Блоги → Перегляд

Зроби з нами, зроби як ми, зроби краще нас.

П'ятниця, 08:12, 07.03.14

Рейтинг
2 0
Переглядів
1894

0
0

Коментарі

Під тиском Майдану наші місцеві ЗМІ дали можливість викласти це інтервю. Крім того така ж інформація була донесена до студентів та викладачів Рівненських ВУЗів. Два тижня проходили лекції по територіальним громадам.
Leo Kiev 08:18
+1
Серега скоро все вернется на круги своя, и уже Юлька будет разгонять по демократически водометами толпу. На немецкие водометы Аваков даже бабки нашел)))
+2

не дрейф. прорвёмся. Мы вчера пошли к новому начальнику обл. милиции и сказали ему что не доверяем потому что Майдан не утвердил и что Свобода сейчас пропихивает своих ставленников где только можно.
Заставили его звонить Министру и опломбировали его кабинет.
На будущее пусть новый начальник идёт на Майдан и там про себя расскажет и тогда если его пусть люди одобрят.
Leo Kiev   09:29
0

))))))) зачем на майдан, пусть перед вами выступает
Об Лом   11:29
-1

Майдан должен стоять до конца !
Leo Kiev 09:03
0
Ну Юлька начала действовать http://vz.ru/news/2014/3/7/676014.html
0

косу ей подрежем и её энергия закончится.
Leo Kiev   09:28
0

А что Ярошу сделаете))))
Об Лом   11:30
-1

Ударим Майданом по бездорожью и разгильдяйству !
З часом все повернеться на круґі своя - люди будуть ловити бандитів, мусарка буде бандитів відпускати за гроші і садити замість них громадських активістів - нудьга..
Об Лом   11:30
-1

Почему ?! А как же идеалы Майдана, за шо боролись?!
Дурдом. Преоект Конституцыйних зборыв ы прямий вплив громад є єдиним лигітимним шляхом виходу з кризи.... Через заватчятість і хуторянствол ланок чи очіб, то все руйнується не визрівши. Горлопани і деструктивні рефлексивні "солдати" не дають сформувати механізми інформаційної самодостатності управління. ВСі ркефлексують в своїх доменах і на своєму рівні... СИСТЕМИ НЕМАЄ....
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі