Блоги → Перегляд

Хто організував Майдан.

Вівторок, 12:59, 24.12.13

Рейтинг
3 0
Переглядів
2871

0
0

 В радянських людей були три джерела інформації - три складові частини формування світогляду- радіоточка (колгоспник), ЦТ(програма "Время") і газета "Правда". Всі "голоси" глушили, як наш круглий стіл, коли виступала опозиція.

 Дивно, що зараз, коли можна переглянути першоджерела - відео, фото, інтерв'ю, задають ідіотичне питання - а ви довіряєте? Головне, той, хто задає, використовує надійне джерело - "пєрвоісточнік. RU"

http://www.youtube.com/watch?v=Nb7Lk0v1fwE&feature=youtu.be

Коментарі

Цілком логічно - тоді право на Брехню мала тільки Правда, і то тільки на Время, що й підтвердилось в 1991-му році. А в радіоточці сиділи всім відомі п"яниці, якиих всі й так знали. А зараз все так переплуталось - бізнесмени,шоумени, леді та олігархи, що й не знаєш де цьому селянину колгоспу Україна точку послухати. Таке враження, що брешуть усі хто говорить. А перевірити немає як, тут уже налогова бреше!:)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі