Блоги → Перегляд

Молитва за Віктора Януковича

П'ятниця, 14:51, 24.01.14

Рейтинг
2 0
Переглядів
3047

0
0

Сказано нам:

"[MT 5:44] Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує",

і тому давайте, браття і сестри, помолімося за його душу. Помолімося зараз - коли він, використовуючи ввірені йому нами засоби української держави, прямо чи опосередковано творить зло, обман та ненависть нашому народу, учиняючи, відкрито і таємно, криваві побиття й убивства на нашій українській землі.

Помолимось, друзі, за спасіння душі цього противному Богу лицеміра, який, облудно демонструючи всьому світу напоказ молитви на кожному кроці,

"[MT 6:5] [...]як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися [...] на перехрестях, щоб їх бачили люди",

сам же, в той же час, в ділах своїх, давно і безліч разів розтоптав у багні зневаги своєї до Бога, основний закон християнський:

"GAL 5:14 Бо ввесь Закон в однім слові міститься: Люби свого ближнього, як самого себе!"

- вкладаючи в слово "ближній" зовсім не народ країни, яка обрала його своїм Президентом, а тільки свою сім'ю, головним чином в мафіозному розумінні слова "сім'я".

Нехай помилує душу його Господь Бог, якого він ділами своїми зневажає, бо

"[MT 6:24] Ніхто двом панам служити не може, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує. Не можете Богові служити й мамоні".

Спаси Господи душу його, яку він сам віддав сатані - коли той показав йому Україну і неможливість його повторного обрання,

"MT 4:9 та й каже до Нього: Це все Тобі дам, якщо впадеш і мені Ти поклонишся!",

- і він впав і поклонився, віддаючи дияволу душу свою, а Україну - диявольському оргутворенню московської банди убивць, яке а ні на йоту не змінилося в своїй сатанинській ненависті до українського народу відтоді, як організовувало голодоморні убивства українських дітей.

Амінь!

 

Коментарі

Гуманніше буде його просто пристрілити..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі