Блоги → Перегляд

Динамо-Інтер 1:2

Четвер, 02:08, 05.11.09

Рейтинг
17 5
Переглядів
2134

0
0

Краще б вони перенесли цю гру із-за грипу :(

Коментарі

Мдя,динамівці так і не навчилися догравати гру до кінця...

І гол для мене просто не зрозумілий.Коли я у свій час займався футболм в Італії мене тренер постійно вчив дивитись за б'ючим футболістом-очі,тіло,коліна бо саме так можна зрозуміти куди він битиме за долі секунди перед ударом.Богуш просто непраивльно проичитав ситуацію і потягнувся в інший кут+техніка у нього,як виявилось, плохенька-переміщувати вагу з однієї ваги на іншу треба вміти у будь-якому випадку,позиції та часі.

ІІ гол то ваще капець усьому.Підтвердження думки про техніку та бачення поля і м'яча-треба не лише рухатись у його бік а й на нього самого (перша половина епізоду-простріл з лівого флангу),другий удар він відбив, третій-в м'яч треба йти а не НА нього...

Треба відмітити гру Хачеріді,Алмейду,іспанця (забув призвище =( ), Шевченка (він злається підбираєьтся до своєї оптимальної форми та весь лівий фланг Динамо,класно відіграли.

Контратаки не дуже виходили,не вистачає швидкості переходу та чіткості пасу...
+3

підтримую все написане. крім іспанця. Іспанців в Динамо нема. тіки бразильці.
+1

Олександр, методика тренерів в Італії і у нас дуже відрізняються? Просто цікаво взнати
+1

Владиславе,перепрошую =)
Я казав про Маграо.

Ернесто-я був лише трьох двох тренерів у різних вікових групах тому об'єктивно сказати не можу але те що у Італії більш йде акцент на індивідуальну техніку тоді як у мого тренера в Україні-акцентування на зіграність ланоккоманди (захисники+півзахист,півзахист+напад) комбінування тощо...
Ви б краще не про футбол писали, а про Ваші кроки на президентському посту.
+2

Спорт виборам не помішає.
Або на запитання повідповідайте
+2

А ось тут в точку!
FREE WOLF 02:28
0
Ну просто важко підібрати нормальні слова,згадуючи останні хвилини матчу!!!Мабуть,на превеликий жаль,Динамо знову не вийде з групи в ЛЧ!!!А за хамську,вульгарну поведінку гравців Інтера треба карати,хоча вже пізно,бо після бою кулаками не махають!!!
Мда уж, нагадало позавчорашній МЮ-ЦСКА коли москалики вели 3:1 але пропустили в останні хвилини теж 2 голи і рахунок став 3:3. В багатьох видах спорту тільки і чути від коментаторів що східні слов'яни не вміють в більшості випадків наприкінці зустрічі дожимати суперника. В чому ця проблема не зрозуміло. З приводу рахунку мені здається винуватий тренер. Воротар ще почав лажати на 60-х хвилинах матчу коли на виході пару раз зіграв взагалі невдало (це ще повезло що суперники пробачали помилки наші). Його треба було ще тоді замінювати. Нінкович зі своїм звичним браком в передачах теж чомусь залишився на полі. А раціональніше було би випустити Гіоане, який би захисту допоміг. Яромоленко взагалі погано зіграв. А саме гірше що за 3 хвилини Динамо опустилося з 1 місця в групі на 4!!! Як казав тренер Закарпаття Гамула: Это просто катастрофа!
На цьому матчі життя не закінчується. Бувають і матчі де наші команди переломлюють хід поєдинків. Вчора просто був не день українського футболу. Надіюсь що кроти (Шахтар) відомстять сьогодні по повній на іншому супернику і продовжать свої розгромні перемоги.
+2

просто славяне любят расслабится перед окончанием трудового дня, вспомните себя на рабочем месте:) За пять минут до конца рабочего дня уже собрали вещи и ждем-с...
-1

Ернесто,а на кого міняти?На Рибку?У нього досвіду гр ЩЕ менше ніж у Богуша
Чому судити матч не призначили Гондуляна?
Alex Tipa Ё 12:17
+3
....bez paniki panove.
U vas est'' ewe Barselona.
-1
надо просто играть до победного конца, а не забить гол и ходить по полю радоваться, так постоянно по началу хорошо а потом обороняются целую игру как будто облом играть а лучшая защита это нападение, обидно за 5 минут 2 гола, даже позорно, надеюсь они выучат этот урок
Хоть и болею за Шахтёр, но этот матч действительно расстроил:(
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.