Блоги → Перегляд

Жити свідомо

Середа, 22:35, 04.11.09

Рейтинг
2 2
Переглядів
1513

0
0

Щоб б ти не робив, потрібно бути при цьому максимально свідомим, перебувати "тут і зараз". Не робити механічно, як більшість людей робить більшість справ в своєму житті. Варто послідкувати за собою в процесі якоїсь діяльності, і помічаєш, що розум весь час підкидає думки, метається між ними. Поки щось одне робиш, встигаєш передумати і про минуле і про майбутнє, помріяти, розізлитися і заспокоїтись, спланувати вечір, відпустку тощо. Саме цей неконтрольований кругообіг думок не дає відчувати життя.Потрібно задатися питанням: Я - це натопв моїх думок чи щось інше? Розум повинен бути контрольованим, спокійним як дзеркало, що все відображає, але саме не збурюється. Хто перебуває "тут і зараз", живе тотально, повністю віддається кожній справі незалежно від її ваги, для того час не існує.

Коментарі

Якби я, скопуючи лопатою шість соток городу, всю свою свідомість зосередив на правильному куті входу лопати в землю - "поїхав"би кришею... Саме "багатозадачність" і "багатоядерність" нашого мозку - подарунок Бога (чи Еволюції).... Хоча, медитувати на роботу (фізичну, а не розумову) досить прикольно....
саме балансування між майбутнім, минулим і сучасним визначає майстерність володіння своїм життям .
Саме цей неконтрольований кругообіг думок не дає відчувати життя....

Всё намного проще - дело в фокусе внимания.
Владеешь фокусом - владеешь всем, если нет - ті лох, владеют тобой!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі