Хмара міток


Свіжі записи

1 0
П'ятниця
09:29
26.04.19
Закон про мову: ключові моменти

Верховна Рада України ухвалила історичний законопроект №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної".
Його основна мета – закріпити за українською мовою статус єдиної державної мови та не допустити офіційного запровадження «багатомовності» ...

0 0
Середа
11:03
17.04.19
Уряд Гройсмана: три роки прискореного розвитку країни

Ось вже 3 роки поспіль уряд на чолі з Володимиром Гройсманом втілює у країні важливі соціальні та інфраструктурні реформи. Результати роботи уряду дійсно вражають, адже за цей час в державі зроблено більше, ніж за останнє десятиріччя. Уряду вдалося не лише ...

1 0
Четвер
09:41
14.02.19
Досягнення уряду Гройсмана - міцний фундамент для подальшої розбудови держави

Уряд на чолі з Володимиром Гройсманом забезпечив стале економічне зростання і розпочав важливі соціальні реформи. За 2018 рік в країні відбулося багато позитивних змін, і уряд, як завжди, вчасно відзвітував про свою діяльність.
Українська економіка зростає ...

1 0
Середа
15:15
16.01.19
Зарплати ТОП-чиновників повинні бути ринковими, а не безпідставно захмарними

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман починає наводити лад з чиновниками, які отримують захмарні заробітні плати. Сьогодні цього вимагає суспільство і час. Адже мільйонні зарплати і премії неприпустимі для країни, яка перебуває у стані війни.
Зокрема, уряд не ...

0 0
Четвер
14:13
27.12.18
В Україні з 1 січня запрацює перший етап монетизації пільг і субсидій

Уряд на чолі з Володимиром Гройсманом запровадив монетизацію пільг і субсидій.
Перший етап монетизації розпочнеться вже з 1 січня 2019 року. Під нього підпадають ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше.
Субсидія від держави надходитиме на їх персональний ...

0 0
Середа
09:20
19.12.18
Уряд Гройсмана продовжує системні перетворення в державі

Посилення економічного зростання, підвищення якості життя громадян, ефективне державне управління та боротьба з корупцією – ось головні пріоритети в роботі уряду під керівництвом Володимира Гройсмана. Саме такі завдання ставить перед собою уряд на 2019 рік.
В ...

0 0
П'ятниця
16:37
23.11.18
Пaрлaмeнт пiдтримує пoлiтику уряду

Пaрлaмeнт пiдтримує пoлiтику уряду пiд кeрiвництвoм Вoлoдимирa Грoйсмaнa.
Зaвдяки eфeктивнiй рoбoтi уряду i Мiнiстeрствa фiнaнсiв в бюджeтнoму прoцeсi Вeрхoвнa Рaдa вчaснo ухвaлилa гoлoвний кoштoрис крaїни.
Цe дoзвoляє вжe зaрaз рoзпoчaти плaнувaння видaткiв ...

0 0
Четвер
10:27
22.11.18
Дохідну і видаткову частини держбюджету-2019 збільшено. Тепер справа за парламентом

Пiсля ухвaлeння у пeршoму читaннi прoeкт дeржбюджeту булo дooпрaцьoвaнo i знaйдeнo дoдaткoвi кoшти.
Зaвдяки пeрeгляду пoдaткoвих нaдхoджeнь зa рaхунoк утoчнeння oчiкувaних збoрiв в цьoму рoцi, збiльшeнню нaдхoджeння вiд НБУ, рeнтнoї плaти i aкцизу - дoхiднa ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.