Блоги → Перегляд

Панове кровопивці, вітаю вас із професійним святом!

Четвер, 13:26, 20.02.14

Рейтинг
43 2
Переглядів
1621

0
0

 Панове кровопивці, вітаю вас із професійним святом!

 

Пишу це для читачів та писарів в Інтернеті.

Нарешті збулося. Ваші, панове,  добросовісні та щирі зусилля увінчалися цілковитим успіхом – Остання Руїна України почалася!!!

Причому почалася повноцінно і в буквальному розумінні повнокровно. Більше того, ваш омріяний Президент навіть офіційно та урочисто проголосив її початок сьогодні, 20 лютого – День скорботи. Причому, за всіма убієнними, тобто, з відкритим списком.

Уточнюю для тих, хто готовий благородно обуритися цим моїм звертанням. Панове, як кажуть, нічого особистого, а просто порівнюю ваші слова (тексти) і ваші ж діла. Протягом кількох останніх років, коли у мене з'явився більш-менш терпимий вихід в мережу.

Справді, весь цей час ви активно і спрямовано вишукуєте навіть найменші згадки про конкретні прояви  чужого горя (стихійні лиха, теракти, масові кровопролиття тощо). Більше того, ви талановито знаходите фото та відео з найкривавішими подробицями цих нещасть. І при цьому ви всіляко словесно засуджуєте винуватців цих лих і висловлюєте співчуття потерпілим та рідним жертв. І так постійно…

Проте жоден з вас жодного разу навіть пальцем по клаві не ворухнув заради зменшення подібних бід чи їхнього запобігання в майбутньому.

Цікаво, еге ж?

На словах ви  постійно твердите одне, а на ділі – теж постійно робите цілком протилежне?!

Хоч для реалізації ваших задекларованих чеснот є  найсприятливіші умови – всього лишень поширити у громадській думці інформацію про наукове пояснення причин суспільних конфліктів та їхнє взаємовигідне вирішення.

Тим більше, що більшість з вас так чи інакше читали про це українське наукове досягнення. Але…

Але всі ви свідомо і спеціально це моє досягнення замовчуєте та ігноруєте, а мене посильно і дружно дискредитуєте.

Всього лише двоє з вас, тисяч і тисяч(!), трішки допомогли мені з перекладом листу для генсека ООН. І все….

То який висновок можна зробити із вашого безперервного обговорення чужої біди та при цьому вашого теж безперервного і свідомого спротиву вирішенню цих конфліктів?

А пояснення якраз такої вашої поведінки можливе тільки одне: насправді ви хочете смакувати чуже горе постійно. Вам приємно бути кровопивцями, для початку хоч теоретичними.

При цьому багато з вас від заздрості та ненависті до укрноваторів заперечували, що, мовляв, нема доказів правильності та доцільності цих моїх розробок.

То я вас у відповідь безліч разів просив вас натомість знайти і запропонувати  доказово кращий текст. І обіцяв його в такому разі підтримати особисто. Але ніхто з вас на це моє прохання жодної конкретної відповіді навіть не бекнув.

То чим, повторюю, можна пояснити таку вашу свідому стратегію, крім нестримного бажання чужої крові?!...

При цьому  ви й самі достатньо розумієте, що конфліктуючі сторони чубляться аж ніяк не від великої мудрості.

А навіть чітко навпаки – обидві сторони цього побоїща яскраво безграмотні щодо властивостей суспільства і себе самих. І цим вони навіть тішаться.

Зате вони при цьому свідомо дуже нахабні.

Тому й кожна з цих сторін абсолютно тупо реалізує тільки свої вроджені (неусвідомлювані!) риси: меншість – свій інстинкт альтруїзму, а абсолютна більшість – теж свій вроджений хап-рефлекс, та ще й, бажано, з м’ясом ближнього.

І я вам все це детально розжовував у багатьох популярних текстах. І пропонував простий і гарантовано успішний вихід: навчити цих лєнкухарок, як жити нормально всім разом. Та ще й при цьому обов’язково багатіти всім разом.

Проте ви цього якраз і не хочете.

Що ж, панове, смакуйте кровицю ближнього й надалі. Тим більше, що завдяки вашим зусиллям її все більшатиме.

Одним лише змушений вас засмутити: чужою кров'ю не наситишся. Навіть тоді, коли ви будете нею буквально захлинатися.

Бо ваша жадоба чужої крові не тілесна, а духовна, від ваших предків-більшовиків. Хоч вони свого часу завзято мордували ближнього від цілковитої власної неосвіченості. Адже тупо повірили професійним рррреволюціонерам (=паразитам!), що єдиний шлях до світлого майбутнього – тільки через безмежний примус і грабунок людини людиною.

Проте кожен з вас зараз несе себе мудрішим від решти, не кажучи вже про сірих предків. І на підтвердження цього хизуєтеся не одними папірцем про освіту. Однак у підсумку при цьому ви свідомо такі дурнуваті…

Все ж, може хоч хто з вас починає побоюватися хоч за власну шкуру у цій міжусобиці?

То таким нагадую: сприяйте поширенню наукового пояснення причин суспільних конфліктів та шляхів їхнього взаємовигідного замирення. І починайте хоч би з цього:

http://politiko.ua/blogpost105449

Інших варіантів просто не існує: або взаємовигідне замирення, або кров на вас і на ваших близьких. Спочатку чужа, але згодом – неминуче і ваша.

 

20 лютого 2014 року.  Клець Дмитро Васильович, 1950р.н., українець без меншовартості, засновник наукового суспільствознавства, фахівець із вашого мислення.

 

 

 

 

 

Коментарі

-7

ОСТАННЯ РУЇНА УКРАЇНИ ПОЧАЛАСЯ!!!
------------
скорее бы .. мы только за!
это не легитимное образование украина не имеет права на существование
+5

+++++++++++++++++++++++++
-5

-5

+3
Ты себя решил с праздником поздравить ?
-3

Якщо вже так просишся, то і тебе, бандите, персонально.
mart mart   21:03
0

шоб ты сдох мосkаль василий
mart mart 21:06
0
+3 але як ваші ідеї почати використовувати?-треба спонсора.
-1

Та ніякого спонсора.
Просто треба цей текст розсилати для обговорення кимось іншим, а не його автором.
Тим більше, що вже чимало наших діячів знову просять в посередники тільки іноземців.
Хоч ті їм відкритим текстом радять вирішувати свої проблеми розумом власним.
Проте наші вождики про розум власний і слухати не хочуть - щосили пнуться тільки комусь прислужувати і подачки за кордоном випрошувати.
0

Хтось зробив два речення червоним кольором - навіщо?
0

Панове антиукраїнці, судячи з мінусів, ви себе впізнали однозначно.
Дякую за підтвердження.
Эта как же, вашу мать,
Извиняюсь панимать??
Больше руин не будет??
Или больше Украины не будет??
0

Якщо українці не захочуть жити власним розумом, то просто зникнуть як етнос.
Так в історії бувало багато разів, на жаль.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі