Блоги → Перегляд

Совки захопили політіко

Четвер, 14:00, 05.12.13

Рейтинг
4 0
Переглядів
1980

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч
Таке відчуття що Медведчук викупив цю соціальну мережу. А може вони просто відчувають свій кінець. Вони критикують нинішню революцію, але не можуть створити альтернативу. Ну немає у них людей які готові за їхній Таможенний Саюз вийти на вулиці. От вони і сидять в інтернетах і користуються тим що всі нормальні люди на майдані. Я знаю на цьому сайті було багато розумних людей. Таких була тут більшість, і саме тому що вони мають здоровий глузд зараз тут їх нема. Вони відстоюють своє право на європейське майбутнє. Слава Нації!

Коментарі

Грошей дали от і захопили.
12345 67890 14:32
+2
Кто и когда деньги раздавал? Почему меня пропустили? :)

Шучу конечно. Я на политико чуть больше года. Раньше да, тут заправляли нацюки и нацюцюрники, которые хотят сдать Украины под управление Брюсселя. Чего одна "люся" стоит! :)

Ситуация изменилась не потому, что кто-то кому то платит. Лично мне никто не платил и даже не предлагал. Просто я ЗА Украину!!! Те кто тут раньше вещали свои бредни, были за оппозицию, за ЕС или ТС. Но никто из не был за Украину!

Постепенно настоящих патриотов Родины стало больше. Вся это оппозиция с Политико переместилась на майдан в Киеве. Куда потом пойдёте? Кто у вас там "моисей"?
0

Пойдем в банк =)
Пани Фарион руководит из коммунистического подполья))
+2

Что-то плохо руководит, все равно перевес за оппонентами.
А при чем тут Медведчук ? Людей со здравым смыслом больше чем евросдвинутых майдаунов. Если вычислишь кто за это еще и деньги платит - стучи в рельсу !
+1

Медведчук платить. Якщо ви ще не активіст організації Український вибір то раджу записатися.
12345 67890   17:16
0

Если Медведчук своим активистам платит деньги, значит его идея пустышка!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі