Блоги → Перегляд

Приватизація України триває

Середа, 22:43, 04.12.13

Рейтинг
1 0
Переглядів
1862

0
0
У цій статті згадуються

Правління Януковича-Азаровича ''отчудило'' гектари війскових земель. Тепер зрозуміло чому так часто Путін консультуе Януковича.

Землі Севастопольського регіону приватизуються.  Російскі резиденти та громадяни ставши власниками земель та нерухомості сприяють приватизації Севастополя і Криму Росією, провокуючи війскове втручання "на захист своїх громадян". За сценарієм Осетії є загроза дерибану країни. На конфлікти спровоковані РФ спочатку введено бубе "миротворців". Присутність війск зараз вже є.

Компрадорська влада сприяє дерибану України, сприяючи руйнації української держави не тільки економічно, але і територіально. Путін взагалі в Криму почувається як вдома. Класичне рейдерство за домовленностями Януковича-Путіна. Саме тому імітували готовність до підписання договора про асоціацію, а самі робили і роблять зачистку та переділ на рівні як приватної так і державнної власності.

Згідно з цим документом, відчужуються гектари земель, які належали армії. Зокрема, мова йде про військових містечках.

По деяких об'єктах, розташованим в Севастополі, стоїть позначка: на виконання домовленостей з Чорноморським флотом РФ.

Приватизація військових земель в розпалі?

***

Кабінет Міністрів України

РОЗПОРЯДЖЕННЯвід 21 листопада 2013 р. N926-р

Київ

Про затвердження переліку

земельних ділянок, які можуть бути

відчужені разом з розташованими на них

об'єктами нерухомого військового майна

Затвердити перелік земельних ділянок, які можуть бути відчужені разом з розташованими на них об'єктами нерухомого військового майна, що додається.


Міністерству оборони разом з Державним агентством земельних ресурсів, Державною реєстраційною службою, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими, районними держадміністраціями відповідно до компетенції забезпечити формування земельних ділянок військових містечок, зазначених у переліку,
їх державну реєстрацію, державну реєстрацію речових прав на них, провести технічну інвентаризацію та здійснити відповідно до законодавства державну реєстрацію прав власності на об'єкти нерухомого військового майна, які розташовані на земельних ділянках.

Прем'єр-міністр України М. АЗАРОВ

Сергій Лямець
Редактор "Економічної Правди" 

http://blogs.pravda.com.ua/authors/liamets/529efa2f921e6/

Перелік знаходится тут:

http://www.kmu.gov.
ua/document/246878576/R0926-00.doc

Спроба оглянути документ показово демонструе закриту сжему і корупційну діяльність непрозорості зміни власника державних ресурсів. Це вже факти і доказова база зради...  + до Харківских зрад.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі