Блоги → Перегляд

ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО І ЗАКОН ПРО ГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯ.

П'ятниця, 03:56, 03/01

Рейтинг
3 0
Переглядів
1185

0
0

Зріле громадянське суспільство зростатиме за рахунок освіти і просвіти. Зараз то тільки починається в постімперській країні. Ще забагато профільних "совків" та послідовників монопартійної культури владної корупційної монополії на владу. Завершено стадію соціальної активності громад за капіталізму, коли соціальні програми і проекти стают основою діяльності громад і держав. Більшість політиків розуміють, що сучасний світ неможливий без гуманізації суспільства, а тому соціалізація світу є єдиним шляхом альтернативний війнам і війсковим конфліктам з протистоянням. Лише гуманізація і роззброення, прозоре управління цивілізаційним розвитком сприятиме якісній перебудові життя і добробуту як окремих держав так і усієї цивілізації.

Наш земляк з С.А. Подолинський то визначив ще півтора століття тому. Маючи ще за часів переписки з К.Марксом, саме з питання еволюційного, мирного шляху розвитку суспільства та зміни політекономічних відносин акціонуванням стратегічних крупних виробництв:

"Точна і сумлінна статистика, цифри, які не можуть бути ні сховані, ні спотворені, безсумнівно буде мати значний вплив на все більш доцільне розподіл як на зростання виробництва, так і на споживання, що супроводжує задоволення зростаючих потреб.
Раціональна громадська гігієна і можливість для кожного забезпечити особисту гігієну відповідно до вказівок науки швидко піднімуть життєздатність і паралельно - продуктивність людського організму на рівень, який сьогодні спостерігається як рідкісний виняток.

Відзначимо величезні вигоди, які соціалізм дасть в галузі освіти, коли працівник фізичної праці, без надмірних зусиль, буде підтримувати високий рівень освіти. Викладання буде вестися для всіх без винятку. На нашу думку,такий розвиток загальної освіти спричинить не лише збільшення продуктивності соціального організму, але і послужить превентивним заходом проти можливих спроб меншини реставрувати лад олігархії, при якому ми живемо.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1Jje-CdpOmw

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯ"
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
  (Дзеркало)

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧИ ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ.

ФОРМИ (ЗРАЗКИ) ДОКУМЕНТІВ.

 

ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ ПРАВА НА САМООРГАНІЗАЦІЮ ГРОМАД.
Оцінка практикуючого юриста.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DyV_DgXD_8k

Коментарі

Leo Kiev 10:14
-4
Прикольный малый, но до Соскина ему далеко.
0

Если ві здесь развлекаетесь или подрабатіваете как троль, то ваша фраза закономерна.
Вы "За обьеденение Славян!" А почему вы демонстрируете в Украине украинофобию. Словянские народы имеют изначально самоидентификацию, а потомуследует различать писанное Ис Торы и проекты Хазария 1-2-3...
Или вы последователь Лёвы Задова?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі