Блоги → Перегляд

Диявол тут!

Понеділок, 14:54, 11.11.13

На початку ХХ ст. англійці були носіями цивілізації та прогресу, але прогресивне людство співчувало бурам. Виникла навіть значна романтична бурофільська література за англо-бурську війну. Наприкінці ХХ ст. бури та їхній спосіб життя стали об'єктом ненависті прогресивної преси, прогресивних урядів та міжнародних організацій. Виник широкий антибурський кінематограф, що оспівує чорношкірих язичників і людоїдів, варварство яких стримувалося апартеїдом, доки він не був знищений разом із бурською гідністю. Чому менш ніж за сто років так докорінно змінилося сприйняття білого кольору білими людьми? Наприкінці сорокових років, з метою покарати німців та знищити дух німецького народу, союзники розгорнули в Німеччині кампанію денацифікації. Через систематичне приниження було здійснено національну перверсію: німців видресирували соромитися того в собі, чим раніше вони пишалися. Нині вся Європа та Північна Америка піддають себе денацифікації, хоча не програли жодному ворогу, хіба що ворогу роду людського. Чим пояснити культурне та расове самогубство Європи? Багато що в сучасному світі неможливо пояснити політологічними та соціологічними категоріями, лише теологічними. Зміна природи цивілізації, яка нині відбувається, надає великі можливості нечистому, проте, з другого боку звільнює особистість від цілої купи старих проблем і ставить її перед цікавими новими. Ніцше заявив, що Бог помер. Сказати подібне за диявола він не наважився. Двадцяте століття забуло Бога і служило дияволу. Але ми, люди двадцять першого століття, навіть ті з нас, хто вірить у Бога, живемо так необережно, ніби диявола не існує. Замість боротися з ним, ми по-троцькістськи ігноруємо його. Схаменіться браття, непомічений ворог – найстрашніший! Зрозуміти нинішній світ – це знайти в ньому схованку диявола. Коротка історія питання така tsn.ua

Коментарі

Ніцше заявив, що Бог помер .. а ты повторяешь за ним со своими жидами.
Ніцше був помішаним на владі людини над людиною.
А це - зло.
Закохані не бачать недоліки.
На початку ХХ ст.у Англії процвітало біле рабство, яке було скасовано лише в 1904 році.А що вони зробили з ірландцями? Та так що ірландці соромляться того що вони ірландці. А Ви про німців говорите.
При тому англійці були носіями цивілізації та прогресу.
І в результаті що ми бачимо?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.