Понеділок, 12:51, 11.11.13

Рейтинг
2 0
Переглядів
1908

0
0
7655ab04546c4cd1abe978e817064746.jpgПерший металевий пістолет (3d-печать).

Готуйтесь, зброярські лобісти - у США вже надрукували самозарядний M1911, пише Хабрахабр.

Це працююча копія самозарядного пістолета M1911, розробленого Джоном Браунінгом. "Ствол" стояв на озброєнні армії США з 1911 по 1985 рік.

Інженери з техаської компанії Solid Concepts вперше в світі надрукували металевий пістолет. Вони зробили це для демонстрації можливостей сучасного промислового 3D-друку і зовсім не ставлять за мету зробити технологію доступною у кожному домі. Хоча, рано чи пізно це неминуче станеться.

Для демонстрації був виготовлений культовий пістолет M1911 від зброярів Browning. Це перший самозарядний пістолет, який почали використовувати в армії США, до цього у них були тільки револьвери.

Деталі пістолета виготовлені методом прямого лазерного спікання металу (DMLS - direct metal laser sintering), таким же методом, який використовує NАSА для друку деталей ракетних двигунів. Тільки пружинки були виготовлені окремо. Після друку деталі були відполіровані і підігнані одна до одної вручну.

Під час випробувань пістолет довів високу точність стрільби.

Цей ролік, до речі, вже переглянуло більше 3,5 мільойнів осіб ;-)

Представники компанії говорять, що надрукували пістолет не для того, щоби зробити цей процес більш дешевим і доступним кожному бюргеру, а просто, аби продемонструвати надійність деталей, виготовлених методом DMLS.

Обладнання для друку по металу не купиш дешевше 10000 доларів, що більшість ентузіастів 3D-друку не можуть собі дозволити. Сама компанія Solid Concepts використовувала ще дорожчий промисловий принтер.

 

Промислове DMLS обладнання

Компанія Solid Concepts володіє ліцензією на виготовлення зброї і обіцяє протягом п'яти днів виготовити і вислати покупцю комплект 3D-деталей для складання пістолета. Природно, зробити покупку може тільки громадянин США, який має відповідний дозвіл.

Докладніше про лобіювання і зброю можна почитати тут

Гадаю, NRA буде задоволена таким винаходом - зброя стає ще ближчою до народу.

Хабрахабр

P.S. Нагадаю, що в Україні є свої зброярські лобісти - УСА...

 

 

 

 

Коментарі

Знаю точно - это серьезный прорыв в технологиях 3d производства !!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі