Блоги → Перегляд

Не дозволимо судилища над патріотами

Понеділок, 19:19, 09.11.09

Рейтинг
7 4
Переглядів
1298

0
0

 

NaziComiky.jpgГенеральному прокуророві України п. О. МЕДВЕДЬКУ від інтелігенції Прикарпаття

Ми, депутати і представники інтелігенції Прикарпаття, підтримуємо рішення Парламентської асамблеї ОБСЄ, яка рішуче засудила комуністичні та фашистські злочини проти людства ленінсько-сталінського й гітлерівського режимів, винних у навмисному вбивстві мільйонів людей, а також позицію багатолітніх в‘язнів совєтських концтаборів, Героя України Юрія Шухевича, письменниці, політика, депутата Верховної Ради України першого скликання ірини Калинець, громадської діячки Стефанії Шабатури, лауреата Державної премії ім. Т. Г. Шевченка Ігоря Калинця, тисяч простих українців, що вимагають припинити ганебне судилище над юнаками, які 29 червня ц. р. намагалися змусити владу української столиці виконати Указ Президента України №432/2009 «Щодо вжиття заходів до демонтажу пам’ятників і пам‘ятних знаків, присвячених особам, які причетні до організації та здійснення голодоморів і політичних репресій в Україні».

Заявляємо, що часу на те, аби виконати Указ Президента України, було досить, але влада Києва на чолі з  Л. Чєрновєцкім нічого не зробила для цивілізованого впорядкування центру столиці та звільнення бульвару, названого іменем Тараса Шевченка, від кривавого символу минулого століття. Справою честі молодих людей, які не бажають, щоб християнська столиця, якою є Київ, була осквернена монументом злочинцеві, було змусити владу прибрати ганебний пам’ятник, який принижує честь і гідність нації. Фігура Ульянова — Леніна, а також його теза про неможливість вільної України є ворожими суверенній державі.

Ми обурені ігноруванням резолюцій народних зібрань і сесійних рішень рад різних рівнів, які вимагали і вимагають знести пам’ятники комуністичним ідолам. Такі дії є нічим іншим, як підбурюванням до самостійного знищення монументів і знаків, які звеличують організаторів масового терору та насильства й спричиняють дії, аналогічні київським. Вимагаємо належним чином покарати службових осіб, винних у невиконанні Указу Президента. Ми готові розділити відповідальність за вчинок щодо руйнування пам’ятника натхненникові та організаторові масового вбивства українців у ХХ столітті Володимирові Ульянову — Леніну й вимагаємо долучити цей лист до порушеної проти згаданих юнаків справи.

Закликаємо громадськість краю долучитися до захисту молодих київських патріотів, вимагати припинення кримінальної справи, яку розглядаємо як наругу над пам’яттю мільйонів українців, знищених комуністичною ідеологією, основоположником якої був В. І. Ульянов — Ленін. У день суду закликаємо зібратися в Києві та не дозволити провести судилище, яке влаштовують «п’ята колона» разом із спадкоємцями окупаційного совєтського режиму.

Ні новітній розправі над багатостраждальним українським народом!

Народний депутат України З. ШКУТЯК.Депутати Івано-Франківської обласної ради  Г. БЕЛЯШОВА, Р. ШЕВЧУК, В. ДОБРЯНСЬКИЙ.

Герой України, депутат обласної ради В. ТКАЧУК.

Член Національної спілки письменників України, заслужений журналіст України, депутат обласної ради О. БАБІЙ.

Лауреат Державної премії імені Т. Г. Шевченка,депутат Верховної Ради України першого скликання, професор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника С. ПУШИК.

Депутат Верховної Ради України  першого скликання,  директор Музею совєтської окупації Р. КРУЦИК.

Член Національної спілки письменників Українипрофесор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника О. СЛОНЬОВСЬКА.

Коментарі

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі