Хмара міток


Свіжі записи

Іван Добрий → Блог

5 0
Четвер
21:42
30.07.09
Севастополь Україна?
Севастополь, Июль 30 (Новый Регион, Елена Острякова) – Жители Севастополя, нарисовавшие гигантский российский флаг на Северной стороне центральной бухты города, убедили украинскую милицию отказаться от применения силы и попыток закрасить изображение знамени.
Около ...

1 1
Вівторок
06:20
28.07.09
що небудь змінилось в країні з ншої писанини?
От з розумним виглядом розказуємо друг-другу як керувати країною потрібно. А що з цього? Просто балачки... Що зрушилось з місця від того, що ми тут пишемо? Який сенс з цього? Тут присутні аналітики з партій, які ці обговорювання втіляють у життя, або хоч якось ...

5 0
Понеділок
04:26
20.07.09
А що ти зробив, щоб нам було краще?
А що ти зробив, щоб нам було краще?
Чому ми кожен день, чи хочяб при кожному зручному випадку критикуємо владу? Чи хочяб кто- небудь з нас може рівнятись на Ющенко, Тимошенко або Ахметова?  Чи кто- небудь з нас досяг хоч краплі того, що зробили вони?
Я вважаю, ...

14 2
Неділя
00:14
21.06.09
Українець у Севастополі
Починаю свое життя на порталі http://politiko.com.ua, і як це прийнято на новому місті, то почну з маленького знайомства зі мною. Точніше з моїми думками.
Як я вже встиг сказати я живу у місті-герої черноморської слави - Севастополі. У цьому місті я народився,  ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.