Субота, 17:43, 16.11.13

Рейтинг
3 0
Переглядів
1669

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Перелякані луганські держиморди влаштували справжню травлю місцевих підприємців і моїх однодумців.

Сьогодні вранці по «харківських рядах», що в Луганську, ходили молоді лейтенанти з карного розшуку й опитували жіночок, що заробляють торгівлею собі на хліб, про обставини їхнього походу на сесію міської ради 6 листопада. Мовляв, звідки дізналися про сесію, хто запропонував піти і як порушували громадський порядок… Люди ходили на сесію, щоб привести владу до тями! Бо чиновники нічого не роблять, довели комунальне господарство міста до аварійного стану, а підприємців виганяють з робочих місць. Але ніхто не захотів їх почути – відмовили у наданні слова, адже депутати розраховували півгодинки попіднімати руки за питання порядку денного і звалити з сесійної зали, щоб не слухати обурених громадян. Мало того, у сесійний зал привели купку нетверезих молодиків, які провокували громадян на порушення громадського порядку. Керував молодиками співробітник міської ради Уваров, що підтверджує відеозапис.

А депутати міськради направили скаргу до прокуратури про те, що нібито підприємці разом з моїми помічниками перешкоджали проведенню сесії.

От скажіть, у карного розшуку більше немає справ, окрім допитів підприємців з ринку? Прокуратура разом з правоохоронцями вже розкрили всі злочини у Луганську і залишилось тільки з риночниками розібратися? Це було б смішно, якби не викликало таке обурення. Що собі думає мер Луганська Кравченко і компанія? Жирують на гроші тих же риночних підприємців, і на них же міліцію натравляють?

А проти мого помічника Григорія Пригеби взагалі влаштували кампанію поливання брудом: і статті пишуть, і депутатів міськради заставили проти нього виступати. А може й не заставляли, може це за покликом серця регіонал, комуніст й тигипковець проти Григорія об’єдналися.

Судячи з усього цього бруду та залякування, можна собі уявити, наскільки своєю активністю Григорій із підприємцями дратують луганських можновладців. 

Я не можу залишатися осторонь - за фактами провокацій на сесії міської ради я вже направив звернення до Генеральної прокуратури. А підприємцям гарантую всебічну підтримку та виступлю на їх захист у суді.

Держиморди! Грайте, та не загравайтеся: людей є кому захиститит від вас! Ви вже геть здуріли: травите тих, хто вас годує і на зарплатню, яку ви отримуєте з податків луганчан, працюєте не на покращення життя у місті, а проти його мешканців! Таку владу час виносити на вилах!

 

ВІДЕО: Як регіонал Вінтоваров заводив злочинцяОлег Ляшко

Лідер Радикальної партії

Коментарі

12345 67890 17:59
+1
Молодые волчата покусывают старичков. Вот и кусается власть. Кто просто так отдаст "кормушку"?
тебя первого на вилы
mart mart   20:39
+1

ти часом не Бузина? тобі хочеться руської монархії? а царем може- ти, чи хто?

а ми собі любим Шевченка:''кохайтеся чорнобриві--та не з москалями''--що ти на те?
Таку владу час виносити на вилах!
-------------------------------------------
А може досить декларацій, маєте недоторканість то покажіть як це робиться.
mart mart 20:08
-1
я не так багато бачив і чув про цього чоловіка але цього вистарчить щоб мати його за свого. напевно що він проти москалів і підмоскальників.ну москалі зараз шиплять і будуть шипіти.
А вы не дармоед?!. Шо лично вы сделали?..
mart mart   03:36
-2

ну шо сделал? а хотя бьі єто=

''...В 1998 году Ляшко получил диплом о высшем образовании, окончив юридический факультет Харьковского государственного педагогического университета имени Г. Сковороды[2][4]

В 1999 году Московский районный суд Киева закрыл «Политику» за разглашение государственной тайны в публикации 1997 года «Шпионский роман» — статье о воинской части в Одессе, занимавшейся разведывательной деятельностью[12][4]. Уже в 2000 году на основе редакции «Политики» была основана газета «Свобода», главным редактором которой также стал Ляшко[4][2][14]. СМИ писали, что при нем «Свобода», также считавшаяся оппозиционной, активно критиковала Леонида Кучму и Виктора Януковича.
Ляшко получил репутацию журналиста, публиковавшего разоблачительные материалы и защищавшего свободу слова[4]. В 2001 году он был признан виновным в клевете на бывшего исполняющего обязанности вице-премьера Украины Василия Дурдинца и начальника УВД Одесской области Ивана Григоренко, был приговорен к двум годам лишения свободы условно, но в 2006 году в Европейском суде по правам человека добился отмены этого решения, получив компенсацию в размере 3 тысяч евро[2][4]

...Будучи депутатом, в 2006 году Ляшко выступил со скандальным заявлением, обвинив лидера Социалистической партии Украины Александра Мороза в получении взятки за вступление в коалицию с Партией регионов. Морозу удалось тогда через суд обязать Ляшко опровергнуть свои слова[4][2].

...В ноябре 2011 года СМИ сообщили, что Ляшко выиграл конкурс на должность судьи в Днепропетровском окружном административном суде[31]

...Ляшко известен своим экстравагантным поведением. Он неоднократно фигурировал в СМИ как участник разного рода конфликтов, в том числе потасовок в Верховной раде[

...''↑ Петр Мыколайчук. Радикальная партия Ляшко победила Партию регионов на досрочных выборах. — Время (Украина), 16.06.2012
↑ Елена Тищенко. Народный депутат Ляшко стал судьей в Днепропетровске. — Днепропетровский городской портал (gorod.dp.ua), 04.11.2011
↑ Черниговская область доверила мандаты Ляшко и Рудьковскому. — ЛIГАБiзнесIнформ, 01.11.2012
↑ Партия Ющенко обгоняет партию Ляшко всего на 0,03 %. — Комментарии, 05.11.2012
↑ В Раде вновь подрались депутаты: «ласковый» Мартынюк схватил Ляшко за горло и бросил в президиум. — NEWSru.com, 18.05.2011
↑ Самые яркие драки в Раде при разных президентах: справка. — Главред, 26.05.2012
↑ Ляшко устроил разборки с гаишниками за преследование его авто. — Аргументы и факты — Украина, 10.10.2011
↑ Анна Савицкая. Народный депутат Украины устроил драку в Ялтинском горсовете. — Новый Регион — Крым, 18.07.2012
↑ Ляшко показал свою жену. — Like.lb.ua, 20.12.2011''

и шо?--єто можно найти за 5 минут не вьіходя из дома.и єто конешно спорная дискуссионная инфо--но наверное пассивньім и дармоедом его не назовешь.

один реальньій политик сидит тут между вами которьій знает как оно есть на практике и которьій видел кое что в жизни--а вьі зачитьіваетесь ерундой словоблудливьіх москалей.

я видел случайно на ютубе как он позорил кого то с туфлями из крокодильей кожи и как он сьір тьікал под нос русской комиссии когда они не хотели покупать укр продуктьі.и жена у него козачка дєбела и гожа, дай бог каждому.

а вьі чего то большего достигли?--так расскажите а мьі послушаем.
+2

Да ты шо?!.
12345 67890   11:02
+1

Что-то послужной список Ляшко не впечатляет. Одни разоблачения и скандалы. Обычная борьба с собственными иллюзиями.

Мне вот интересно другое: что РЕАЛЬНО сделал Олег Ляшко для того чтобы народу Украины жилось легче? Где проекты по улучшению жизни людей? Их пока нет.
mart mart   00:27
0

ну проекти ето дело ученьіх с кандидатами и штаба--а он полевой командир.но наладить интеграцию с канадой ,там наших много, и все от них перенять.
один уже улучшает--нельзя ему мешать
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі