Блоги → Перегляд

Захистимо країну від бандитів!

П'ятниця, 11:23, 24.01.14

Рейтинг
28 8
Переглядів
3601

0
0

ОЦІНКА СИТУАЦІЇ

В країні відбувається найпотужніший і найбільш тривалий за всі роки незалежності конфлікт – між владою і народом. Конфлікт спровокувала влада, не народ. Справедливі й абсолютно обґрунтовані вимоги Майдану влада задовольняти не збирається, вже третій місяць поспіль.

Навпаки, своїми діями влада провокує дальше загострення конфлікту. Прийнято і введено в дію закони, якими зміцнено силовий (поліцейський) блок держави і водночас – суттєво обмежено базові конституційні права 45 мільйонів громадян.

Цими законами, що явно суперечать Конституції, людей позбавили можливості захищати свої права мирним шляхом, за будь-які прояви невдоволення чи протидії владі – встановлено надмірно жорстку кримінальну відповідальність. Для протидії народу влада задіяла усі правоохоронні й силові органи, насамперед їхні спецпідрозділи, органи прокуратури і суди. Жодного з представників влади, які віддавали злочинні накази і злочинно їх виконували – не засуджено, не заарештовано і навіть не затримано.

Паралельно весь цей час переслідують, затримують, заарештовують і рішеннями суду визнають винними активістів Майдану, навіть тих, хто став жертвою незаконного застосування сили з боку влади. Замість того, щоб забезпечити правопорядок і безпеку громадян, влада мобілізувала на свою сторону тисячі бандитів. Бандитами наповнили вулиці столиці, вони полюють на активістів Майдану, захоплюють їх, залякують, катують і навіть вбивають.

Влада не реагує або діє з бандитами заодно. За цих умов громадяни від мирних мітингів і пікетів змушені перейти до більш рішучих, в тому числі силових дій проти злочинної влади. Оскільки лідери опозиційних фракцій не взяли ситуацію під свій контроль і проявили нерішучість, люди самоорганізуються і діють на власний розсуд. Захищаючи свої права, від гніву й розпачу вони, як і влада, вдаються до силових дій і так само виходять за межу закону. Залученням снайперів, яким віддали наказ застосовувати вогнепальну зброю на враження (стрільба в голову), влада вже спричинила умисні вбивства і масові поранення й каліцтва активістів Майдану та журналістів. Число постраждалих налічує вже сотні людей і збільшується щодня, причому з обох сторін.

Тим не менше, влада не зупиняється, навпаки вона стягує до Києва спецпідрозділи МВС і Внутрішні війська, накопичує техніку та спецзасоби, готівкою приховано підгодовує офіцерів і бійців Беркуту та Внутрішніх військ – готує силову зачистку Майдану. Нам про це відомо достеменно. Наказ нищити Майдан і його активістів – лише питання часу.

ЗАВДАННЯ

1) Захистити Майдан і людей – від побиття та вбивства.
2) Очистити Київ від бандитів, відновити безпеку і правопорядок.
3) Змусити владу відмовитися від силових дій проти народу.
4) Створити передумови для швидкого мирного вирішення конфлікту.

ПЛАН ДІЙ

Лідерам трьох опозиційних фракцій, спільно зі Штабом спротиву:

1) Припинити вважати (називати публічно) людей на Грушевського провокаторами. Головний провокатор загострення ситуації і конфлікту загалом – це влада.

2) Включити до Штабу спротиву командирів опору на Грушевського з метою чіткої координації спільних дій по захисту Майдану, відповідальність покласти на Андрія Парубія (іншим у Штабі вони не довіряють).

3) Посилити Автомайдан народними депутатами, на їхніх власних автомобілях.

4) На випадок загрози штурму Майдану негайно забезпечити, щоб усі опозиційні народні депутати стояли в першому ряду захисників Майдану, очі-в-очі з бійцями Беркуту та Внутрішніх військ. Вивести з Майдану жінок, крім лікарів і журналістів.

