Блоги → Перегляд

Небайдужим, в т.ч. й антиукраїнцям

Вівторок, 18:45, 03.12.13

Рейтинг
54 1
Переглядів
1877

0
0

 НЕБАЙДУЖИМ, В Т.Ч Й АНТИУКРАЇНЦЯМ

      

Передмова.

Пройшло кілька днів чергового масового збурення в Україні. І багато хто зрозумів, що подальше загострення ситуації тільки погіршуватиме життя всім. Відтак посипалися на наші голови звернення.  Від найрізноманітніших осіб найрізноманітнішої орієнтації. Із пропозицією (проханням, благанням тощо) ПОМИРИТИСЯ. І навіть із закликами до керівників конфліктуючих сторін провести відповідні перемовини і побрататися прилюдно.

Хоч вороги українства, насамперед сіоністи та росшовіністи, наполегливо й винахідливо продовжують провокувати якраз загострення. Їм неусвідомлювано, зате охоче й радісно, підгавкують найпридуркуватіші наші вроджені патріоти. Які внаслідок своєї принципової безграмотності  ще й досі тупо вірять у те, що покращувати життя більшості можна тільки пограбуванням і винищенням меншості.

Одним словом, вкотре повторюється сумнозвісна українська традиція – міжусобиці від свідомого несприйняття властивостей свого суспільства і самих себе. Та від впливу давніх і лютих наших недругів.

Але є кілька принципових відмінностей від нашого минулого.

Насамперед, внаслідок розвитку ЗМІ та Інтернету різко зросла поінформованість населення про ситуацію та її поточні зміни. Хоч, з іншого боку, така свобода інформації сприяє й подальшому суто статистичному задурюванню громадської думки нісенітницями в асортименті. Адже істина завжди в меншості, а в наших ЗМІ панує якраз некомпетентна, зате безпідставно самовпевнена більшість. Тож ця більшість радісно й реалізує свою нагоду – якомога масовіше оприлюднити свою "мудрість" без жодних гальм.

Тому й сьогоднішня наша громадська думка показує не омріяну романтиками народну мудрість, а якраз навпаки – самодурство найбезграмотнішої, зате найгаласливішої(!) частини народу.

Ще одна відмінність – це все ж більш-менш відчутна поінформованість нашого населення про власну ж історію. Звичайно, це аж ніяк не доказове розуміння причин наших проблем та шляхів їхнього вирішення. Зате, попри все ще офіційне приховування найкривавіших злочинів радвлади проти свого ж населення, хоч в загальних рисах відомі страшні наслідки примусового шляху до світлого майбутнього.

Та й всім доступний сумний світовий досвід масових кровопролить заради покращення(?!) добробуту.

Тому й більшість нашого населення не дуже й прагне сумнозвісного традиційного пошуку ворогів народу, їхнього розкуркулення та масових вбивств. Хоч ця більшість і не розуміє, чому це не допомагає тим, які після цього виживуть.

І, нарешті, головна відмінність – зараз вже є наукове, доказове(!) пояснення суспільства та людини, причин наших проблем та шляхів гарантованої нормалізації.

Хоч загальновідоме й таке: практично всі в Україні та світі свідомо проти застосування науки до суспільної проблематики. Бо, мовляв, для цього є тільки єдино мудрі політики, політологи та ідеологи. Які денно й нощно щосили дбають про нас з вами. І не лише дбають, а навіть борються за нас між собою, не шкодуючи живота свого.

 

Такий ось приклад.

Всім відомо, що суперечки та конфлікти – це звичне явище в роботі всіх професійних груп: математиків, фізиків, хіміків, біологів, медиків, інженерів, аграріїв, робітників тощо. Тобто, серед всіх тих, хто виробляє конкретні життєві блага.

Однак всі знають і те, що ці їхні суперечки завжди завершуються прийняттям кращого рішення для всіх. Саме так – в кінцевому підсумку однозначним покращенням якраз для всіх, в т.ч. і для решти професійних та суспільних груп.

Але як же саме вони ці свої суперечки та конфлікти вирішують?

Що, звинувачують одні одних у ворожих намірах?

Чи сперечаються, кого скинути з керівної посади, а кого поставити натомість?

Чи закликають решту населення своїм голосуванням вирішити, хто з них правий і, значить, має командувати, а решта повинні слухатися?...

