Блоги → Перегляд

Сірьожа, так Фаріонша з "ваших"

Середа, 00:14, 20.11.13

Рейтинг
14 0
Переглядів
2863

0
0

Всі ми знаємо, як всі рузкє-нацики та малоросійські какли, а особливо Сірьожа, люто ненавидять українську націоналістку Ірину Фаріон.

А виявляється вона ваша!:))) Фаріоншу, в 1988р.,  взяли до комуністичної партії СРСР й за те, що вона  заохочувала вивчення... російської мови іноземними студентами:))

Ти Сірожа , лайном її обливаєш. А вона виявляється своя!:))

Я не здивуюсь, якщо її й КДБ завербувало тоді ж і вона вірно йому служить до сих пір. От і зараз, може, вона виконує особисте завдання Володимира Володимировича Путіна по дискредитації українського націоналістичного руху. Так би мовити "заслали в тил врага, шоб она оттуда показувала жопу":)))

І ворог дискредитований й свої зліші!

Коментарі

А в цьому щось є...
Особливо у світлі величезної майстерності гебістів до всього поганого.
0

В цьому є хамелеонство нацючків.
+1

Отстой ты, дядя Вася.
Нет Юраська то вона из ваших, шо ради куска сала не то шо в КПСС, в любое гавно влезут))
+11

Нє, Сірьоня. Те як ви роздули її виставу у дитсадку говорить тільки про одне - ви з нею в одній команді:))
Не слід занадто картати Серёжу! Оце все наслідки гіпертрофованої пильності, взаємної недовіри та поганої взаємодії і зв'язків між відділами, а також недопрацювання на місцях тощо.
,,Если п,янку нельзя остановить-ее надо возглавить,,. Російський принцип , який можливо зреалізований і на партіїї ,,Свобода,,з метою зайняти нішу націоналістичного руху в Україні.
Багато речей говорять на користь такого припущення. Згадайте , як виникла ця партія, не на голому ж місці а внаслідок розколу соціал - національної партії України. Внаслідок внуріпартійного перевороту з неї одночасно вийшли 6 чільних керівників партії серед , яких і Парубій, в ідейності якого немає жодного сумніву.
І провакативні дії Фаріон , і історія Тягнибока з препаратом ,,Україн,,,
і питання його генетичного походження ,і позиція партії по сланцевому газу, та інші факти говорять на користь цього припущення. Інша справа ,що в партії і досить багато ідейно переконаних людей , які в силі не дозволити Тягнибоку виконати ту місію ,яка на нього можливо покладена режисерами від політики.
Знов таки їй вдалося привернути до себе увагу
Хоч не орлицею, так зиґзицею...
Сєрий втратив пильність :):)
+6

Cєрожа нюх патєрял ))
)))Вот-те на...А, помнится, кто-то называл её "Великой украинкой" здесь на Политико,и получал апплодисменты из хвалебных комментов и плюсиков! :)))
Мы ж вас предупреждали!
Так что,панове националисты,...примите наши искренние соболезнования,но этот "презентик" вам придётся пережить самостийно.)
+3

Ні не переживемо. Іра виявиилась просто копією Варвари. О! Вей!
+2

Василь,какая ж копия,если я никогда не вступала ни в одну партию?!:)))Да...жили мы в одной стране,но даже молодость у нас была -разная.
Мне языкознание преподавали,Василь в Питере...Когда я Вашу Иришу слушаю,то понимаю-не тому мовознавству меня учили,ох не тому...:)))
+3

Жарт на тему узагальнення. "панове националисты,...примите наши искренние соболезнования..." Шо за ополченський стиль?
Покойный Черноваол тоже был в КПСС и как? Расскажите уважаемые коллега, а кто тут все небыли октябрятами, пионерами, комсомольцами и даже коммунистами при СеСеСеРе. Я не думаю, что это достойный повод троллить Серьожу. Вот те кто сейчас раскручивает маховик как раз и играют на руку Серьоже енд СЧимоненке. Если бы уже прошла люстрация и это вскрыли то тогда ганьба, а сейчас нужно смотреть по делам и не играть попкой в чужих играх.
+4

Ерёма,поверь тебя бы не взяли в КПСС в 88 году из студентов.))
+3

Юра,покойный Черновол не скрывал этого факта своей биографии и не называл себя орлом,а своих избирателей -гиенами.)
+3

Коллеги, ВСЕ, повторюсь, ВСЕ замполиты политруки Советской Армии, стали первыми нацыками. Смешно было наблюдать как они сначала уничтожали любое инакомыслие, а потом с тем же рвением разоблачали преступления комуняк.
Да и Сергей, я с вами гусей не пас.
-1

як це не пас???
Интелихент??)
+4

Сам факт нічого не значить, справді. Головне в тому що вона брехала до останнього, обзиваючи журналістів
Покойный Черноваол тоже был в КПСС и как? Расскажите уважаемые коллеги, а кто тут не был октябрятами, пионерами, комсомольцами и даже коммунистами при СеСеСеРе. Я не думаю, что это достойный повод троллить Серьожу. Вот те кто сейчас раскручивает маховик как раз и играют на руку Серьоже енд СЧимоненке. Если бы уже прошла люстрация и это вскрыли то тогда ганьба, а сейчас нужно смотреть по делам и не играть попкой в чужих играх.
0

Но мало кто сумел быть активистом в КПСС и активистом, даже лидером нацючков.
А Фарион сумела и продолжает без зазрения совести считать себя коммунисткой и антикоммунисткой.
В самом деле нацючки они хамелеоны.
0

Это троцкисты. А троцкистам похрен идеология - они приспосабливают её для своих целей: паразитизма.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі