Блоги → Перегляд

То що перше - народ чи держава? Курка чи яйце?

Понеділок, 14:24, 09.11.09

Рейтинг
3 2
Переглядів
1980

0
0

з розмови соціаліста і націоналіста\монархіста

(Соц.) В тім то й річ, що прогрес не стоїть на місці і робочий клас з певного моменту став здатний захистити себе сам, створити власну народну армію, без ніякої "еліти" і побудувати таке суспільство, в якому взагалі не буде ніяких класів.І про який захист на практиці йдеться? Дворянсько-поміщицька наволоч, що запанувала при Скоропадському не те що не захищала українських трудящих, але сама і була тією силою, від якої треба було захищатись. Вони не просто гнобили селян, а тероризували їх. Це була помста за революцію, за те що селяни посміли взяти собі землю. Гетьманська "еліта" сформувала проти українських трудящих цілі каральні експедиції, що катували селян, відбирали назад землю, накладали контрибуції. Це захист такий? А те що взяли курс на "єдину і неділиму Росію" це напевно захист національних інтересів? Я з вами корів не пас, не пишіть до мене "ти".Державницька позиція заради чого? Головне народ, а не держава, яка має бути лише інструментом. "Власна держава" це що? Держава Скоропадського не була державою українського народу. Чи може теперішня держава теж ваша "власна"?Що ви сприймаєте чи не сприймаєте значення не має. Добре чи погане визначається лише по відношенню до інтересів народу. Влада рад для народу це краще ніж будь-яка монархія для "еліти", незалежно від того яка форма правління вам подобається.Ідеологічна платформа Григорьєва може не ідеальна, але в тисячу разів краща, ніж "гетьмансько-державницька", бо вона українська, народна і робітнича.

____________

(Нац.) Добре, якщо звернення на "Ви" підвищить Вашу самооцінку, я можу звертатися і на "Ви".Очевидно ці побідоносні армії робочих класів завжди перебувають у професійному глибокому підпіллі, оскільки ми про них досі не чули. Поважаю. А те що Махно розгубив свою "стотисячну" "армію селян і робітників" за кілька тижнів - це, звичайно, змова жидомасонів.Але я люблю спостерігати над потугами новітніх проповідників плебсу, якими не обідніє земля Руська: їм ніколи не зрозуміти, що "тиха й мирна" праця селянина-хлібороба неможлива без власної держави, що інакше він приречений до праці під батогами окупанта; цим пророкам натовпу невтямити, що якшо мужик не хоче кормити свою державу і свою армію, він обов'язково буде кормити державу і армію чужу; ці месії неосвіченої, зате завжди "політичнообізнаної" черні, "мудрого народу", як повторюють щораз демагоги і популісти з наміром заробити кілька додаткових балів до власного рейтингу, що без власної національної еліти, яка зацікавлена в розвитку своєї нації, ці нещасні трударі будуть сировинним придатком нації ворожої, де еліта мудра, а не плоть від плоті і кров від крові своїх голодранців-мужиків.Натовп, як море, саме в собі нерухоме. Воно ніколи не здатне і не буде спроможне саме себе зорганізувати і захистити, оскільки природно шукає собі провідника і не цурається цього. Але безхребетні пустомелі соціалісти завжди будуть спекулювати на "визиску" трудового народу, що є всього лише його покірним електоратом - зайти на його голосах до владних структур, де можна в системі колективної анархічної контрдержавної вакханалії у формі безкінечних тисяч рад і секретаріатів висмоктувати хижими чиновницькими і депутатськими зубами останні соки з того ж таки електорату.Ці хворобливі казнокради нездатні осігнути всього значення розубдованої за сім місяців Держави, якої до того сотні років не мала і згодом не відновила Україна, проте будуть до сьомого поту трясти в повітрі міфічними "ідеологічними платформами" і "засадничими плянами", які при переносі на реальні колії не витримують випробування життям і розсипаються в прах.Ці месії і пророки мас позбавлені будь-якої націотворчої думки, ба навіть звичайного здорового глузду. Їм ніколи не дорости до рівня державних мужів, бо так зручно тримати мозок в шлунку, а руки в кишені "робочого класу". Їм комфортно пастися на полі тваринницьких інстинктів плебсу і як гілля на вітрі, хилитися в бік їх (народних) хвилинних бажаннь.Залишаю Вас в світі Ваших мрій, друже. Пустопорожні балачки - це стихія будівників "соціалістичних раїв", мені ж це не цікаво.Приємно було розмазати Вас по ЖеЖечці.

 Мабуть, біда соціалістів все ж не в анатомічних особливостях організму, а в патологічному неусвідомленні нації і держави як одного цілого. В них завжди щось одне є інструментом іншого.Дивно, але пан соціаліст завважав мою аргументацію безкультурною і пообіцяв педадогічно-виховничо зрівняти таке неосвічене бидло як я з асфальтом. Не втомлююсь і ніколи не втомлювався залишати юним борцям за правду свої контакти для звершення світової соціалістичної справедливості. Нажаль, ще ніхто так і не звернувся. Якщо є бажаючі з Політіко приєдгатись до побудови соц.раїв і революцій - місто Рівне, вул. Вербова 39. Докладніше - поштою, пишіть :)

Коментарі

ANGEL . 14:54
-1
Народ, звичайно. Держава виникла пізніше.
Не вступаючи в суперечку із соціал-комуністами - то є взагалі контрпродуктиввне заняття, хочу зауважити, а коли нація і держава(як інститут влади) не є одним цілим, а навіть навпаки, як це ми зараз спостерігаємо в Україні, то хто в першу чергу мусить щось із тією державою зробити? Правильно, саме нарід, а якщо він цього не зробить, то за нього це залюбки зроюлять окупанти.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.