Блоги → Перегляд

Майданс...

Неділя, 17:32, 22.12.13

Рейтинг
19 0
Переглядів
1067

0
0

      На западе крестовый поход детей состоялся в 1212 году. Молодые бездельники рассуждали так: "Взрослые и рыцари не сумели освободить Иерусалим потому, что их помыслы были нечисты. Мы же дети, значит, мы чисты". Движение коснулось в основном Святой Римской Германской империи. Группа детей покинула ее, двигаясь по направлению к Святой Земле.

     Карт у них не было. Они полагали, что идут на восток, на самом же деле шли на юг. Они спустились в долину Роны, по дороге количество их возросло до нескольких тысяч, добывавших себе пищу грабежами и воровством у крестьян.

    Вскоре местные жители сообщили детям о том, что они подходят к морю. Дети обрадовались. Они были уверены в том, что море, как некогда перед Моисеем, расступится, чтобы пропустить армию детей и довести их посуху до Иерусалима. Они дошли до Марселя, но море не расступилось.

  Они тщетно прождали в порту, пока два сицилийца не предложили отвезти их в Иерусалим на корабле. Дети решили, что это чудо. Но никакого чуда не было. Два сицилийца отвезли детей не в Иерусалим, а в Тунис и продали в рабство по хорошей цене.

Коментарі

правильно, хорошее надо повторять пока не дойдет к детям майдауна
Эльф .   17:58
+5

запись просто исчезла из блога..
+6

та да, ночью тут бывает случаются странные вещи )
+4

Тут целые блоги исчезают, не то что посты...
+2

и даже люди...
0

Вы С
+1

Вы Степаныча не видали ?
это предсказание о том, как их городов будет валить пипл, когда им отключат канализацию и воду?
очень похоже ...
а в 1212 году христианства уже не было в местах паствы ватикана, и сейчас там ничего нет, чего-то от Христа
дело в производной от мышления-идеологии:Об'єднуюча ідеологія для народу України.
(На здобуття Нобелівської премії)
"Я бажаю кожному стати капіталістом,мрію,
щоб у кожної людини була належна їй власність"
Маргарет Тетчер.
Людина без власності-раб. Національна ідея сьогодні нічого не варта,якщо в ній відсутнє економічне підгрунтя. Сьогоднішня Європа пишається середнім власником і саме він є гарантом демократії,так як контролює владу. Україні потрібно створити середнього власника за рахунок права на ту долю землі і корисних копалин, які припадають на кожного громадянина України. Якщо ви не володієте тією долею землі і корисних копалин, то нею ж хтось володіє і експлуатує вас. Також потрібно реанімувати ваучери шляхом заміни їх на акції підприємств і повернути заощадження державним майном. Перший крок для втілення запропонованної ідеології -це прийняття Великої Конституції:"Кожен громадянин України має право на довічне володіння тією часткою землі і корисних копалин, які на нього припадають." Цим самим буде реалізована стаття сьогоднішньої Конституції де записано, що земля та її надра належать народу України. Я не пропоную ділити землю і наводити багато нових меж. Колгослні поля залишаться в своїх межах, селяни до своїх паїв припишуть своїх рідних і близких, а право довічного володіння долею землі і корисних колалин буде забезпечене роботою комп'ютера в Державному Земельному банку. Ідеологія забезпечіть суспільний устрій країни між комунізмом і капіталізмом (адже істина посередині) і припинить сварку декількох поколінь відносно соціально-економичного устрою держави. Рівень корупції буде найменьшим у світі. Я покладаю надію, що не тільки українці сприймуть запропоновану ідеологію. І не буде в світі ні диктаторів, ні царів і т.п. Людству потрібно покладати надію не на якогось лідера, що обіцяє щасливе майбутне, а на ідеологію. Запропонована ідеологія в християнському дусі, бо не вступає з ним в протиріччя, не суперечіть національній ідеї і захищає нацменшини. А найголовніше, на мій погляд, при цьому враховується природня суть людини, чого не врахувала ідеологія Маркса (через це і розвалився Радянський Союз). Заодно буде вирішене земельне питання раз і навіки на користь кожного.
Леонід Чухно тел.0955290388. [email protected]
wild cxid   10:53
+3

Хороша ідея, але вона не знайде відклику у промислових регіонах.
Справа в тому, що земля у наших регіонах майже нічого не варта. Ми, на сході, на відміну від наших західних співвітчизників, діти тих, хто не ма ніколи своєї власності. Ми робітники і діти робітників. Нам не належали підприємства, на яких ми працювали, нам не належало житло, у якому ми жили.Тому є принципові відмінності у відношенні до приватної власності. Це суттєва ментальна різниця, яка багато в чому визначає сутність конфлікту схід - захід, майдан - антімайдан...
Справа в тому, що радлюди змалку ВСІ ВСЕ ЗНАЮТЬ.
Тож їм не потрібне наукове пояснення навіть самих себе.
Судіть хоч по собі.
http://www.youtube.com/watch?v=W-MG_MAp-cc
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.