Блоги → Перегляд

добротна аналітика

Четвер, 15:10, 05.12.13

Рейтинг
2 0
Переглядів
3109

0
0

Бачу сьогодні допис про те, що політіко захопили совки. Дійсно, декілька років тому, реєструючись на всеукр-ому сайті, думав, що побачу цікаві аналітичні статті, дискусії... Угу.

Замітки багатьох, особливо про події останніх днів, дуже нагадують це відео.Криве дзеркало - дивіться- може хто себе побачить

 

 

Коментарі

сам не напишешь, не побачиш
0

знаю, Славік- вже добре засвоїв - "у всьому винен госдеп"
+1

вот видишь, годы прошли не зря
0

порадувала твоя стаття про педераста...
-1

о, вже свіжа статейка від Ромки музики- у всьому винен долар, а людство почались з Воронежа. Ось так. І адекватні люди дискутують про рабство... з вершини фінансового благополуччя нашої "справедливої" системи в Україні і Росії.
Какие же вы двуличные гнусы, нацики))
Вы хотите жить в Эуропе, но шоб все как совке выражали тока ваше мнение.
Если есть люди с другим мнением, то это "политико захопили"
В вашей газете "Сраная правда" банят всех неугодных.
Наконец таки забанили блоги Чаленко, Филандаша и прочих неугодных, которые "клеветали на нэньку Украину"
Вы сами такие же совки, те же яйца тока сбоку))Одно слово-Фарионы)))
+1

Я не "націк".
дивно, тебе не відносив до псевдоаналітиків. Питання про блоги Чаленка - не до мене.
Читав його один раз, так собі. ПИшу про сайт "політіко" - конкретно.
Про "націка". Читаю блог Ворошилова (є тут такий). Думки цікаві, але епіграф - "українців придумали", "мову розробили в 1917-ому". Як я повинен реагувати. Якби я був "націком", то мінімум написав декілька лайливих слів. Навів йому приклад - вірш С.Руданського (було і радянське видання його творів). Вірш про відмінності мов і написаний в 1858 році. Згадуються там "москалі". Але Ворошилов, напевно, не розуміє історичного значення слова "москаль". Звинувавтив мене в русофобії (взагалі, одного разу в атобусі у Львові захищав водія, що крутив рос.музику) і заніс в чорний список.
Тому тобі відповідь тобі - живете в Україні, а так і не спромоглись зрозуміти душу цього народу. Серйозні звинувачення - серйозна відповідь.
+1

Ещё раз тебе повторю.
Вот пришёд Стахира написал свою хрень на Политико и ничего-опубликовали Пришёл Крымов и т.д.
Кто им мешает прийти в десятерых??
Какого хрена высказывать претензии Политико, ЕДИНСТВЕННОЙ нормальной площадке в украине. где каждый может высказать свои мысли в виде блога??
Мне лично обидно за создателей Политико, когда начинают им тут впаривать-типа захватили. проплатили..
Хочеца дать в рыло))Стахире))
Учись у Венедиктова на Эхе. Там мысли и аналитика всех , от Лимонова с навальным до депутатов Единой России, путина тока нету))
И каждый выбирает сам кого читать и слушать
0

до політіко в мене лише технічні зауваження. Питання Якості аналітики. Я, наприклад, не пишу аналітичних статей, бо для цього потрібно знати добре історію, економіку, політику, читати серйозну зарубіжну пресу. Я інколи пишу лише деякі свої думки і копіпаст з маленьким епіграфом. Але... читаю одного досює "обществєнний дєятєль, інколи політолог і т.д." Читаю другого те ж саме. а починаєш читати їхню муру - "госдеп, Ротшільди, славянє, католіки, - і між цими словами - вагон словесного сміття. Розумне чоло, окуляри, горда аватарка. Правда, дехто з ополченців досить кумедні - беруть для авок фотки піндосовських акторів...
-1

во, Сєрий - ти про націків тут розпинаєшся, а, виявляється - колиска людства під воронежом. Ромко розродився новою аналітикою. І всі пішли від словян. Круто. Дивлюсь на цю жіночку і думаю - невже????
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі