Блоги → Перегляд

Росія - законна власність Китаю

Неділя, 10:08, 10.11.13

Рейтинг
19 2
Переглядів
1488

0
0

Історично, по-справедливості, Росія - власність Китаю.

Це дуже легко пояснити.

1. Росію, а правильніше сказати Московію, створило Московське князівство в кінці 15 ст., після розпаду Золотої Орди. Московське князівство було головним.

2. Саме Московське князівство створила і наділила владою Золота Орда, а конкретно Московське князівство зробив великим хан Золотої Орди Узбек в 1328 році, видавши Івану Калиті відповідний ярлик. Створено Московське князівство 1272 року ханом Золотої Орди Менгу-Тимуром і передано 1277 року князю Данилу. Отже, і адміністративно, і політично - Московське князівство створила Золота Орда.

3. Але не треба забувати, що Золота Орда - перший сепаратист в Великій Монгольській імперії. Саме цей видатний хан - Менгу Тимур - став карбувати свої гроші і послав куди подалі центральний уряд в Каракорумі. Перестав підкорятися Монголії.

4. Слідом за цим Монгольська імперія розпалася, і головний Хан став першим в китайській династії Юань (виправлення).

Отже, що маємо? Офіційний правонаступник Великої Монгольської імперії - Китай. Золота Орда - незаконний сепаратист, на яку має права Китай. Золотої Орди немає, але є її переформатована версія - Московія - Росія - РСФСР - РФ. Так що історично вірно, щоб Росію повернув собі Китай, причому разом з Москвою! Претензії Китаю на Росію законні і історично справедливі.

Коментарі

Бездоганна логіка!
Настільки бездоганна, що тільки одне-єдине
я можу помітити й рекомендувати підправити -
у кінцевій фразі
"Претензії Китаю на Росію законні і історично справедливі."
літеру "І" між словами "законні" й "історично"
замінити на літеру "Й"
Бо аж три "І" підряд - неакуратненько.
А після того все стане ідеально.
0

В ті часи питання легітимності держави, її правителів - дуже важливі.

))))
І поруч з Донецьком виникне українсько-китайський кордон.

А натовпи місцевих маргіналів стануть ходити з плакатами " китайцы - державообразующая нация" , з портретами Мао , виписуватимуть "Женминь жибао в Украине" , гривні називатимуть юанями .
Але вперто і надалі визнаватимуть тільки русский язык...
0

))))
Craig Van Patten   13:49
+3

Ну нельзя их так, они от этого лопаются! Местные маргиналы и русским-то владеют с горем пополам...
+1

Тепер будуть вчити китайську-мандаринову - тисячі ієрогліфів ))
+1

Яка ж там клавіатура? )
Ай да Вася Васюткін!
Браво!
+1

Віддамо Росію Китаю - і всєхдєлов!
І від Волги до Сахаліну були князівства татарських і монгольльских ханів. Московські (Моксвінські - територія мордовських племен) татари, захопивши усе, до чого змогли дотягтись (Псков, Новгород,Смоленськ, Літву (нині Білорусь, лівобережну Україну і т.і) рушила на Схід у володіння татарських ханів, з якими вони, в основному полюбовно, домовились про злиття і утворення бувших Батиєвих володінь в єдиний конгломерат.
Взагалі, це надзвичайно мало відомий період Російської історії, по причині повного винищення документів, яке відбулось ще за Петра І.
Російську історію можливо відновити лише кормстуючисть методами сучасної криміналістики.
-4

Щодо бандерівців - це до Львову.
+1

Бандера народився в Франківщині, здається - село Старий Угринів.
-2

золотая орда и это уже многократно доказано является славянским образованием великой Тартарии

Ага. До Волги, Моксвы и Оки. Славянским!
-3

А кем, и кому доказано- если это не научный секрет, уважаемый покойный Хаттаб?
+4

Уважаемый?!
Хуйло рідкісне отой Хоттаб!
-1

Влад Никоненко - карты Великой Тартарии тому веское доказательство , они не секретные, известны уже всему миру, разбивая теорию монголоидности в рух и прах! Об этих картах не знают только дремучие лодыри от ыз тории и туповатые славяне верящие в незыблемость официальных теорий- не доказанных документально. Есть и генетические исследования захоронений воинов золотой орды, все они на 90 % принадлежат к гаплогруппе 1а. Об этих исследованиях только что тупые не знают. Исследования черепов также показали принадлежность к европиоидам есть еще масса доказательств того что татаро моегольское иго это всего лишь внутриславянские противоречия, между ведической русью и распространяющимся христианством. Изучайте историю и будет вам счастье! Тупари!
+2

Московским князькам, "предкам этрусков", в привычку целовать ичиги в обмен на Золотой Ярлык.
Отже, що маємо?
що Русь існувала лише з 988 року до 1236?
Я завжди про це кажу
0

А король Данило Галицький? А щодо начебто відсутності державності Русі з часів польської експансії до держави Хмельницького - то була українська шляхта, мала владу в Речі Посполитій, називала себе "нація руська".
Автономія.
-5

-2

Ага, і Мазепа теж "зрадник".

Нація руська - треба уважно читати.
"Український" - сучасна назва "руського".
-7

-5

-3

РУСС †

Римський Папа мав повне право на коронацію монарха. Що тут не подобається?

А уніатська церква в Україні виникла аж коли! Після Реформації.
-4

Влад Никоненко 15:10 -1
А Україна власність Литви, яку Гедиміновичі відбили у моголів! Київ - власність новгородців, яку вони здали в оренду Рюриковичам...
------------
тоже очередной пиздёж, а спроси откуда знаешь это - так не ответит
-7

-6

Ніякого Новгорода до 10 ст. не було.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ycGMwjLqRU0

Олег вже давно сидів в Києві, коли Новгород тільки заснували.

Русь Україну заснували сармати і слов'яни, що їх асимілювали. Попередників немає.

Литва не має прав на Русь, бо Литва Русь не засновувала, а лише трохи часу нею володіла.

Все?
-2

похоже на правду
-5

-3

потому жида переубедить в чём-то - НОЛЬ ШАНСОВ!
потому я никогда этого и не делаю - доказывать жиду, что он неправ ...
Давно в народі співали:
"Через тії Василі -
Нема спокою в селі!" )))
Погодитись можна лише частково.....Вся територія нинішньої Росії їй фактично не належить....Все що за Уралом ніколи не належало Моголам , а тільки перейшло до Росії після "козацьких захоплень" середина 15 століття - так би мовити займанщина....Звичайно там буле місцеві тубільські ханства , але вони мали статус незалижених і до Великої Монголії у своїй більшості не відносились....Якщо говорити вже про правонаступництво , то можливо ще Алтай можна віднести до автономії , що визнавала зверхність свого часу Монгольского ханства , але також була не підвладна їй і була швидше філософськм центром Великої Монголії чим її військовим субьєктом.....Тому історично через Алтайський край до північного Казахстану і далі до Поволжжя північніше Північного Кавказу до пограниччяНовгородської республіки ,яка починається десь посередині між Петербургом і Москвою на Північний-Захід від Москви і на Півдні впирається в Курську , Білгородську , Воронежську області та границю Ставропольского і Краснодарскього краю , далі виходить до Каспію до гирла Волги і на Заході впирається в границю нинішньої Смоленьскої областї....От на цю частину нинішньої РФ можливо в плані династичної традиції і має Китай,але якбт він був на сьогодні державою ,якою править династія Юань.....Та й такі території як скажімо Калмикія чи Казанське ханство в складі цих територіальних посягань Китаю також би мали право на суверенітет....Щодо всіх територій за уралом , особливо Якутія і Дальній Схід ,то вони без сумнівів мають право на самовизначення....Не кажучи вже про Північний Кавказ , незаконно загарбанний в кінці 15 століття Великий Новгород і частину тих словянських земель , що незаконно на протязі 16-19 століть були анексовані Московською ордою....
Ще є доповнення - згідно логіки подій ВКЛ також володіло в свій час Московським князівством ,але після програшу у битві в 1399 році воно втратило вплив на Москвоські землі , хоча й номінально династично продовжувало ними володіти з тих пір як в 60-х роках чотирнадцятого століття Ольгерд прибив спис до брами Москви і поставив там власного намісника....Тому кому належить Росія питання залишається відкритим...Правонаступницєю ВКЛ стала Річ Посполита ,яка також на початку сімнадцятого століття активно займалася колонізацією Москви...Далі ця держава була розділена між іншими , але правонаступниками цієї держави фактично сьогодні є чотири держави в тій чи іншій мірі (Польща,Україна,Білорусь та Литва)....Оскільки фактично Польща і Литва на сьогодні не претендують на ці землі чисто світоглядно і тому що вони фактично залишилися в сфері римо-католицьких впливів , то єдиними законними правонаступниками є Україна і Білорусь...Справа в тому,що князі ВКЛ в свій час отримали Галицький престол також завдяки тому, що великі князі литовські поріднилися з Даниловичами,а багато українських князів нащадків Рюриковичів та князів київської доби були великими князями литовськими , та значними военачальниками ВКЛ , не кажучи вже по те , що велику роллю в загарбанні для Речі Посполитою земель Московських зробили козаки та безпосередньо гетьман Сагайдачний.....Як кажуть в мультику Мауглі - это наша добыча.....
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.