5) Забезпечити на імовірних напрямах штурму Майдану автомобілі зі звуковими підсилювачами для оперативного управління обороною Майдану і доведення до людей відповідних наказів під час відбиття штурму. Підготувати додатковий комплект мегафонів, на випадок знищення автомобілів. Визначити авторитетних людей, з досвідом військового керівництва, здатних управляти і брати на себе відповідальність за дії тисяч людей в умовах силового штурму Майдану (на кожен із напрямів можливого наступу).

Автомайдану:

1) Цілодобово відслідковувати переміщення спецпідрозділів МВС, негайно інформувати Штаб спротиву про ознаки концентрації військ (сил) з агресивними намірами проти Майдану.

2) Спільно із задіяними футбольними вболівальниками, іншими активними громадянами, в тч військовими запасу та працівниками приватних охоронних структур, виявляти у місті бандитів, локалізовувати їхні злочинні насильницькі дії. Затримувати, фіксувати їх і, за наявності, їхні документи на фото (відео), супроводжувати до райвідділів міліції з фото (відео) фіксацією факту передачі та документів працівників міліції, яким бандитів передано. Інформацію про затримання бандитів негайно передавати журналістам.

Генералам і офіцерам запасу (задіяним за окремим планом):

1) Виявляти власними силами і оперативно перевіряти повідомлення, що надходять різними каналами, в тч через ЗМІ, про можливі переміщення військ і техніки, які можуть створити загрозу Майдану і життю людей. Про підтвердження чи спростування негайно інформувати Штаб спротиву і політиків, яким довіряєте, для оприлюднення від їхнього імені в пресі.

2) Цілодобово виявляти і локалізовувати провокаторів і бандитів всередині Майдану. Залучити додаткові сили в разі попередження про штурм та під час штурму Майдану.

УВАГА!

У зв’язку з тим, що влада неспроможна забезпечити спокій на вулицях і захист людей від насилля, більше того – влада діє спільно з бандитами і вдається до застосування вогнепальної зброї, внаслідок чого вже є загиблі й поранені серед громадян,

ПРОПОНУЮ:

Всім, хто має легальну вогнепальну зброю, в першу чергу народним депутатам, генералам і офіцерам запасу, з досвідом війни в Афганістані та участі в миротворчих операціях, ветеранам спецназу Збройних Сил та інших силових структур, працівникам приватних охоронних структур, журналістам, усім відповідальним громадянам – в разі небезпеки СТАТИ НА ЗАХИСТ ЛЮДЕЙ ЗІ ЗБРОЄЮ.

Якщо влада неспроможна забезпечити громадський порядок і життя людей – це має зробити народ, свідомі й відповідальні громадяни.

Під власну відповідальність визначаю ПРАВИЛА ЗАСТОСУВАННЯ ЗБРОЇ:

1. Не застосовувати зброю першим – забороняю категорично.

2. В разі, якщо бандитів, які створюють загрозу життю людей, можна зупинити від злочину іншими засобами фізичної протидії – зброю не застосовувати.

3. В разі, якщо інші засоби протидії не гарантують захисту життя людей, проти бандитів застосовується вогнепальна зброя. Перший постріл – попереджувальний у повітря, наступні – по ногам бандитів. В разі, коли напад на людей здійснюється стрімко і часу на попередження немає – стріляти одразу по ногам.

4. В разі, якщо бандити застосовують проти людей вогнепальну зброю – стріляти по ним без попередження.

5. Стріляти на смертельне враження, в голову чи верхню частину тіла – забороняю, за будь-яких умов.

6. В разі, якщо бандит піднімає руки догори, або іншим чином подає сигнал про припинення злочинних дій – застосовувати проти нього зброю забороняю. Затримати і вивести з місця події, не допустити проти нього насильства з боку збурених людей.

7. Бандитами вважати осіб, які умисно і свідомо вдаються до насилля проти людей, створюючи загрозу їхньому життю. Незалежно від того, виглядають вони як цивільні особи, чи одягнені в форму бійців спецпідрозділів (або схожу на міліцейську форму). Вбивати своїх громадян, стріляти по них – заборонено, і якщо хтось порушує присягу на вірність Українському народу і застосовує зброю проти мирних людей – значить, він бандит.

ЯКЩО БАНДИТИ ПІДУТЬ НИЩИТИ МАЙДАН І ВБИВАТИ ЛЮДЕЙ – стоятиму поряд з Вами. У першому ряду. І стрілятиму по бандитам першим із Вас.

Роби як я! Маю честь.

Коментарі

Мужній крок!+
-8

+6

А Янукович з Азаровим читали Конституцію?
-5

mart mart   22:27
-1

спасибо за пример москаль потапенко.москаль не понимает

русс----власть не может натравливать бандитов на население----но этого нет в конституции---но она и так миф для тебя
+10

хто б казав
-12

-1

Гриценко - порядний хлоп. Але він палить сигарети і проти входження України в ЄС.
+1

Юрий а вот и не правда.

Ситуация - пат без мата. Отречение от престола властей украинского апартеида является мистификацией, которую подкинули иностранные инструкторы по теплым революциям. Рассмотрим мистификацию об отречение от престола, которая позволяет расширить рамки нашего взгляда на проблему, заставляет немного под другим углом взглянуть на события. Например, Николашка отрекся от престола, в дальнейшем последовали события, которые всем известны, которые привели к гибели самого Николая - вот чего боится Правительство в Украине - опыт подсказывает, требуются какие либо гарантии или легализация. В данной ситуации, принятые решения по отказу от "отречения от престола" приводят к гибели всей системы, разворачивают события, которые ведут к катастрофе, отсутствует отречение, отсутствует согласие на смену правительства. Правительство Украинского Апартеида не получило гарантий от ЕС и не получает никаких гарантий от оппозиции, а так же не имеет никаких гарантий от РФ. Ситуация - пат без мата
-1

Вы говорите, что николашка - отрекся от престола, ну и потом его убили. В нашей ситуации - янукашка не отрекается от престола, сопротивляется, чтоб его не убили. Но вы понимаете, это все вопрос времени. Так янукашка - может не отрекаться от престола, но его все равно убьют, опять же вопрос времени.
Знаете есть притча о взятии города: По ту сторону стен говорят нас не возьмете 10 лет, т.к. у нас запас воды и пищи на 10 лет. А, осаждающие говорят - мы вас возьмем на 11 год. Вот и вся политика.
0

Хочете війни палатам і миру хатам? Тоді беріть ось це

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTh17iwDDTVd0rHQHs8d7diaO1TZKfLMYN2cpsvX2QDX0kgiiYXZQ

один влучний постріл і

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTaNfcU2wseRcMKvF_lol0H0EnekNwrMnBXIZw7g5NRFB9rNAWT

Госдума-1993 і Аврора-1917 не дадуть збрехати..
Аби зброя була
+6

аби голова була
-4

Юрий, голова есть и у румынов она соображает быстро, хотя мадьяров, хорватов и прочих гуцулов у нас не признают за славян, а именуют нацистами, фашистами и нациюками, тупыми отморозками, за которым тянется кровавый след преступлений, то иногда они соображают быстро, когда речь идет про воровство леса в Карпатах.

Удивительный случай произошел в западной Украине. Анти-Европейцы запустили в средство массовой информации сообщение, что придут европейские интеграторы из запада и всем Западенцам запретят воровать лес в Карпатах. Это получило широкую огласку у западенцев и из села в село полетели слухи, что Украинские Карпаты уже не дадут воровать румынам, и Украинцы создадут совместные предприятия и будут цивилизовано производить продукцию из лесоматериалов. западенцы, среди которых румыны, мадьяры и хорваты пока не готовы отказаться от воровства леса в Карпатах, и просят поставить на паузу и себя и других.
-1

Нам би від Москви відірватись, а з руминами ми вже якось..
Хоча, потім можна й на Москву йти - це ж наш український "касяк" - нам його і виправляти..
+7
+Вперед, Толян!
Broon NG 11:56
+8
СТАТИ НА ЗАХИСТ ЛЮДЕЙ ЗІ ЗБРОЄЮ.

Повага і шанування!
-6

-2

а якщо серйозно, то сотні технарів і мережа майстерень можуть прискорити перемогу на декілька порядків..
Все це мало б бути зробленим ще 2 місяці тому! Давно вже потрібно кинути всілякі амбіції та керуватися принципом: "Зроби для України все, що можеш!"

Ви, пане Анатолію, могли б ініціювати організацію Мозкового центру українського спротиву, запросивши до нього і поміркованих авторитетів, як-от Гузара, Поповича, Порошенка тощо, і патріотичних спеців типу Гвоздя, які добре знають, як і що треба для організації координації та розвідки, дефіцит яких видно навіть невігласу.
-3

Пан Анатолій мав нагоду перевести прикордонні війська з Заходу України на її Схід.
Не перевів.. (
0

Ви серйозно думаєте, що міністр оборони міг вирішувати такі стратегічні питання? Так? Це ж смішно.
-1

Він і не пробував..
0

..в усякому разі, апеляції до народу, що йому не дають це зробити, не чув.
Broon NG   12:52
+5

шаг??? бугага)))
Craig Van Patten   14:15
+11

Федя, как и подобает настоящему рузке поцреоту, не владеет русским языком. Ничего удивительного :)
+5

а я думав
шах і мат роблять лише королю ))
mart mart   22:32
+3

шаг---это старая монета а мат ...это===ой да не пзди фёдор москаль
-11

+4

то хай ті (хто адобрілі) введуть ці закони у себе
+6

Борода, чёт я тебя не вижу в репортажах на Грушевского)))
+2

а хто в регіонах буде шугати путіністів? )
+3

ми тут думаємо робити штурмову колоду з рукоятками на 12 чоловік
- гарний буде досвід штурму дверей райрад..
ще конструюємо спецгачки і кішки з довгими шнурами для відбирання щитів (таких, з дирками) у правоПохоронців та реалізуємо багато багато інших ідей )
-4

И так будем учится жить по закону, закон один для всех, когда ваша любимая партия придет к власти, если сможет, в условиях выбора, который будут, и который всегда ведет от выбора плохого к самому худшему выбору, то будете другие законы издавать, а пока все должны построится и принять закон таким каким он есть, ведь дивиз либерала - все должны жить по закону, в настоящее время воплощается в жизнь.
+
Поддерживаю.
+7

путіністи
-5

+4

о як фашистський прихвостень заговорив
+3

ANGEL, як там у Вас в Франківську?
-1

мовчиш..
-1

Що ж Ви не відстояли Франківськ для Партії Регіонів?
Сил замало?
"13 января 2014 года ссылаясь на «критические высказывания Гриценко в адрес Майдана, неспособность к командной работе и участие в информационных войнах против собственной фракции» народные депутаты от ВО «Батькивщина» отказались проводить заседание фракции в присутствии Анатолия Гриценко". (Из биографии Гриценко).


Как после этого воспринимать ваши слова, Анатолий Степанович?

"Справедливі й абсолютно обґрунтовані вимоги Майдану влада задовольняти не збирається, вже третій місяць поспіль..."
-6

-4

Головне вчасно зорієнтуватись і зайняти вакантне місце Лідора Майдану і вклинитись в переговорний процес.
+4

ледарі ждуть лідера
герої йдуть за ІДЕЮ
-2

Ідея Гриценка очолити Майдан і....?
А геройство виростає на чиїх то прорахунках.
-1

Тобі не зрозуміти що таке ініціатива, бо в твоїй КПSS - ініціатива наказуєма, є тільки "руководяшая и направляющая".
+1

Комуністи за 1 вечір взяли владу і вдержували її 70 років.
І все тому що комуністи стоять на класовій позиції влади.
А антикомуністи 3 місяці компостують людям мізки, і все тому що брешуть про народовладдя і демократію. І тому більшість Майдан не підтримує і результат негативний.
В 1917 більшість населення підтримало соціалізм і вихід з війни.
А зараз Майдан нас втягує в громадянку і нічого конкретно не пропонує.
Та й що таке зараз Майдан ніхто не скаже. Тому що там десятки групировок зі своїм баченням того як і що робити.
А опозиційні депутати це частина цього несправедливого буржуазного режиму.
Хоча на Майдані кричать про справедливість, соціальну державу і банду геть.
На словах Майдан за соціалізм, а на ділі за продовження щасливого майбутнього для купки еліти і виживання меншості(бидла).
-1

Василь Остапчук 10:19 Комуністи за 1 вечір взяли владу і вдержували її 70 років.
------------------------------------------------------
Вдержували за допомогою терору і репресій проти власного народу і навіть своїх партайгеносів.
Хай зараз візьмуть. Вони зараз ніби при владі , але на правах ригівських підстилок.
+1

Не бреши. Даже в 91 році коли моглм танками вдержати владу в Росії цього не зробили. Звичайно Україна могла відійти, але того що зробив придуркуватий Єльцин КПРС і Горбачов не зробив.
Знаю що таким як ви що не кажи це буде "божа роса".
Але в любому випадку хто б зараз не переміг в Україні кожен подлєц получить по заслугах.
+1

Не переводь стрілки на 91р. я за 70 років вашої диктатури.
+1

Вона така моя як і твоя.
Тому що я ні одного дня не був КПРС. Даже з комсомолу вийшов зразу після армії.
Тим більше що я не є ідеологічним комуністом, а концептуальним.
А от ти кожен ідеологічний націоналіст а ти в тому числі мають взяти на себе відповідальність за своїх однодумців гітлерівців.
Таким же чином я можу звинуватити тебе в Волинській різні і у вбивстві польського миністра Перацького.
-6

Краще (і простіше) припинити фінансування цієї банди.
Припиніть платити хабарі, штрафи, податки - банда втече.
-4

Давайте будем поступать либерально и толерантно отменим финансирование всех и тех и других, вы же либерал, поэтому прошу с гордым лицом либерала, но не демократа, принять вашу либеральную судьбу.
-3

Азаров зпровокував цей вилив народного гніву "просьбамі трудящіхся" які, нібито, проти входження в ЄС. Насправді він це робив через гроші (корупційний чорнал, чістаган) яких в ЄС нема.
5. Стріляти на смертельне враження, в голову чи верхню частину тіла – забороняю, за будь-яких умов.
==========
А якщо вони сховаються, висунуть голову і будуть стріляти по нас?
-3

Обратите внимание, либералы всегда стреляют либеральными пулями, это либеральное оружие, эдакий травмат. А вы то же можете срелять, но пальцем в нос, и это с точки зрения либерализма будет очень толерантно. Вы же хотели либеализма, вот он - пользуйтесь.
Панове радлюди, ви вкотре наївно ведетеся на гарні слова.
А. Гриценко завжди та у всьому утверджує лише себе.
Це я не раз перевірив навіть в особистому з ним спілкуванні. Зрештою, зауважте таке: якщо автор адресного звертання НЕ ВІДПОВІДАЄ на ваші коменти, то він всіх читачів даного свого тексту має глибоко в сраці.
А ви тупо до нього підлизуєтеся.
Вкотре вас благаю: вчіться жити розумом власним.
-6

-3

Серже, свого часу Толкієн створив ЦІЛИЙ СВІТ, відмінний від нашого. Але він його лише описав у фантазійній л-рі.
А в побуті лишався типовим і звичайним університетським професором.
А ти теж вигадав собі якийсь світ, логіка якого різко відрізняється від світу нашого.
Але чомусь нав'язуєш її всім нам, до цього твого вигаданого світу непричетним.
Чому б тобі цей свій винахід не розвивати окремо. на папері?
А з усіма нами не спілкуватися лексикою у її загальновизнаному значенні?
Серже, це я тобі раджу максимально доброзичливо і аргументовано.
Читай цей комент, поки не втямиш.
+1

Толкин Джон родился 3 января 1892 года в столице «Оранжевого суверенного государства» в городе, основанном германскими колонистами африканерами со странным названием Блюм-Фонтан (ЮАР), служил в нацисткой германии, восторгался апартеидом и фашизмом, работал шифровальщиком, сотрудничал со спецслужбами нацисткой Германии и либеральных Великобритании и США, получил признание как автор футуристических романов с реалистично-фантастическим повествованием об апартеиде, фашизме, либерализме, а так же признанный мистификатор, интерпретатор, сочинитель мистических языков, не существующих стран и народов.

В 1945 году Толкин Джон писал: «Мы полагали, что Германия достигли уровня цивилизованности. … Уничтожение Германии … — одна из самых больших и ужасных мировых катастроф. … Итак, видимо, первая война подходит к своему неутешительному завершению» — Письма Дж. Р. Р. Толкина. — Письмо № 96.

В 1973 году Толкин Джон умер, не дожив до реализации своих мистификаций с Оранжевым суверенным государством в ЮАР, сегрегацией и апартеидом. В 1973 году к власти в Португалии приходят "Капитаны", в Чили "Генералы", в 1974 году уходит власть "Полковников" в Греции, в 1994 году власть оранжевого суверенного государства прекратила свое существование, с апартеидом в ЮАР было покончено. Поклонники Джона Толкина планируют новые мистификации и сочиняют новые правительства для стран с новым апартеидом и сегрегацией.
Товарищи, давайте, наконец, признаем, что в Украине - революция. И не какая то цветная, а настоящая- народная. К чему это приведет- никто не знает. Поэтому надо прислушиваться ко всем конкретным советам и предложениям, только чтобы меньше было крови. Ведь стервятники начеку. Кто попробовал человечины- тот не остановится.
+2

Серафимо, якщо беркутят не будуть фінансувати - чи дого вони будуть воювати? А фінансуємо їх ми з Вами. Своїми податками, штрафами і хабарями.. (
-9

+1

Народная революция это что то новое.
Если и дальше у Майдана не появиться ясности в целях и стратегии до и главное после свержения режима Януковича то жервы окажутся напраснымии.
Потому что в какой то момент переход на сторону Майдана начнут переходить все те кто самие хитрые.
А они то очень четко улавливают куда ветер дует.
И тех кто кто носил бревно будет больше чем разов в десть.
А так как они то ПРОФЕССИНАЛЫ то на верху снова окажутся все те же,
либо же наглые и непрофессиональные.
И все пойдет по новому.
Народная революция это поражение Майдана.
0

Василь Остапчук - а это же дети перестройки и ускорения, беспризорники 90-х годов, у них в головах анархия мать порядка, поэтому у них все как в мультиках, дядя скрудж или властелин колец, все остальное отменяется. Иногда говорят либеральное мышление, иногда говорят шизофреники. Кому как нравится.
+2

Да какая нам разница кто и что, и откуда.
Ведь столько людей, времени и денег угрохано, а результата может и не быть.
Время и деньги то черт и ними, а люди то за что погибли? И кто будет в ответе за их смерть?
И разве те, кто то имеет совесть, и честь строит себе карьеру за счет смертей молодых пацанов и снова лезть до корыта?
Самое правильное, что должны сделать те политики, что довели общество до этого состояния это подать в отставку и поехать в село на "картошку" или коз разводить.
предатель и ворюга, с него такой военный как с гамна пуля!
0

Это называется пилета (спресованная), если такой зарядить в голову мало не покажется.
На данный момент против. Докажите делом, а не языком!
-1

москалики (путіністи) тільки й чекають кривавої московської бані щоб поплескатись в крові. Ніде вони себе так не самореалізують, як у брехні, крадіжу і вбивствах, якими і є будь-яка війна.
.....Роби як я! Маю честь.
Від балачок до справ +++!!!!
-8

+1

Дмитро Клець 19:53 Не дмухайте на чужий вітряк - не гоже
-1
А от вас бандитов, кто защитит ?
+1

Точнее от политиканов.
+4

был бы человек статья найдется, говорят по другому и так - есть статья - есть человек, и так .... одни бандиты работают по статьям уголовного кодекса, другие по статьям конституции. Тот кто не работает, а политики не работают, а занимаются политическим безделием, политическим гешефтом, то они бандитствуют, по другому никак не получается, так же бандитствуют корреспонденты, журналисты - это ведь не работа, а так искусство.
Підтримую двома руками!
-5

+2

Гандонов Ты хоть носишь штаны??
Broon NG   21:34
+2

зачєм єму штани у няво пампєрс, прічом у же патьок(((
-5

+2

достойная речь данбаса славы гандонова)))Давай ещё выдай на данецком языке))
-5

+5

да читал я твои гандонские диалоги с петей))
так шо меня ты не шокировал и не удивил Я и не таких данбасов видывал как ты))
а вот гандона такого первый раз вижу))
-9

+5

твой дело одно-быть гандоном на Политико)) Других дел у тебя нету))
mart mart   00:53
+1

слав--не будь гандоном дешёвым--будь дорогим.перейди на хозрассчёт.перешёл?
mart mart 22:48
-4
делайте большие сети---тогда их нейтрализуете без битья
mart mart   00:50
-2

тьфу----сети в смысле как рыбацкие.шоб накинуть на группу и тянуть . как на бабочек сачок
0

Допоки ми, прості люди, будемо годувати цю банду - банда стоятиме вічно.

Отже головне - не дати їм гроші! Фінбойкот для них є більш дієвим ніж дерево, метал, вогонь і вода разом взяті.
Что делать с партиями оппозиции
http://politiko.ua/blogpost104813
отлично, здорово - толковый мухик... А че в шалашк сидишь..??? не бось с Ющом напару...... А че ваших физиономий на Майдане не видно в упор..?! Пиздуны с высшим образованием... Все понимаете, а че так херово живем????
отлично, здорово - толковый мужик... А че в шалаше сидишь..??? не бось с Ющом напару...... А че ваших физиономий на Майдане не видно в упор..?! Пиздуны с высшим образованием... Все понимаете, а че так херово живем????
RUS UKR 20:00
0
Гриценко ти сам бандит і проплачена євротітушка.
мда этих младо богатырей надо еще учить может с кого и толк выйдет
Анатолий , вы военный , почему вооруженную охрану не ставите, почему со стороны народа нет оружия - как сдерживаюжего фактора. Ведь силовики -- ссыкуны ,они те же рекетеры - "герои" ,когда толпой валят крышуясь Янычарским криминалом. Почему не сняты снайпера. Какой толк с ваших знаний.....Никто героев не охраняет , только наблюдают.Почему не подняли Афганцев. ...... Прибор ночного видения нельзя найти для ночного контроля крыш и нитрализации стрелков????
Чому нема звернення до підприємців?
Я вже сам вимагаю у них припинити фінансувати цей уряд і цю владу..
Leo Kiev 21:51
+1
Истинное лицо писдабола))))
http://nnils.livejournal.com/1514656.html
после того , что сегодня проявилось.. Политиков слушать и верить не имеет смысла- они ушли в прошлое. Все народное имеет значение и мы и есть самое ценное, остальное туалетная бумага.
политики - все суки ! Народу не на кого надеять, только на себя. http://www.youtube.com/watch?v=OMdAr0h-86w
0

як Вам вдалось поставити аж 2 мінуси?
(дійсно не розумію..)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі