Блоги → Перегляд

АГРЕСОР-МИРОТВОРЕЦЬ

Понеділок, 08:46, 20.01.14

Рейтинг
3 1
Переглядів
2028

0
0
У цій статті згадуються

Організаторів та учасників побиття БЕРКУТ і підпалу авто не арештовано. Виникає питання, чому підставляють силовиків, коли є методи блокування менш травматичні.

Влада зацікавлена мати мотиви для застосування жорстких заходів. Тепер буде спроба знову приписати агресію Майдану, та застосувати штрафні санкції за пошкоджене майно тітушками. Бо інакше всі розмови за "круглим столом програшні. А так буде список козирних позицій для "миротворчого" виступу президента.

Арештовують не тітушок-гапонщиків, а спровокованих до радикальних дій не дуже розумних (незрілих) і захоплених авантюрною акцією. Це дасть владі козирі для мотивації жорстких дій. Чи не тому веркутівці поставлені з молоді, що не є професіоналами (19років). Це схоже на події на Банковій, коли у службовців забрали засоби захисту підставляючи під цепи і палиці провокаторів-тітушок.

"Закони про маски і каски" є тим непрямим доказом посилення провокацій для перехвату ініціатив владою силтуації через суди.

Показовим є включення побитих на Банковій провокаторами для заліку і прощення "наш на ваш".  Провокатори залишені без уваги... Мабуть і цих провокаторів будуть приписувати мирному Майдану. Чи не тому було розіграно етапування беркутівця в Будинок профспілок, як прив'язка подій до мирного Майдану.

Анекдотично виглядить, коли Янукович доручає врегулювання конфлікту провокаторам того конфлікту і протистояння. Ну який з агресора миротворець...

Коментарі

Почему Майдан не задержит этих "титушек", если это как вы говорите "подстава"? Это, в первую очередь, в интересах самого Майдана. В вашем селе работают подобные "гнилые отмазки", только не здесь. Смешно, когда про всю Украину думают с позиции своего ограниченного мировосприятия.
0

Вас там не було... З майдану мирні маніфестанти не могли воювати з провокаторами на віддаленному фронті, бо це не їх територія.
0

Ось вам "титушка" и провокатор: http://politiko.ua/blogpost104353

И осьо вам теж "титушка" и провокатор: http://news.mail.ru/politics/16556066/

И осисьо вам "титушка" и провокатор: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/politics/16552827/
+1

Вас там таки не було.Радикалізм Ляшко деионструє не перший рік, а тут така нагода. Корчинський теж був публічною людиною...
Поняття про тітушок, - гапонщина та гра в "щирих борців" беспринципних заробітчан на "політиканстві"...

Всі приклади демонструють саме провокативну демонстративність. Здорового глузду в цьому немає, але це підстави для застосування санкцій для дескридитації мирного майдану.
Ви стоїте на провладній позиції і ставите докази рольових ігор в революцію. А настійливість в позиції має ще і етноісторичний характер. Не знаю хто були ваші батьки і вашу етнічну та громадянську приналежність, але в вашій українофобській та асоціальній позиції я не маю сумнівів.
Додаток: http://ipress.ua/news/starshyny_spetsnazivtsiv_vymagayut_garantiy_nedotorkanosti_shchob_pereyty_na_bik_revolyutsii__zhurnalist_39767.html
На Свободі слова 20-01-2014, Колесніченко визнав свою фахову компетенцію в технологіях провокацій та маніпуляцій свідомістю людини. Так що я точно передвачив сценарій та цілі які переслідує влада імітуючи через агентів впливу в ролі засланців-засранців... провокуючи агресію мирних зібрань. Це видно по всим епізодам. На майдані агенти впливу пропагують проти лідерів опозиційних сил та трансполітичну лібералістичну аполітичність, що збурює людей, але не дає конструктиву зібрань.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі