Блоги → Перегляд

Марионетки в политике.

Понеділок, 05:16, 11.05.09

Рейтинг
10 3
Переглядів
1530

0
0

Аскольд Оболонский в одном комментарии дал ссылочку на этот фильм - http://mobilrai.com/filimi-online/raznoe-online/4989-obman-obamy-obama-deception-2009-onlajjn.html - фильм, который показывает "марианеточность" Барака Обамы. Да, есть в нем интересные аргументы на счет того, что в стране назревала черная революция и избрав Обаму, таким образом они ее избежали, но есть и бредовые вещи связанные с журналистом в отеле.

Как думаете, кто в нашей политике марионетки и есть ли такие, которых можно назвать независимыми?

Аргументируйте свои ответы.

 

Коментарі

Невідомий користувач 05:17
+1
"весь мир - театр, и люди в нём актёры". Это про наших политиков)
Маріонетки абсолютно всі! Блін, в мене відкрились очі - вони всі маріонетки! На телебаченні вони сваряться, а в кулуарах обнімаються.
Невідомий користувач 05:24
+2
есть ли такие, которых можно назвать независимыми?
таких в природе нету.все мы от кого то,или чего то зависим.
Особливо маріонетка Шимпанзовіч. Що йому скаже Ахмет то він і робить. заставлять плясати під балалайку Кремля, він то і зробить, заставлять плясати під ющенківські цимбали фірми "Балога із барлогі", він і станцює. Решта політиків теж маріонетки.
Невідомий користувач   05:30
+2

расскажи про всех так красочно)
мда, ни одного аргумента, наверное сначала посмотрите фильм про Барака Обаму, а потом ставьте аргументы, ок?
Те що Обама маріонетка спец-служб США так це нормально, адже тільки спец-служби своєю політикою помагають США переграти своїх ворогів та заздрісників. Є така комп.гра Fallout 3. На початку при запуску ігри появляються слайди під музику. Є один там цікавий слайд, де намальовано що після Третьої Світової війни американський солдат в роботомеханізованій броні допомагає дядечку Сему встати з Землі, ніби даючи знак: дядечко вставайте, ви повинні і далі підтримувати господство американського капіталізму над всім світом.
Світом керують найрозумніші та найхитріші стратеги. Ну і трохи музики з гри (радіо Анклава), яка є чимось першим гімном США і уособлює капіталізм http://www.youtube.com/watch?v=nyPc_sZTZUs&feature=related
;-)
Mr. A   05:56
0

не по фильму.ты сначала осмотри а потом каментируй.там не про спец службы и про кучку мультимилиардеров которые стремяться порабатить весь мир
-3

Та мені пофігу що там, я про Обаму і маріонєточіство в загальному плані.
-1

Вот как можно познать истину по паре кадров из Fallout:)
Dhoqx Dhiakp 14:56
0
Більшість депутатів, що мають владу.
+1

Так если они имеют власть, значит они могут или уже освободились от влияния.
марионетками все! как только человек вступает в какуюто партию он становится марионеткой которая должна продвигать интерессы партии. независимым могут быть те кто не состоит в партии, но к сожелению таких людей к власти и близко не подпустят.
на счет пратий, еще в 17 веке Джордж Савил Халифакс говорил "даже самоя прогрессивная партия это заговор против народа"
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.