Понеділок, 04:00, 03/02

Рейтинг
5 0
Переглядів
1214

0
0

В ВР років три тому були розмови про приватну війскову охорону "феодальних маєтків" та "земель феодалів" при владі та олігархів.

Схоже це було побажання харанта. З часом розмістили біля Межигвр'я  ПВО та війско.  Та звичка, щоб були охоронці і помпезність "ритуалів" для народу схоже на ознаки жюбрісу, - патології особистості ( асоціальність, маніакальність, параноя). http://politiko.ua/blogpost105563

"Титушки" переодевались в форму цветов хаки. Молодчики переодевались в милицейский камуфляж. В пятницу, 31 января, в Харькове, несмотря на прохожих, "титушки" снимали свои спортивные костюмы и надевали милицейскую камуфляжную форму. Об этом на странице харьковского Евромайдану в "Фейсбуке" написал один из активистов, пишет ТСН. "Прямо сейчас у библиотеки Короленко стоят микроавтубусы, из которых разгружают форму цветов хаки, в которую там же переодевают титушек", - говорится в сообщении.
http://glavred.info/politika/v-harkove-titushki-pereodevalis-v-formu-milicii-na-glazah-prohozhih-opublikovany-foto-270026.html

"Тернополяни передають, що на передовій тримають внутрішні війська, які виступають гарматним м’ясом. За їхніми словами, стріляє в людей не беркут, а люди, які є найманцями і їздять в різні гарячі точки на заробітки. "
http://svobodaslova.in.ua/news/read/29013

670x841.jpg

Ці події з ряженими та застосування найманців свідчать про криміналізацію влади. Тому і Допа-Гепа так впевнено формують  ОЗУ при владі із провладних... Кришування від влади гарантоване.
Українська правда http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/1/7012328/

Є таке поняття у криміналістів як почерк. Вам це нічого не напоминає?

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі