Блоги → Перегляд
Мітки СШАРосія

Позиція України - проти всіх, самі розберемся.

Неділя, 08:59, 23.02.14

Рейтинг
5 2
Переглядів
2270

0
0

Як видно з відео, американець проговорився. Те, що з підрозділу  Беркута зачасно були за американські гроші завербовані зрадники, говорить про те, що американці завчасно планували сутички на Майдані. Відповідно і жертви були прогнозовані.

А тепер той дядько американський каже, ми вже й Гаагський трибунал приготували. Тобто Майдан "ведуть" американці, відповідно проти Росії. В плані того, щоб поставити на кордоні Росії свої війська і тиснути нашою територією на Росію.

Ми, українці, не маріонетки в руках будь кого. Тому Майдан має перехватити управління ситуацією і не дати якимсь там янкі нами керувати.

ВСЯ ВЛАДА ГРОМАДАМ!!! 

 

 

Коментарі

Leo Kiev 09:19
+3
Синагоге глубоко побоку ваши мечты))))
kytay kytay   10:30
+2

русс,ну ти до тошноти прав
0

Я скажу більше, Януковича підставили. А саме тіж запроданці з Беркуту, які взяли гроші у американців і стріляли під американський заказ у мирних хлопців.
НЕ вигідно Янеку було вбивати мирних жителів, хоч тричі він негідник, еле він не самогубця.
0

https://plus.google.com/116612895489530938063/posts/RyfPGgTRf5Q?cfem=1
+1

https://www.youtube.com/watch?v=8wwYrJa3fcI
Чого так дрібно? Беріть вище! Це американці забезпечили вибори Януковича! І американці найняли снайперів стріляти по проплачним американцям майданівцям і проплаченим американцям беркутам! А ще американці дороги роздовбали і примушували митників хабарі брати, куди ж без них!
Відео не видно, американці звадили.:)

Шодо тексту - лише у ващій уяві теє існує
Ви також куплені, бо тут гигикаєте?
Об Лом 12:45
0
Очень зря... Вандализм, как и палка, всегда имеет две стороны. Не нужно раскачивать лодку...
http://blagin-anton.livejournal.com/362225.html - как еврейская журналистка и снайпер координируют действия, чтобы снять убийства людей!!!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі