Блоги → Перегляд
Мітки українці

Дорогі мої українці!

Четвер, 15:14, 06.03.14

Рейтинг
27 5
Переглядів
4699

0
0
У цій статті згадуються

Я говорю — українці, бо сьогодні, якої б національності ми не були, ми — українці. В усьому світі зараз це звучить гордо! І Ваша мужність, незламність та сила стали для світу прикладом боротьби за свободу. Ви звільнили країну від диктатури, ви в цій важкій боротьбі здобули своє право на вільне життя.

Але сьогодні знову в ваших серцях тривога за Україну, за своїх близьких людей. Ви слідкуєте знову за кожними новинами і для цього є всі підстави, бо вчора, у перший день весни, Рада Федерації Росії надала згоду на використання військ на території України, і зараз вони окупували наш Крим.

Вони довгий час називали нас братнім народом.

Тоді питання: за що братньому народу сьогодні оголосили війну? З якою метою це зроблено? Як з цієї ситуації виходити? Я хочу саме про це зараз поговорити з вами цілком відверто, бо ви маєте право на правду. Тільки розуміючи всі деталі подій, ми можемо разом вийти з кримської кризи.

Тепер головне. Причиною початку військової агресії Російської Федерації проти України є те, що внаслідок нашої Європейської революції ми вибороли повну свободу, відкрили собі шлях до Європи та відсторонили підлеглу Росії владу Януковича. Росія з цим не змирилася. Вони вирішили тепер привласнити Україну силою зброї. Силою зброї зробити нас частиною Російської Федерацій. Зараз нам поставили жорсткий ультиматум. Вони заявили, що припинять військову агресію тільки у випадку, якщо ми з вами повернемо в Україну Януковича та всю його корумповану криваву банду до повної влади. Цей ультиматум з різних причин категорично не можна приймати, і я думаю, що ви це добре розумієте. Якщо Янукович зараз повернеться на посаду Президента, як того вимагає Росія, то він за лічені місяці передасть Україну до складу Російської Федерації шляхом фальшивого референдуму. Росія прагне зараз силою крайньої агресії добитися нашої повної капітуляції. Тому переговори між Україною та Росією сьогодні не можуть бути успішними.

Який план агресора? Що він хоче зробити в Україні? Він хоче агресивно нагнітати напругу в Криму і тим самим внести в життя України паніку, яка призведе до оголошення на нашій території військового стану, яка приведе до повної економічної та фінансової дестабілізації та навіть може до дефолту. Агресор добивається стрімкого зростання цін, економічного, соціального і фінансового падіння кожного з вас, кожної української родини. Це їх мета. Тому що на фоні цього російська влада хоче зробити державний переворот в Україні та повернути назад диктатуру. Саме так російська влада любить братній український народ. Я думаю, ви знаєте, що офіційною причиною військового вторгнення на територію України Росія назвала захист росіян, які мешкають в Україні, від якоїсь незрозумілої загрози. Але очевидно, що росіяни, які мешкають в Україні разом з іншими нашими громадянами, зараз не захищаються, а жорстоко та цинічно знищуються економічно. Кожна копійка, яку ви зараз втрачаєте, лежить на совісті російського агресора.

Сьогодні саме вона, російська влада, не захистила, а зрадила кожного українського росіянина, принесла його в жертву за відновлення своєї імперії силовим шляхом.

Крім того, агресори використовують для дестабілізації та захоплення України фальшиві мітинги в східних регіонах і Криму, які, до речі, організовуються та управляються спецслужбами Російської Федерації.

Але всім нам важливо знати, що ці мітинги не підтримуються людьми ні в східних регіонах, ні в Криму — ніхто не хоче війни! І це є першим провалом плану Росії по захопленню нашої території.

Я хочу твердо вам сказати, що у російського керівництва взагалі нічого не вийде з цією великою аферою, яку вони затіяли. Я хочу попросити вас, щоб ви були спокійні та впевнені, і ось чому.

По-перше, у цьому протистоянні з Росією ми не самотні. У 1994 році Україна підписала Будапештський меморандум зі США, Великобританією та Росією про надання нам гарантій повної безпеки в обмін на нашу відмову від ядерної зброї. Росія сьогодні грубо порушила свої зобов’язання та вторглась на нашу територію. Але я впевнена, що США та Великобританія ніколи не порушать цей Меморандум та всіма можливими силами надійно захистять мир в Україні. Володимир Путін добре розуміє, що оголошуючи війну нам, він оголошує її в тому числі і гарантам нашої безпеки, а саме — США та Великій Британії. Я хочу вам твердо сказати: я не вірю, що Росія переступить цю межу, а якщо переступить, то точно програє.

Саме це мусить бути основою для нашого національного спокою.

Але вже сьогодні очевидно, що якщо б Україна раніше вступила до НАТО, то така агресія була б у принципі неможливою.

Я повідомляю вам, що ми в цій ситуації не самотні. Сьогодні лідери демократичного світу щоденно ведуть переговори з Володимиром Путіним, щоб він припинив агресію проти України. Тільки такі переговори та спільні дії на рівні світових лідерів, на самому високому світовому рівні сьогодні повернуть в Україну мир, а в ваші родини спокій.

По-друге, нам не можна сіяти паніку та нестабільність в нашій власні країні. Це те, чого прагне агресор. Наша головна зброя сьогодні — це саме спокій. Росія не піде на збройну війну з усім світом, і тому сьогодні іде не війна зброї, а війна нервів та інтелекту. Ми мусимо виграти цю війну, і ми її виграємо.

По-третє, я прошу всіх українців: ні за яких обставин не підтримувати фальшиві мітинги в східних регіонах та в Криму, не приходьте на них, бо це сьогодні зброя агресора.

Четверте. Ми негайно мусимо стати повноправною частиною західного демократичного співтовариства — це буде надійним захистом від російського агресора. Тому ми саме зараз мусимо стати частиною Об’єднаної Європи, підписавши Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Ми почнемо процес інтеграції в структури безпеки демократичного світу, щоб раз і назавжди захистити себе від військових загроз Росії. Сьогодні наша спільна команда зараз веде цю роботу з лідерами світу.

І насамкінець. Усі наші державні інститути діють за планами, які вчора були затверджені на засіданні Ради національної безпеки та оборони. Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність та готові дати відсіч військовій агресії. Їх бойовий та моральний дух дуже високий.

Наші чоловіки готові захистити країну, вони вже добровільно пішли до військкоматів. Російська агресія об’єднала Україну, об’єднала наш народ. Ми єдині сьогодні як ніколи. І ми вистоїмо!

Століттями ми виборювали нашу Незалежність і нікому не віддамо її зараз.

Я переконана, що Український народ перемогти не можливо!

Окремо звертаюся до всіх військовослужбовців, до тих, хто зараз захищає нас. До хлопців з військової частини у Перевальному, Феодосійського батальйону морської піхоти, до всього особового складу Військово-морських Сил України, до всіх хлопців, які зараз проходять перевірку на мужність і витримку. Наші рідні, ми з вами разом, ми пишаємося вашою мужністю.

Я вірю в нашу перемогу!

З нами Бог і Україна.

Слава Україні!

Коментарі

Ви звільнили країну від диктатури, ви в цій важкій боротьбі здобули своє право на вільне життя.
=========
Ще ні..
Тут щосекундно, вдень і вночі, всюди в Україні і світі слід воювати всіма доступними засобами..
+1

коса открыла свой жидо-мегафон из синагоги?
kytay kytay 15:33
+1
Юля,шось роби бо нам капєц.
0

Чим більше людина вірить в когось
тим менше вона вірить у себе
Об Лом   17:23
+1

Только сами граждане в условиях свободы волеизъявления и безопасности могут и должны определять свое будущее...
шож вы с Ющом натворили, посеяли зубы дракона, а вас предупреждали, с вашей украинизацией и бандеризацией. заместо того шоб сплотить все народы Украины
-1

В Криму було силовими методам знищено житло і бізнес татар.
Татари на власній батьківщині опинились без житла і засобів до існування..
0

Сергей Днепровец 15:38
а вас предупреждали, с вашей украинизацией и бандеризацией.
=========
Путіна це б зупинило? Не смішіть..
Замало було українізації, ох як замало..
яка приведе до повної економічної та фінансової дестабілізації та навіть може до дефолту
=========
Дефолт, це наслідок шкідництва, паразитування і вивозу капіталу.
Боротись з дефолтом слід покаранням (фінансовим) всіх шкідників.
Сьогодні лідери демократичного світу щоденно ведуть переговори з Володимиром Путіним, щоб він припинив агресію проти України.
=========
Какой-то Повар, грамотей,
С поварни побежал своей
В кабак (он набожных был правил
И в этот день по куме тризну правил),
А дома стеречи съестное от мышей
Кота оставил.

Но что же, возвратясь, он видит? На полу
Объедки пирога; а Васька-Кот в углу,
Припав за уксусным бочонком,
Мурлыча и ворча, трудится над курчонком.

"Ах ты, обжора! ах, злодей! -
Тут Ваську Повар укоряет,-
Не стыдно ль стен тебе, не только что людей?
(А Васька все-таки курчонка убирает.)
Как! Быв честным Котом до этих пор,
Бывало, за пример тебя смиренства кажут,-
А ты... ахти, какой позор!
Теперя все соседи скажут:
"Кот Васька плут! Кот Васька вор!
И Ваську-де, не только что в поварню,
Пускать не надо и на двор,
Как волка жадного в овчарню:
Он порча, он чума, он язва здешних мест!"
(А Васька слушает, да ест.)
Тут ритор мой, дав волю слов теченью,
Не находил конца нравоученью,
Но что ж? Пока его он пел,
Кот Васька все жаркое съел.

А я бы повару иному
Велел на стенке зарубить:
Чтоб там речей не тратить по-пустому,
Где нужно власть употребить.
Я говорю — українці, бо сьогодні, якої б національності ми не були, ми — українці.
------------
евреи с этим не согласятся ...
еврей никогда не будет украинцем
0

АГА.....ХІБА ЩО ПО ПАСПОРТУ.....
Leo Kiev 16:31
+4
Взяла бы честно сказала, что я вас в очередной нае...бу и никто мне не помешает)))
воровку назад под шконку
0

Суку на сук!!
Leo Kiev   16:49
+2

Может по старому обычаю на кол!!
0

ПОД ПШОНКУ
дуже цинічним виглядає факт початку виборчої компанії на фоні щоденних похорон загиблих активістів. Дивно, що вчора на укр.правді не було чергового банального звернення до українців.

спічрайтери як були тупі, так і залишились. Їм весь час здається, що вони просто менеджери по продажі товарів.
Причиною початку військової агресії Російської Федерації проти України є те, що внаслідок нашої Європейської революції ми вибороли повну свободу, відкрили собі шлях до Європи та відсторонили підлеглу Росії владу Януковича.
==========
Зменшився потік чорналу з України в Кремль - от і весь секрет початку війни. Поки потоки чорналу були великі - воювати Україну не було сенсу, бо жодна окупована територія не дає стільки, скільки добровільно платила влада України в бік Кремля.
0

Запытай у Фирташа, Коломойский докаже!
Як відомо, ВОНА прийме участь у президентських виборах!
Та невже за неї стояв Майдан?! Невже за неї померли Герої!?
Та ні, любі друзі, не за неї!
ТОМУ ПРОШУ ВАС! НЕ ЗЛИЙТЕ КРАЇНУ!
Юлю на нари!
Прочитала комментарии *грамотеев*...Юля воровка,то да се...Выбрали Вальцмана( ныне Порошенко),лишь бы не Юлю...
И как вам живется теперь? Обложили налогами так,что дышать стало нечем.
Вот тут то и вспомните Юлю.
Юля - БОГИНЯ!!!
СЛАВА УКРАИНЕ!!!
0

АГА, З ЮЛЕЮ-БОГИНЕЮ...СЛАВА НА ВІКИ......
ВЕЛЬМИШАНОВАНА ЮЛІЯ ВОДИМИРІВНА, ВИ ВІРИТЕ В ТЕ ПРО ЩО ПИШЕТЕ ????? НЕ КРАСИВО ТАК ЛУКАВИТИ...НА ДВОРІ 21-ШЕ СТОЛІТТЯ, А НЕ 5 ТИСЯЧ РОКІВ ДО НАШОЇ ЕРИ.....ЗАРАЗ ВСЕ СТАЄ ДУЖЕ ШВИДКО ЯВНИМ....ЧАС ТУЖЕ ЗГУСТИВСЯ....
Гриценко був актуально затребуваний в 2014, і зараз немає альтернативи. Хто цього не зрозумів і не захистить цей вибір зараз, втратить сам і підведе народ України... А Тимошенкотеж стратег і стоїк, але дуже компромісною була в кадрових питаннях, бо могла посадити Януковича заступаючи проффесора при Ющі-ззраднику з Універсалами, бо треба було приймати господарство з аудитом...
Гриценко був актуально затребуваний в 2014, і зараз немає альтернативи. Хто цього не зрозумів і не захистить цей вибір зараз, втратить сам і підведе народ України... А Тимошенкотеж стратег і стоїк, але дуже компромісною була в кадрових питаннях, бо могла посадити Януковича заступаючи проффесора при Ющі-ззраднику з Універсалами, бо треба було приймати господарство з аудитом...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі