Блоги → Перегляд

Розставим всі крапки над "і".

Понеділок, 03:13, 11.05.09

Рейтинг
13 4
Переглядів
1407

0
0

Націоналізм, що воно ж таке?

Вікіпедія каже одно, тут ми бачимо ще якийсь варіант, а на вулицях зовсім інше. Де Голь, як кажуть тут, взагалі б перевернувся в горобу, побачивши такий варіант націоналізму, правда Олександр Батькович?

Тут був дуже поганий випадок про який згадувати не хочеться, але розставити крапки на "і" треба. Сергій Чук пропагував відвертий расизм і називає себе націоналістом.

І тепер питання до націоналістів: чому ніхто не спинив його, чому ви, панове націоналісти, дозволили йому дискредитувати націоналізм? Чи такі як він для вас просто гарматне м"ясо - кинули в саму гущу подій він там помісився добре, а потім ви берете і відхрещуєтесь від нього. Це, до речі, гарно видно  в коментарях.

Роблю такі висновки всі націоналістично настроєні організації це одне і теж і не потрібно відхрещуватись від своїх побратимів, просто є радикальні, яких кидають, як м"ясо, а є ліберальні, які потім усим будуть заправляти. Якщо це не правда, то чому жодної критики від націоналістів я не побачив у коментарях в сторону расиста Сергія Чука? Чому жоден націоналіст не дав аргументовану відповідь в дебатах про позитивні моменти в радянські часи - http://politiko.com.ua/debate107  , чи не є позитивом, вже те, що ми народились в цей час? Все це свідчить про однобокість і не розуміння політики як такої.

Вас просто використовують шановні панове націоналісти...

Ви кажите націоналізм то є любов ( я теж, до речі, націоналіст), але чим частіше я зіштовхуюсь з націоналістами тим більше відчуваю від них негатив і деструктивізм. У вбитого, Євгена Артеменко - http://vkontakte.ru/id25451398 вирішив зайти на сторінку в контакті почитати ким же він був, чим жив, зайшов у розділ відео - так це кошмар! Подивіться -Дістали! Геть бусурманів! http://vkontakte.ru/video25451398_90611622 це просто жах! Де в цих відео любов? і там такого відео хоч греблі гати!

Тоді призиваю вас панове націоналісти теж виступити проти такого псевдонаціоналізму, або признайте, що вони дійсно є для вас гарматним м"ясом у боротьбі за владу.

 

 

Коментарі

Невідомий користувач 03:19 Показати
-6
Невідомий користувач   03:20
0

П.С. Сергей единственный, кто не оскорблял своих оппонентов, а только негров))
+4

все равно это не дает ему право дискредитировать национализм своими рассистскими замашками. Негры тоже люди, восприятие людей по коже - это нездоровое восприятие мира.
Невідомий користувач   03:27
-2

если бы он был один такой, нацонализм бы не дискредитировался благодаря действиям только одного человека. они сами себя загоняют в тупик.
Невідомий користувач 03:22
+6
Стурбована цим питання до глибини душі. Хотілось би почути відповідь, адже свою позицію щодо пана Чука висловила досить чітко - це неприпустимо!
Чому, коли мене обзивали "жидівкою" (бугага, бачили б ви мене, ви б зрозуміли) за мене заступилися користувачі, яких тут всі вважають українофобами?
Невідомий користувач   03:42
+2

зайшла на вищезгадану сторіночку у контакті. Мати рідна, хата тепла 0_0
у альбомі "Слава Україні, героям слава" поряд з Гітлером =( гіршого сусідства і уявити годі
-2

Вы точно не ж... ну, ото вот? Не верю))) Фотку в студию)
Невідомий користувач   04:02
+1

А фото було, довелось прибрати, бо з`явились люди, що переплутали Politiko з Love Planet
Давайте по темі, це вже реально не жарти
Ну це вже не націоналізм, а шовінізм якийсь. До речі, щоб ви знали, партії Тягнибока та Вітренко надзвичайно шовіністичні (неображайтеся їхні прихильники, але це факт). На їхніх сайтах адміністрація таке позволяє форумчанам писати без пояснень ксенофобські вислови в бік інших національностей та поглядів, що це ппц. І при цьому я бачив як адміністрації цих сайтів банило всіх, хто посмів в НОРМАЛЬНОМУ БЕЗЦЕНЗУРНОМУ стилі відповісти ксенофобам-форумчанам що своїми висловами вони не кращі за зеків. Але олігархічні партії своєю бездіяльністю та тупістю самі додають рейтингу радикалам. ;-)
+2

Так ви будете протистояти радикльним націоналістичним настроям і робити все, щоб вони не дискредитували націоналізм? З ваших слів Свобода - це повний ппц і їх картинка на екрані телевізора не відповідає дійсності, правильно?
+3

Є одне але. Перш ніж щось зробити, розумний стратег обдумає варіанти. Інколи зло можна використати для добра, інколи злом можна вибити інше зло (клин клином). Ну наприклад. Поки ця партія малих масштабів, вона катастрофи не може принести. Але її можна використати проти іншого шкідника який більше пакостей для держави робить - так звана пята колона. Коли за допомогою шовіністичних партій можна приглушити ще більше вплив пятої колони, то чому це погано? Головне стримувати чисельність шовіністів. Черчіль наприклад спеціально не повідомив американцям, що на їх базу Перл Харбор летять японці, адже він знав Рузвельта як "занадто миролюбного". За його словами якби Рузвельт дізнався про атаку японської авіації, він би заздалегіть попередив японців що знає їх план і не втрутився б в війну. А так, через удар США змушені були втянутися в ДСВ. Черчіль гад але розумний. Він зміг недопустити продвигання більшовизму на захід Європи.
-3

Черчіль гад але розумний. Він зміг недопустити продвигання більшовизму на захід Європи.
это относится к вышеизложенному в Вашем посте?
0

Дійсно, головне питання чи будете ви підтримувати радикальний націоналізм? Бачу що будете. Бо дійсно він є гарматним м"ясом як я і написав, але вам важко це сказати, що це так, і ще таке питання, а якщо він вийде з під контролю?
+1

Я його підтримуватиму проти комунізму. Але я ніколи не плюсую тим, хто в примітивній формі називає інші національності в грубій формі. Ось так то.
Невідомий користувач   04:03
+1

а де у вашому, Ернесто, диво-плані місце для таких громадян, як я, які не належать ні до націоналістичного руху, ні до 5 колони? До речі, нас більшість
+1

А ви просто глядачі, які в деяких моментах можете допомогти державі. ;-)
Невідомий користувач   04:08
+1

так, коли треба буде дати комусь з вас добрячого копняка самі знаєте під що, завжди розраховуйте на мене.
0

;-))))))) Я не вірю що звичайне населення спроможне в наш час дати копняка. Ви поки що не набрали таких активних дій як протестувальники та мітингери в Греції, Угорщині, Італії.
Невідомий користувач   04:14
+1

так зараз говорила про себе особисто. я ж написала "розраховуйте на МЕНЕ", а не "розраховуйте на НАС"
і населення "достигне", не переживайте
+1

А я кину вам кітікет, і ви нікого не чипанете. ;-)))))))))))))))))))))
Невідомий користувач   04:16
+2

Ага. Українська народна приказка "Дурень думкою багатіє".
На мої аватарні особливості не відволікаємось, говоримо по темі
-1

А це і є тема! ;-)))))))))))))))
Невідомий користувач   04:33
0

- 1
+1

І тобі теж смачного мінуса за те що ти не віриш ;-)
-3

И я вас всех минусану, очередью)
Невідомий користувач   04:40
+3

Шановні, вгамуйтесь нарешті.
+4

Хавьер Москалито, ох и смешно, как маленький ребенок.
+2

І тебе дружище з мінусом. ;-)))))))))))))))
+4

А тепер обидва подивіться на свої рейтинги :) цяцька то в мене в руках :)
+1

А нащо мені дивитися на той рейтинг, я за ним не ганяюсь. ;-)
+4

тобі мінус 100000 підійде?
Невідомий користувач   04:47
+1

Ні, йому копняка треба
+2

Ернесто Ернандес, до речі мінус Хавьера сильниший за твій, бо оцінка залежить від особистого рейтингу, так що Хавьер тебе давить по повній:))
Невідомий користувач   04:50
+2

Підсумовую: хтось просив не судити всю ідеологію за однією людиною. Тепер можемо оцінювати націоналізм з огляду на двох його представників: Сергія Чука і Ернесто Ернандеса.
+1

А мены ты мынуси ны до чого. В мене рейтинг кожного дня стрибаэ то вище нуля то нижче. ;-) А вот моъ слова сильнышы за мынуси Хавьэра. ;-)
+1

А Наталці кітікет потрібен, і я нічого не кажу такого їй. ;-))))))))
Невідомий користувач   04:57
+3

А ви останні півгодини справляєте враження людини, якій терміново потрібна лоботомія, але я ж нічого такого вам не кажу
+1

;-))))) Як же смішно дивитися коли ти злишся. Ржачь!!! ;-)))))))) Наталко подивися це відео 4 хвилини, посмійся, і злість пропаде. http://www.youtube.com/watch?v=H9NgNMY4plI
Невідомий користувач   05:00
+2

Я краще спати піду. І це - розумний стратег, майбутнє нашої держави, виразник національної їдеї?!?! 0_0
+1

Відео не сподобалось? ;-)))))))))))))
Антон -   14:18
+1

>>Я його підтримуватиму проти комунізму.
Не путайте коммунизм с тем, что Вы называете коммунизмом и против чего боритесь.

То против что Вы называете коммунизмом отличается от коммунизма так же как, предмет этого обсуждения от правильно национализма.
Невідомий користувач 03:37
-2
да и вообще. хватит пиарить национализм. мы уже послушали несколько раз друг друга, поняли, что мы с разных планет. К чему опять накал страстей?
На сайті 13% націоналістів, я хочу почути від них відповідь.
Невідомий користувач   03:41
+2

вы заработаете себе и тем, кого упомянули в своём посте минусы, и попрошу вас вообще убрать моё имя оттуда, вы меня не спрашивали перед публикацией)
+1

все, ви вже ніяк не задіяні в цьому пості.
Некая Х - Ваші блоги не фашиські? І чому ви їх приховали?
Різниці між проукраїнськими і проросійськими фашиськими висловлювання немає.
Не факт що ви самі розіграли цю карту від іменеті "нібито " націоналістів писали ваші ж люди і загострювали ситуацію.
+1

Писали , те що Україна не держава а лжепроект. Це хіба не фашизм? А образливі вислови про всіх Галичан - це не фашизм?
+4

Не, так мы далеко пойдем, сообщения Некой Х богаты стереотипами, но чтобы переходить к прямым обвинениям в манипуляциях нужно иметь более весомые доказательства.
Невідомий користувач   15:08
+3

Значить, заводьте окремий пост, бийте на сполох, пишіть адмінам, а не валіть все в одну купу.
+2

так писав я там -що так писати - це не то що фашизм, а й під кримінальну відповіддальність попадають такі слова.
Закони фізики - Кожна дія визиває протидію. На дії українофобів фашистів виникла антидія. Чи як ? Українофобам можна все? Ага боїмось КГБ , ясно.
+2

>Писали , те що Україна не держава а лжепроект
Дайте почитати
Невідомий користувач   18:05
0

мои блоги фашистские?)) оце новина)) последние 2 записи, вы их увидеть не успели, вообще были про рекламу. Последняя, что осталась, про национальную идею и бренд страны, где мы даже смогли найти общий язык с националистами. Так что вам, наверное, стоит отциклиться и перейти к чему-то другому, а не выдавать ложные обвинения.
+1

Там такая реклама была в блоге Некой Х - креатифф прет! :))
+2

Некая Х який ваш попередній логін?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.