Хмара міток


Свіжі записи

Олег Ляшко → Блог

0 0
Середа
18:43
03.03.21
Президент має негайно скликати РНБО
Російські окупанти заявили про відновлення обстрілів наших військ на Донбасі. Це надзвичайна подія, яка фактично означає денонсацію угоди про перемир‘я і Мінських угод. 
Тому президент України має негайно скликати РНБО, щоб виробити план протидії. Саме для ...

0 0
П'ятниця
18:04
26.02.21
Крим - це Україна!
7 років тому кремлівська орда захопила наш Крим.
Крим - це Україна! І ми ніколи нікому його не подаруємо. І байдуже скільки треба буде боротися, але ми повернемо в Україну і Крим, і Донбас.
 
Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

0 0
Вівторок
16:22
23.02.21
Головний у пограбуванні століття - Коломойський!
Підозри колишнім топам Привату - це важливі рішення, які суспільство чекало довгі роки. Але головний у цьому пограбуванні століття - це Коломойський! Якщо влада хоче реально повернути українцям вкрадені $5 мільярдів - треба перестати боятися цього демона. Як ...

0 0
П'ятниця
11:27
19.02.21
Прості висновки з принизливого провалу вакцинації
 
Китайські, арабські, американські марсоходи вже на Марсі. А в Україні головні новини: Порошенко переписав/легалізував на себе свій же телеканал, а Степанов летить в Індію - добре, що не на Марс! - за вакциною.
Хочете жити краще - живіть великими цілями!
 
 
Олег ...

0 0
Субота
13:49
13.02.21
Міністр економіки – пусте місце
 
Імпорт ворожої російської електрики тільки за минулу добу зріс удвоє, а пусте місце, яке чомусь називають міністром економіки, не бачить у цьому жодної проблеми. При владі - справжні вороги України і вбивці вітчизняної економіки!
 
 
Олег Ляшко,
Лідер ...

0 0
Понеділок
16:44
01.02.21
Імпорт електроенергії з Росії - це торгівля на крові
Відновлення імпорту електроенергії з Росії - це торгівля на крові з окупантом!
Коли кожна нормальна країна дбає про роботу для своїх громадян, особливо у цей важкий час пандемії, мародери в українській владі заради своїх баришів залишають українців без роботи ...

0 0
Середа
13:42
13.01.21
Про імпотентність і несамостійність влади
Вражаюча відсутність будь якої реакції уряду Шмигаля на відновлення з нового року ворожого імпорту російської/білоруської електроенергії демонструє всій Україні його імпотентність і несамостійність. 
Прем‘єр розказує про плани створення нових робочих місць, ...

0 0
Вівторок
16:27
12.01.21
Зростання цін на комуналку - не ринок, а зловживання монополістів
Влада, яка обіцяла чути людей, зобов‘язана негайно відреагувати на масові протести людей, спровоковані космічними тарифами. Грабіжницьке зростання цін на комуналку - це не ринок, а зловживання монополістів облгазів через імпотентність влади.
Також ми вимагаємо ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.