Блоги → Перегляд

Свято розбрату....

П'ятниця, 15:50, 17.04.09

Рейтинг
7 0
Переглядів
1519

0
0

Сьогодні прочитав, що у Львові повісили лайтбокси з привітанням ветеранів дивізії СС Галичина. Представляю як будуть крутити на всіх московських каналах аж до Магадану і смакувати подробиці...які ми фашисти. Якщо чесно то мені плювати на істерію кремля. В мене прадіди воювали ще за царя в 1-світову, діди воювали і в радянській Армії і в УПА. Вони всеодно для мене герої. Люди які пройшли всі роки війни з 41-го по 45-й з масою поранень, без кінцівок, заслоговують нашої поваги та особливо зараз турботи зі сторони громадськості. підкреслюю громадськості а не держави...Україна повинна йти своїм шляхом і не зважати на пропаганду сусідніх держав...бо Україна зі всіх республік СРСР пострадала найбільше і в економічному і в демографічному сенсі.

Коментарі

всі ці війни були братовбивчими але СС "Галичина" це добре також підтримую це піду на марш у Львові в їхню честь.
А щодо пропаганди на неї треба обов"язково реагувати і робити контр пропаганду, саме через відсутність пропаганди своєї і контр пропаганди на пропаганду ворога Німці програли першу світову
0

там не все так просто було з 2-світовою. багато правди до сих пір приховується. я займаюсь цим питанням давно. читав багато літератури, збирав свідчення, дивився кінохроніку. не треба демонізувати образ Галичини.
0

ну коли білі люди вбивають білих людей це братовбивча війна, а СС "Галичина" то я її не демонізовую наоборот культ роблю
0

і культ також не потрібно робити. люди різні були....можливо хтось йшов щоб досягнути якісь свої меркантильні цілі.
Є версія, що це провокація http://www.lenta.ru/news/2009/04/17/pavl/
Так назывемые "вызволители" стреляли моему деду в спину, когда он возвращался с концлагеря на Западной Украине, это он мне сам рассказывал. Так что все поклонники СС-овцев это мои враги! И для меня они не герои, а убийцы!
0

можеш нелюбити СС але поважай ідею
0

ага тіпа "лічниє врагі фюрера". ти бреши вміло. 3 1944 - го дивізія не діє на території України. а, напраклад Аушвіц звільнений в січні 1945-го. не стиковка. вертався з концтабору (з якого?) і стріляли в спини невідомі (можливо НКВД ну ніяк не СС Галичина)......
0

і взагалі смішно...мій дід повертався з концтабору після капітуляції і якраз його на радянській території зустріли "наші". що це за дивізія яка діяла після складення зброї військами Вермахта??? :)))))
0

Я щось не зрозумів - кого ви маєте на увазі під "визволителями", комуністів, УПА чи СС? І звідки дід був певен, що стріляли йому в спину, якщо не влучили?
Невідомий користувач   20:28
0

здійснювались иактивні заходи НКВД щодо компрометації воїнів УПА.
..в мене є знайомий дід (повстанець), в якого стріляли в 40-50 роках слуги радянського союзу... повстанцем був.
0

Знаєте, ви використовуєте пропагандистське кліше, що СС - це нібито спецпідрозділ СС, аналогічний радянському НКВС. СС в даному контексті розшифровується як "Січові Стрільці". Да навіть з точки зору логіки - ну як би німці зформували з українців, з погляду фашистської ідеології "недолюдей" свій елітний спецпідрозділ! Це ж нонсенс!
Невідомий користувач 20:24
+4
на Західній Україні, зокрема уві Львові, населення (у переважній кількості) вважають воїнів УПА, дивізії СС Галичина -- героями. чи не дивно? а ті, хто не мали жодного відношення до руху, вважають "прєдатєлямі", "бандітамі" і тп.
критики дивізії, повстанців не знають предмету суперечки! натомість добре ознайомлені з міфами совєцького союзу.

ПС. всі совєцькі люди люблять посилатись на Нюрберзький процес. так от, у рішенні процесу ніде не згадується засудження СС Галичини!
0

білбше того, ставлять памятники жертвам УПА на територіях на яких УПА ніколи не діяло :). Всім прихильникам большевиків я задаю одне й те саме питання - якщо УПА мордувало мирне населення то чого їх так любить те населення? :)
0
Тобі скільки років? і чи ти знаєш, що ти любиш?
0

мені 29, а вам 13? :)
знаю кого чи що люблю :)
думка більшості - це не критерій істинності. раніше думали наприклад що комунізм настане в 2000 році. і що настав? а ви друже малоосвідчена людина і спорити з вами мені не резон - це розмова німого з глухим....
la Grunge   23:23
0

Обвинить человека в необразованности и отсутствии умств. способностей - это бездоказательный аргумент, типа "Ты дурак, потому что я так сказал". Обычно этот метод используется людьми, которые не могут возразить по существу.
Удачи))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі