – славна сторінка мілітарної історії України».
У вступному слові провідник ОУН «Держава», завідувач відділу україніки Євген Салевич висловив ...

13 0
Четвер
22:09
23.12.21
Збирач духовних скарбів

Організація української нації «Держава» та відділ україніки ЛОУНБ провели круглий стіл «Володимир Гнатюк і національна культура».
Привітав учасників круглого столу провідник ОУН «Держава», завідувач відділу україніки ЛОУНБ Євген Салевич. Він зазначив, ...

11 0
Середа
22:00
08.12.21
Українська пісня і чин Романа Ковальчука

Організація української нації «Держава» та відділ україніки ЛОУНБ організували творчу зустріч із відомим культурним діячем, співаком і композитором, солістом Львівської національної опери, Заслуженим артистом України Романом Ковальчуком.
У вступному слові ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.