Блоги → Перегляд

Орлиця чи Анна Херман навпаки.

Четвер, 19:37, 02.01.14

Рейтинг
4 2
Переглядів
1791

0
0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4ItUF2oabRI

Давно спостерігаю за виступами цієї політиканші, але на цей раз мене як кажуть...допекло. Можу собі уявити , як цю орлицю та її виступи сприймають в центрі та на сході України, як тішатся у владних кабінетах, бо тисячі їхніх засланих козачків не спроможні зробити стільки для розколу України, як одна ця самозакохана та зверхня особа. Це та сама Анна Херман лиш навпаки. Посудіть самі, що якби ми не ставились до Лижичко і яка б наша точка зору на аполітичність Майдану не була, це ніяк не дає нам право в цей важливий момент робити подібні заяви та ще й в такій зухвалій та принизливій формі. Це принижує і ті сотні тисяч молоді, серед них і студенства котрі першими проявили свою незгоду з владою в питанні євроінтеграції України. Все, що спрацьовує на розкол суспільства повинно бути розцінено нами , як вороже , засуджено і відкинуто. Людина такого рівня не може не розуміти шкоди від таких своїх дій, а тому я вважаю цей її крок зумисним. Якщо ВО Свобода прагне і надалі бути політичною партією державного , а не містечкового рівня , то їй слід дати оцінку подібним діям представників цієї організації, відмежуватись від них і запобігти подібним непорозумінням в майбутньому.

Коментарі

kytay kytay 19:58
0
пуста розмова.Владна система цієї країнки не допускає навіть наближення до владних структур людей з вищим інтелектуальним рівнем ніж названі вами особи.Тому звертатися нема до кого.
А що не так вона сказала?!!Чи може пані Ірина щось збрехала?Я особисто підтримує усе що сказала Ірина Фаріон у своєму виступі,у тому числі стосовно співачки Руслани!
-1

Треба знати де, що і коли казати аби не нашкодити справі.А оця бабська нетерпимість до собі подібних просто недопустима.
0

На мою думку ніякої так званої бабської нетерпимості тут і близько немає.Можливо Руслана була і щирою коли закликала до майдану без політиків,але бути щирою ще не означає бути розумною.В результаті так і вийшло,майдан без політиків розчавили, а ту ж Руслану влада використала у своїх цілях у сенсі,- хай танцюють аби владу не чіпали.А коли за справу взялися професіонали тоді і почався справжній майдан і його вже не розчавиш при чому вже не має значення є там Руслана чи немає!
Постарався Іван, апалчєнцєв опередив,
бо це ж вони мали би написати.
Але Іван прудконогий...
+++ Цікаво, як вона буде почуватися, коли "провокаторка" Руслана (яку, до речі, рада Майдану обрала першим координатором - я так розумію, що Тягнибок із цим погодився?) буде надавати їй слово зі сцени.
Можна погодитись , що політику не робиться без політиків, але долучити Руслану до владних технологій - це занадто. Навіть зі своєю аполітичністю Руслана зробила більше для України ніж ця орлиця своїм випадом сьогодня і декілька років тому у садочку з Михайликами та Оленками. Гнати її треба чимдуж.
шукати зараз винних між собою у розгоні 30.11 - це працювати на владу. Була досить фактажна замітка на укр.правді - про Доротченка, Шевчука і татка невідомого студента круглого столу - як готувалась ніч 29-30-го. Домішувати сюди Руслану - трохи підленько.
-1

Згідний.
Моб вашу, критиків, ять. З них, таких мудрих, хоч одна лять провела ніч на Майдані?
0

Скандалистка эта Ваша Фарион,разве нет?)
0

А що скандалістки погані апріорі?!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.