Та нічого подібного у вирішенні їхніх суперечок і конфліктів нема й близько!

І якраз тому, що всі ці професійні групи не шукають винних, а шукають причини власних проблем. Причому – увага! – виключно на основі своїх професійних (доказових!) знань про суть, тобто, внутрішні причинно-наслідкові обставини проблемної ситуації.

І вирішують вони ситуацію на основі доказів правоти думки в рамках стратегії  "Як правильніше?"

Причому, роблять все це вони обов’язково в кількісному варіанті – від опису самої проблемної ситуації і по шляхи та методи її оптимального вирішення включно.

Тому й називаються ці суперечки та конфлікти поточними чи робочими.  І відбуваються вони тоді, коли чинне розуміння ситуації та шляхів її вирішення (= виробництва певного товару чи послуги) стає економічно неефективним з якихось конкретних причин.

Тому ці ж самі учасники виробничого конфлікту в процесі аналізу ситуації виробляють доказово краще розуміння ситуації (наприклад, перехід на прибутковішу технологію) і всі погоджено, добровільно і охоче переходять на нове, доказово краще розуміння ситуації та її вирішення.

І такі суперечності ще недавно хорошого із новим ще кращим відбуваються постійно.

І постійно ж в загальному випадку вони успішно вирішуються в межах самих цих професійних груп, тобто, їхніми ж власними інтелектуальними можливостями та трудозатратами. А значить – виключно за письмовими столами, з ручками чи компами в руках.  І без жодного галасу, буйних збіговиськ чи навіть фізичної та кривавої колотнечі.

 

А що ж із вирішенням проблем суспільних?

А тут все набагато веселіше. Правда, лише для любителів з безпечної відстані смакувати чуже горе. Тим більше, що сучасні ЗМІ якраз на найгірших негативах такого їхнього "вирішення" ще й спеціально акцентують.

Проте для самих учасників – це суцільний клопіт та однозначне  лихо. І спричинений цей суцільний та повсюдний негатив виключно самими політиками.

Адже якраз політики, політологи та ідеологи керують буквально всім нашим життям. Тому і всі суспільні проблеми є прямим наслідком їхніх професійних задумів та управлінських рішень. А всі решта професійних груп мають лише слухняно і покірно цю їхню мудрість реалізувати.

Але, шановні!...

У чому ж саме полягає ця їхня суспільна мудрість?

Де її можна прочитати і нею проникнутися всім нам решті?

Навіть не пробуйте шукати, бо такого письмового пояснення нема ніде в світі.

Навпаки, вся їхня мудрість цілком офіційно таїться у їхній політичній волі. А це річ виключно незбагненна навіть для самих політиків, не те що для вас, сірих. Колись, правда, це називали примхами та забаганками чи й взагалі відвертим самодурством.

Але сталося так, що з пояснених причин перед виборами політики перетворюють людей нормальних на електорат. А останній вже добровільно й радісно обирає на власну шию найяскравіших носіїв якраз вказаних рис.

Таким чином цілком законно щасливі власники примх, забаганок і самодурства опиняться у найвищих кріслах. І дуже швидко вони там обростають виключно своїми власними  (а не якимись міфічними народними) наймитами, слугами, правниками і, чи не головне – охоронцями. То тут вже називати речі своїми іменами, як кажуть росіяни, чрєвато.

Тому цілком офіційно все це зветься громадянським суспільством і гарантією чергового нашого світлого майбутнього. Причому, нерідко за цей напрямок нашого поступу агітують вчорашні теоретики комунізму.

Не збагнете?

А ви вчіть плюралолібералізм,  то й самі такими станете.

 

Підхід сутнісний

Тобто, по суті, на основі підходу "Чому саме так, а не якось інакше?".

При цьому одразу ж виявляється, що політики взагалі не мають професійних, доказових(!) знань. А їхня, так  розрекламована  їхніми ж прихвоснями,  політволя базується виключно на основі прагнення командувати всіма іншими за критерієм "А мені так хочеться!"

При цьому зазвичай вони так і кажуть: "Ми хочемо командувати вами виключно з найкращими намірами і для вашого ж блага"

Справді, невеличка частина людей народжується доброзичливими, а частина – некритично самовпевненими. А буває й таке, що ці задатки поєднуються в людині одній.

Тоді й маємо особу доброзичливу та ще й однозначно впевнену у єдино правильній своїй доброті. Ось вам і готовий чорновик  чи, політкоректніше, самородок  сучполітика. Для повного блиску залишається його лише огранити цілком офіційними сучнауками – політологією, ідеологією, державотворенням тощо, яким навчають у престижних сучвишах.

Причому, при навчанні політиків та їхніх слуг офіційно заборонено навіть згадувати про наявність  "якихось там" суспільних і людських закономірностей та властивостей.

Навпаки, їх вчать тільки командувати з добрими намірами.

То вони й командують нами. І з намірами найкращими.

Чи, може ви думаєте, що за 22 роки чергової  нашої незалежності хоч хтось із наших верхів справді хотів, щоб Україна занепадала, а його піддані деградували?!

Та ніколи й нізащо в світі!!!

Запам'ятайте, панове, раз і назавжди:  кожен піп щиро прагне, щоб його парафія процвітала!

Тож і наші політики закономірно одержують цілком протилежні наслідки їхніх справді хороших намірів виключно внаслідок їхньої професійної безграмотності. 

Оскільки ж у кожної людини бажання, примхи, забаганки, заскоки тощо індивідуальні та неповторні, то і командирські рішення вони виділяють із свого організму (саме так, не лише словесно, а й засобами невербальної комунікації) також індивідуальні та неповторні. А значить ці їхні команди автоматично суперечать командам всіх інших політиків.

Тому в нашому, антиринковому суспільстві і постійний хаос внаслідок цих несумісних команд. Навіть у випадку, коли піддані щиро прагнуть їх добросовісно виконувати.

А коли ж піддані беруть ще й приклад із моралі верхів – тоді й одержуємо  результати якраз сьогоднішні.

Тому й політики на основі нинішнього свого розуміння суспільства та життя в ньому не можуть порозумітися ніколи. І якраз тому, що зараз у кожного з них світобачення саморобне, а тому й хаотичне. І його просто неможливо узгодити зі світоглядом політиків всіх інших.

Тому й теоретики, навчені сумним досвідом примирення самодурів,  пропонують дуже незграбний та антинауковий шлях примирення політиків – компроміс. Це коли кожного із супротивників умовляють у чомусь актуальному поступитися. Тобто, свідомо відмовитися від частини своїх найкращих намірів. І цим самим прилюдно показати свою слабкість та зраду частини проголошених ідеалів. Тому й компроміси завжди недовговічні та завжди збиткові для всіх учасників.

Тому й сьогоднішні численні заклики в стилі мультяшного кота Леопольда "Давайте жити дружно!" принаймні наївні. Або й навіть свідомі намагання забазікати ситуацію і вкотре затуркати розтривожени   й плебс.

 

Науково обґрунтована схема примирення

1.  Потрібен вітчизняний посередник, який має доказово краще розуміння причин наших проблем та гарантованого покращення у письмовому вигляді. У мене таке є. До того ж, на жаль, ніхто із дослідників  інших нічого подібного навіть не пропонує.

2.  Ці перемовини мають бути тристоронніми: влада, опозиція і великий бізнес. Причому попередньо узгодити перебіг та деталі цих перемовин мають теоретики цих сторін, бажано економісти чи філософи за фахом.

3.  Мета цих перемовин – в жодному разі не компроміс!

Навпаки, кожен із учасників свідомо залишається на своїх попередніх позиціях.  Але на час перемовин всі учасники переходять на одну, спільну для всіх платформу – пріоритет доцільності економічної.  Я доказово описав структуру світогляду, і вмію доброзичливо перевести конфліктуючі сторони на платформу доцільності економічної. Тому й кінцева мета цього замирення – вигода для всіх і кожного.   Розумію, що всі радлюди прагнуть поживитися лише за рахунок ближнього. Проте я вам доказово поясню бажаність і навіть неминучість покращення життя тільки для всіх без винятку.

4.  Всі ви мрієте про додаткові і, бажано, дармові та великі гроші. Я вам запропоную дуже конкретний шлях величезного поповнення бюджету. За рахунок продажу світові рецепту гарантованого замирення тероризму та всіх кривавих конфліктів.  Самі можете легко оцінити економічний ефект від припинення цих бід та можливої винагороди на це нам.   Зрештою, ви ж залюбки продаєте власне населення, то вчіться продавати і результати української праці.

5.  Я також пояснив, панове політики, чому ви своїх підданих вважаєте ще дурнішими та гіршими від себе. Тому гарантую кожному з вас світоглядну оптимізацію і перетворення вас на людей нормальних. Це принесе користь всім, в т.ч. і вам та вашим близьким.

6.  Я запропоную також конкретну вигоду від нормалізації наших справ і ворогам України, насамперед сіоністам та росшовіністам.

 

Зрозуміло, що це дуже короткий та схематичний виклад моєї пропозиції. Детальніше і популярно це викладене у моїх статтях в Інтернеті.

Всіх причетних до сьогоднішніх подій і зацікавлених у взаємовигідному замиренні прошу до співпраці.

Окремо звертаюся до  меншовартісних і продажних одноплемінників.  Панове люті заздрісники та вороги української новизни, не заважайте, будь ласка. Адже від такого замирення буде користь і вам та вашим рідним.

3 грудня 2013р.       Клець Дмитро Васильович, фахівець               

                               із суспільних та світоглядних проблем

Ел.пошта: dmytro_kl@ukr.net

Моб.т.:  096 233 67 23.

 

 

Коментарі

12345 67890 19:13
0
Молодец, Дмитро!
+2

Да какой он молодец среди овец, он знает, что украинцев всегда ставили на попа, и это не укр-новизна, всегда вздыбливали на рога и портили род человеческий и племя украинцев-славян вмазывали в гавно и сено клочек, а вот когда было по другому - никогда - и ща так будет, просто надо быть людьми, а не вредными овцами народа израилева. хочу обратится к автору статьи - у вас как вы говорите "развиднелось" или "укрновизна" еще не пришла, думаю, что в полночь с полной луной у вас будет "развиднение".
+2

http://dramatica.org.ua/Дмитро_Клець
+5

Серж! Неужели! Ни одного слова на тему либерализма! Это же целое событие на Politiko!
12345 67890   20:33
+1

Роман Музыченко 19:52
---

Дмитро у нас знаменитость оказывается! Круто!
-1

Валерий Шашкин, вы что не в курсе, уже на этом ресурсе всех либералов засунули за пазуху, ща уже не модно быть либералом, вы мне не верили, и не доверяли, вот результаты, либералов тут осталось один ваш знакомый контакт полу-экономист, фокусник, финансовый клоун австрийской школы экономики, и все. ...

Автор этой статье он не либерал, он член кук-клус-клана - националист по типу американских ККК - куклусклановцев, поэтому ну что сказать - жертва "шоковой терапии", остаточное явление 90-х годов, надо таких лечить, я не доктор, у нас доктор ща на другом сайте, скоро подойдет.
0

Роман Музыченко,

Перестаньте себя вести либерально и толерантно, демонстрируя ваш консенсус по типу исключения не согласных, публиковать всякую чушь на других сайтах про людей, персон, и т.п. по ссылкам которые вы тут показываете со своим эгоизмом, индивидуализмом и малолетним гомосексуализмом, вы совершаете преступление, действуете как фашист, и как "чел" под действие шоковой терапии, пацан и продукт перестройки и ускорения. Ты смотри какой отпрыск Роман Музыченко - хлебопашец человеческих душ.
+1

А Вас хлебом не корми - дай свободно и либерально поругать либерализм. Это уже вызывает здоровый смех - так сказать, заряд бодрости.
+3

Пане Валерію, таким пацієнтам, як цей Серж, треба глибоко співчувати. Що й роблю.
Есть такое понятие как "тандемная деятельность". Когда работают двое над решением проблемы - третий лишний. Но только в тандеме и вкупе с применением диалектики как методом поиска истины путём постановки вопроса и ответа на него можно прийти к нужному решению.
+3

Панове, я ж спеціально просив лютих заздрісників не заважати.
А коли вже це вам так нестерпне, то пропонуйте натомість щось своє.
І якщо воно буде доказово краще від мого, то я його підтримаю.
Хоч як це для вас не дивно, але я не такий, як ви.
Anatoly Animitsa   09:54
0

Ой! Красота! Фредерик Брук еще 50 лет назад написал "Мифический человеко-месяц". Про программирование. И он там сказал "То, что один программист напишет за одну неделю, два программиста напишут за две недели".
Через 20 лет я дополнил: "А три - никогда".
Все бы ничего кроме росшовинизма.
+4

Світлано, а з чого ти взяла, що росшовіністи (як і сіоністи) є людьми пропащими та не піддаються виправленню і нормалізації?
+1

Психіатрія та психоаналіз не справляються. Іншого невідомо. Може є щось краще умовлянь, пояснень і фармації?
+1

Є, Георге.
Для цього я започаткував науково обґрунтований світогляд та світоглядну оптимізацію.
+2

Поддается выправлению или не поддается, для меня вопрос не в этом, а том, что к шовинистам вы приписали только россиян, но никак не упомянули жителей Украины. По вашему у вас в стране нет шовинистов?
+2

У нас нету))
А нас есть:
1 националисты
2 нацики
3 нацюки (бандеронацюки)
4 нацюцюрники
0

Сарьожа! Твою класифікацію всі знають як 2х2=4
Не маніфестуй...
Anatoly Animitsa   09:55
0

Росшовинизм - это коммунизм. Точнее, люмпен коммунизм.
В России сейчас комунистическая империя под диктатурой люмпена
Великий бізнес з'їсть опозицію і домовиться з владою, якщо не купляться...
Психології та раціо управління недостає...
Треба не путати господарювання в країні і бізнес на продаж олігархоімперіалістичних іно... Поки що Порошенко один на барикадах патріот...
Про шовінізм доцільно, бо приватизація країни в триста років залишилася синдромом руськості в Україні.
Написано трохи краще, але суть і полягає в тому числі і формою донесення. "Многа букоф..."
Так що будемо будувати, щоб і вовки ситі і вівці задоволені?

(С) Мета цих перемовин – в жодному разі не компроміс!

Тому гарантую кожному з вас світоглядну оптимізацію і перетворення вас на людей нормальних. Це принесе користь всім, в т.ч. і вам та вашим близьким.

Я запропоную також конкретну вигоду від нормалізації наших справ і ворогам України, насамперед сіоністам та росшовіністам.
-------------------------
Проблема саме в останніх... Поки що ми не бачили методи, а тільки наміри...
Чи то не патентовано? Штучний матеріал?
0

В Україні справжніх наукових відкриттів найвищого абстрактного рівня не патентують свідомо.
Бо вважають, що українці такого створювати неспроможні.
+1

Публікуй у вимогаах і структурі патентка, щоб було зрозуміло...
+2

Авторство публікацій зараз забезпечено в мережі по всьому світу. тож і проекти антиплагіату і приоритетна публікація захищена підтриманям баз інвормації на сайтах. Роби тематичний сайт і пропагуй...
Anatoly Animitsa   09:41
0

Дмитро ошибается насчет "не патентуют". Патентуют и еще как! Причем патент от частного лица вообще стоит копейки. Но Дмитро говорит не о патенте, и не об авторском праве - он говорит о грошах за перпетомобиль. Не за устройство, а за то что он сказал "перпетомобиль" - и сразу гроши. Так не бывает. Я вам как изобретатель говорю, что патент - это не медом намазано, а это собака на цепи, которая гавкает и чужих к выинахиду не пускает.
бу га га
+2

Ось за це тебе РУ СС і чистять...
"Хоч вороги українства, насамперед сіоністи" - почему это сионисты вороги украинства? Не потому ли, что утащили евреев к себе в Израиль и оставили украинство без скрипачей, пианистов, ученых и врачей?

Так нечего было их катуваты!
Вы о чём??? Вы типичный персонаж рассказа По - "Человек толпы"....Вы любите толпу и само пребывание в ней , но никакого влияния на неё у вас нет и быть не можете..Утром вы встаёте и опять окунаетесь в толпу...Переживания и проблемы толпы никакого отношения к вам не имеют.....Вы не можете на них влиять,чтобы вы не написали...Для этого нужна - ВОЛЯ....Когда её нет и суда нет...Никого ни с кем никогда вы не помирите если не знаете как это сделать???? А как это сделать???? "Пути Господни неисповедимы!!!"....Куда вам тягаться...........Не ищите материализма там где его нет и никогда не было....
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі