Блоги → Перегляд

Окупація за мовною ознакою...

Неділя, 10:34, 02.02.14

Рейтинг
3 0
Переглядів
2098

0
0

Регіонали створили фронт для "зачистки країни від окупантів" 

Екстренний Всеукраїнський зліт керівників первинних організацій Партії регіонів ухвалив рішення про створення Всеукраїнської громадської спілки "Український фронт".

Про це повідомили в прес-службі Харківської облорганізації Партії регіонів.

Пропозиція, яку оголосив голова правління ХОО "Союз ветеранів Афганістану" Володимир Рижков, булла підтримана одностайно.

До складу Фронту увійдуть громадські об'єднання, громадські організації, представники політичних партій і громадяни України, які виявлять бажання приєднатися до нього. Символом суспільного союзу "Український фронт" обрано Георгіївську стрічку.

Як заявив голова Харківської ОДА Михайло Добкін, "назва "Український фронт" особливо символічна".

"Наш фронт почне зачищати і очищати українську землю від тих, хто прийшов сюди з окупаційними планами", - заявив він.

Разом з тим Добкін закликав скористатися "навіть мінімальним і примарним шансом", щоб не допустити громадянської війни.

670x841.jpg

"Поки є можливість мирно вирішити сьогоднішнє протистояння в суспільстві, ми маємо скористатися навіть мінімальним і примарним шансом, щоб зберегти мир і не допустити громадянської війни і кровопролиття", - зазначив Добкін.

При цьому він припустив використання та інших " методів наведення порядку", коли всі мирні варіанти врегулювання кризи будуть вичерпані.

"Терпіння наше не безмежне. Коли ми зрозуміємо, що мирний спосіб наведення порядку в нашій країні вичерпаний, ми будемо це робити по-іншому", - додав Добкін.

Також він назвав те, що відбувається в країні "поганою п'єскою", сценарій якої "написаний не в Україні".

Рафіновані "українці" аПАРТеоди

pic_af0d721097980b2792a3796219a90093.jpg 

Паспорт у них евр..ский...

Украинский паспорт тоже европейский? Как у Азаровича? 

"Дійові особи цієї поганої п'єски виявилися доморощеними, мають посвідчення депутатів всіляких рад, в тому числі і Верховної. Купка оскаженілих націоналістів, спустившись з Говерли, озброївшись не лише сценарієм, але і кийками, вирішила, що вони і є той єдиний український демос, який здатний продукувати національну ідею і проголошувати її від імені всього українського народу", - заявив Добкін.

ТАК ХТО ОКУПАНТ?

Nativelanguage2001ua.PNG

При цьому він звинуватив опозиційні ЗМІ в створенні інформаційної блокади Партії регіонів і штучному поділі країни на Схід і Захід.

2001_Ukr_ethno.png

За даними організаторів, у зльоті, який проходить у Харкові, беруть участь близько 6000 осіб  (з українофобських організацій та персон) у складі 20 делегацій представників обласних організацій Партії регіонів, нардепи Олег Царьов, Дмитро Святаш, Дмитро Добкін, Анатолій Денисенко, представники дипломатичних кіл, представники КПУ, представники понад 50 громадських організацій та об'єднань.

Українська правда  http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/1/7012328/

То хто для України є окупантом? 

Их знают в личностях и безличностях...

Dobkin.jpeg

- А кто будет командовать, наши?
-Ваші! Ваші... 

640x480.jpg 

Коментарі

По всьому видно - вони добре переср@ли!
:))
+1

Жиды ?
Один еврейский Фронт змин уже существует, теперь формируется новый Украинский фронт. Пусть жиды и воюют меж собою, не втягивая в свою бойню славян.
+4

Так они говорят, что у них за спиной вся россия мать, http://www.youtube.com/watch?v=OhhjN_Sd2oI .... Ряженные казаки, русский фронт в россии и украинский фронт в уркаине, это реванш 90-х годов, либеральная пассионарность, .... сегрегацию апартеида никто никуда "приконтачивать" не будет, зачем же суверенное замлячество контачить, не для того отделялись от СССР, что бы свое суверенное землячество на востоке при-союзить к ЕС или РФ .... вот вам - кукиш, кипиш и шмон ...., понимаете, это или шутка или хохма, у меня целый день все ржут .... ой ...
Василий .   13:00
+3

Кипишь этого землячества, оккупировавшего уркаину зае...л уже желанием постоянно наводить шмон в законах и политике. Они теперь укераинцы и считают нас русских оккупантами на своей же земле!!! Умора правда ?
-4

твоя земля это данбас и севастополь))
Василий .   13:12
+3

Твоя земля - израиль.
-2

а твоя-палестина))Араб Василий))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі