Хмара міток


Свіжі записи

0 0
Понеділок
15:43
12.04.21
У чому відмінність плагін-гібрида від гібрида?
У чому відмінність плагін-гібрида від гібрида

Сьогодні всі автовиробники змушені підлаштовуватися під нові екологічні стандарти. Одночасно з цим безупинно зростає популярність на автомобілі, «раціон» яких тільки повністю або частково з електрики. Якщо вартість ...

0 0
Понеділок
12:18
12.04.21
Загальний принцип роботи електрокара
Принцип роботи електромобіля - це перетворення хімічної енергії батареї в електрику, яке створює обертальний момент ротора в токопроводящей обмотці електродвигуна, який в свою чергу передає його колесам, ділиться новинами АвтоХаб Евротерминал. 

Відсутність ...

0 0
Понеділок
11:17
12.04.21
Що таке електромобіль
Ви здивуєтеся, дізнавшись, що перший електромобіль з'явився майже 130 років тому!Восени 1899 року в рамках Берлінського автовиставки була організована гонка самохідних візків з електричним двигуном. На ділянці довжиною 38 км в заїзді з 18-ти учасників здобув ...

0 0
П'ятниця
17:28
09.04.21
Аукціони автомобілів у США - хороша можливість заощадити на покупці авто
Аукціони автомобілів в США - це хороша можливість заощадити на покупці авто будь-якого класу. Але перш ніж зробити покупку, потрібно розуміти всі супутні процеси. Це допоможе не тільки витратити менше коштів, але і не бути обдуреним.

1. Насамперед необхідно ...

0 0
П'ятниця
17:21
09.04.21
ООО «Евротерминал» разрабатывает видение эффективной системы железнодорожных грузоперевозок
Расположение Сухого порта компании «Евротерминал» напрямую связано с портом Одессы, новой достроенной железнодорожной ветки, что благоприятно для дальнейшего развития логистических услуг.

Новая железнодорожная ветка, построенная компанией «Евротерминал», обеспечивает ...

0 0
П'ятниця
12:08
09.04.21
Мнение Кондрашова Станислава Дмитриевича — сферы деятельности для создания успешного бизнеса
Эпидемия коронавируса учит любой бизнес адаптироваться под разные обстоятельства. Сегодня множество сфер бизнеса переносится в интернет-пространство. О 5 перспективных идеях для бизнеса расскажет бизнес-аналитик Кондрашов Станислав Дмитриевич.


 

 
Весна ...

0 0
П'ятниця
12:04
09.04.21
Кондрашов Станислав Дмитриевич: медийные манипуляции против бизнесмена
Манипуляции информацией становятся все разрушительнее
Кондрашов Станислав Дмитриевич невольно стал еще одной жертвой преступления, которое никак не получит свою развязку в виде наказания – имеется в виду убийство экс-депутата Дениса Вороненкова.

Станислав ...

0 0
Вівторок
16:56
06.04.21
Обмеження в роботі Автопілот Tesla
Автопілот Tesla НЕ є повністю самостійним органом управління.

Це скоріше функція розширене активної безпеки, ділиться Евротерминал. Тому, щоб водій міг відчувати себе спокійніше за кермом електромобіля Tesla, йому необхідно пам’ятати про низку обмежень, зазначених ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.