Хмара міток


Свіжі записи

Василь Гук → Блог

6 3
Неділя
21:30
14.02.10
Янукович може відмінити звання героя Украни, присвоєне Бандері
В інтернеті знайшов статтю, де вказується, що Янукович буде розглядати питання про відміну укаху Президента України Віктора Ющенка про Присвоєння звання Героя України Степану Бандері. Янукович сказав, що це звання Бандері є резонансним і розколює країну.
Отже, ...

23 11
Субота
22:40
13.02.10
Тимошенко дала свою оцінку виборам
Тільки-що дивився виступ Тимошенко, і трохи розчарований. Я чекав від неї більш рішучих кроків, не думаю що вона добється чогось в судах. Можливо, краще потрібно визнати поразку, змиритися, і далі витягувати країну з кризи.
Найкраще сподобалося з висступу "Янукович ...

21 7
Неділя
11:41
31.01.10
Ющенко роздає медалі направо і наліво
Наш Президент Віктор Ющенко, зрозумівши, що не довго йому лишилося, вирішив роздавати державні нагороди своєму, можна сказати, вже колишньому оточенню. Тим людям, які йому чимось допомагали, а не Україні. Такі нагороди отримали багато хто, наприклад: керівнику ...

8 12
П'ятниця
14:54
22.01.10
Ну і який з Ющенка президент?
Ющенко видав указ про присвоєння звання Степану Бандері. Але чому він не зробив цього набагато раніше, коли тільки прийшов до влади? Скоріш за все, він боявся за свій рейтинг і йому було наплювати, чи буде нагороджувати Бандеру героєм чи ні.
Ось і підтверджується ...

4 4
П'ятниця
14:31
22.01.10
Янукович пообіцяв поділитися з Росією українською газовою трубою
Кожен раз, читаючи щось нове про Януковича, дивуюся, як за нього піднімається рука голосувати. Ось нова новина, що він хоче поділитися з Росією нашою газовою трубою. Але напевно не поділитися, а просто продати і все. Отоді Росія яку схоче ціну, таку і виставить ...

8 0
Четвер
17:56
21.01.10
Світова спільнота визнала продажність українського правосуддя
Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch вказує на корумпованість правоохоронних органів в Україні. Про це сказано в доповіді організації за підсумками 2009 року.
ССилка на статтю:
http://tsn.ua/ukrayina/svitova-spilnota-viznala-prodazhnist-ukrayinskogo-prav...

21 11
Четвер
15:30
21.01.10
Цікаві факти про Сергія Тігіпка
Сьогодні в інтернеті знайшо досить цікаву статтю про Сергія Тігіпка. Я думав, що це новий, молодий політик, який в минулому не мав відношення ні до Тимошенко, ні до Януковича, але виявилося що це не так. Для мене стало новиною те, що Сергій Тігіпко колись працював ...

5 0
Понеділок
11:16
18.01.10
Чи можу я безкоштовно навчатися в ВУЗІ? Допоможіть!
В мене ось таке питання. Я вчуся в ВУЗІ, на 4 курсі, на платному. Але в 2008 вийшов закон "Про підвищення престижності шахтарської праці", де написано, цитую:
"діти, батьки яких мають стаж підземної роботи не менш як 15 років,.....зараховуються поза конкурсом ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.