Блоги → Перегляд

Підтримаймо Україну на Євробаченні

П'ятниця, 14:09, 17.04.09

Спочатку відійду від музичної теми.

  З вдячністю вітаю українські футбольні клуби за чудову гру у Кубку УЄФА, за вихід Динамо ( Київ) і Шахтар( Донецьк ) у полуфінал кубка, де вони між собою розіграють путівку у фінал. Вже точно знаємо, що українська команда змагатиметься у фіналі. Цей успіх надихне і нашу Світлану Лободу до перемоги. Чим більше про Україну кажуть позитиву тим краші наші зовнішньо-політичні та економічні відносини незважаючи на постійні міжусобиці у владі.

    Звертаюсь до друзів українців, не легковажте конкурсом. Часто чую, та це конкурс домогосподинь і нічого невартий. Звичайно, що частково вони мають рацію. Але ж цей конкурс споглядають мільйони європейців, щодня продовж декількох місяців новини про конкурс передують у топ-новинах масмедіа.    Гідно показати свою країну на Євробаченні - це підняття іміджу держави, та гідності самих українців. Українці які проживають за кордоном дивляться на українську пісню з ностальгією і гідністю що вони українці.   Цей конкурс - це піар для цілої держави, зміни думки про Україну, що ми цивілізована, європейська, одна з кращих націй, що з нами можна вести справи, бізнес, інвестувати в державу. Наперекір міжусобицям ліберальних політиків і кризи в економіці держави , саме спорт і музика створюють позитивний імідж України.     Звертаюсь з проханням не ігнорувати конкурс, а відзвонити знайомим які є за кордоном, і наполягати щоб віддали свій голос за Україну, позвони людям, які живуть на прикордонній території , наполягти щоб вони відіслали смс за Україну. Я теж відішлю смс за Україну , у мому місті можна зловити польского мобільного оператора. З надіями на успіх та побажаннями Світлані Лободі вивчити рідну українську мову , з повагою Олександр

 

блог на офіційному сайті Євробачення  http://www.eurovisionfamily.tv/user/Sotnyk/blog/main

Коментарі

+4
Будем болеть всем сердцем!
) Ну ми за своїм не зможемо голосувати. Але я вже визначився кого підтримувати, це скоріш за все буде Норвегія) Дуже романтична пісня ))

Years ago, when I was younger,
I kinda liked a girl I knew.
She was mine, and we were sweethearts
That was then, but then it’s true

I’m in love with a fairytale,
even though it hurts
‘Cause I don’t care if I lose my mind
I’m already cursed.
+2

Я ж наголосив, що у прикордноних областях є можливість голосувати. У мобільному телефоні ставиш пошук мережі у ручний режим. Знаходиш польского оператора і підєднуєшся і голосуєш за Україну.
+1

Хитро :)
Смерть попсе !!! У папсы как и у тероризма нет национальности,и ее надо мочить в сартирах!
Невідомий користувач   19:45
+1

Коли пропонуєш когось "мочити у сортирі", будь готовий до того, що колись там можуть "замочити" і тебе.
Невідомий користувач 19:44
+1
Не можу себе назвати прихильницею творчості Світлани Лободи, яке якщо вже українське суспільство вирішило обрати представником саме її, то діватись нікуди. Будемо вболівати
+2

Згідний з Вами , тут йдеться про імідж країни.
У Лободы морда как обезьяны, а от песни в туалет хочется
+1

А що відчуваєте після прослуховування пісень нетрадиційно орієнтованого "Шури" ?
Та що ж це таке у нас відбувається???
Замість того щоб усім разом підтримати представника України, ми починаємо критикувати її.
Та невже це настільки важливо, яка у людини зовнішність?
Хто б що не казав, але Євробачення вже справді став політичним конкурсом, а не конкурсом пісні.
0

Доречі, про зовнішність: вона дійсно вульгарна дівиця, ще й безголоса. Говорю це без образ.
Тож давайте не будемо створювати розбрат, і всі разом повіримо в Україну!!!
Лободу на мило, хоч би українську мову вивчила.
Підтримаймо Україну
Лобода лиш опозорить Україну
Невідомий користувач 02:18
+2
яка різниця попса чи не попса...Лобода чи не Лобода...головне, щоб достойно представила Україну!!! Підтримаємо Батьківщину))))
+2

черговий +
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі