Блоги → Перегляд

Ватикан відбивається від гей-лоббі? ВІДЕО

Понеділок, 14:20, 10.02.14

Рейтинг
6 0
Переглядів
2247

0
0
12431835814_2e5094630b_o.jpg

ООН вимагає відсторонити всіх без винятку католицьких панотців, замішаних у педофільських скандалах. Про це йдеться у Звіті Комітету ООН із прав дітей, оприлюдненому на минулому тижні.

Святий престол вже заявив, що до підготовки документу було залучене світове гей-лоббі.

Ще ніколи раніше Організація об'єднаних націй не коментувала церковні справи у такому тоні.

У звіті ООН говориться, що за останні 20 років жертвами домагань стали десятки тисяч дітей.

"Довгі роки Святий престол послідовно захищав репутацію священників-збоченців на шкоду інтересів дітей. Церква ДАЛІ ЧИТАЙТЕ І ДИВІТЬСЯ ТУТ

Коментарі

Хто ж спокусить одне з цих малих, що вірують в Мене, то краще б такому було, коли б жорно млинове на шию йому почепити, і його потопити в морській глибині(с)
+1

Всех кардиналов во главе с Папой - жернов на шею, и в море! Такая "церковь" Богу не нужна. Он неё больше зла, чем пользы.
0

Назвіть мені бодай одну ієрархічну структуру, від якої є користь.
Знаєте таку? І я також не знаю..
Сьогодні на Майдані народжується новітня гетерархічна структура. Це і є погибель всіх шкідливих ієрархій, навіть такої потужної, як Кремль.
-2

Взагалі пора рілігійні розділяючі ідеології на вірних і невірних зліквідувати, бо едина природня релігія давала поєднання людей без рабства і життя своєю працею...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі