Блоги → Перегляд

Турчинов має негайно віддати військам наказ захищати Україну!

Понеділок, 02:45, 10.03.14

Рейтинг
10 1
Переглядів
3293

0
0
У цій статті згадуються

Якщо Турчинов, як Верховний головнокомандувач, такого наказу не віддасть, причому негайно, то не лише Крим - Україну як державу можемо втратити. Без жодного перебільшення.

Варіантів дій є лише два: 
1) піднімати руки догори і здаватися Росії;
2) боротися і захищати країну від зовнішньої агресії.

Я - за другий варіант. Не маю сумніву, що переважна більшість громадян України, в тч українські військові - також. 

Три фактори є визначальними. 

Перший фактор - Путін публічно віддав наказ повернути свої війська з навчань до місць постійної дислокації до 7 березня - чудово, значить, уже два дні минуло, як російських військ в Україні немає. Формально-юридично - їх НЕМАЄ, ні в Криму, ні в інших регіонах України!

Другий фактор - Путін публічно оголосив, що Чорноморський флот РФ на території України суворо дотримується двосторонніх угод і законодавства України - чудово, значить, військовослужбовці ЧФ РФ перебувають у місцях постійної дислокації. Значить, їх немає за межвми визначених угодами баз і гарнізонів, окрім випадків, погоджених з Україною. Формально-юридично - їх за межами базування, з ворожими намірами, НЕМАЄ, ні в Криму, ні в інших регіонах України!

Третій фактор - усі українські війська перебувають у місцях постійної дислокації або в районах проведення навчань, під повним контролем з боку командирів (начальників). Жодного українського військового (з автоматом, кулеметом, гранатометом), який би вийшов з-під контролю чи вкрав зброю у військовій частині й пішов блокувати наші гарнізони чи тероризувати населення - НЕМАЄ, ні в Криму, ні в інших регіонах України!

Висновок: усі, хто зараз зі зброєю в руках, з бронетехнікою, блокують наші військові частини, тероризують особовий склад і мирних громадян, мінують територію, нищать нашу військову тезніку й обладнання - це не українські військові і не російські військові; це - БАНДИТИ!

Верховний головнокомандувач має негайно віддати наказ військам: 

1) ОГОЛОСИТИ БАНДИТАМ УЛЬТИМАТУМ, з визначенням часу (12 годин, максимум добу) - скласти зброю і припинити бандитизм! 

2) в разі невиконання - ЗНИЩИТИ БАНДИТІВ, усіма доступними засобами! Насамперед, силами Внутрішніх військ і міліції (це їхня пряма функція), за підтримки армійських сил і засобів, спецпідрозділів СБУ та інших силових структур (це також їхня функція, якщо в країні виявлені незаконні збройні формування бандитів).

Невидання такого наказу військам може спровокувати самостійні (НЕПІДГОТОВЛЕНІ й нескоординовані державою) дії по захисту країни з боку свідомих патріотично налаштованих громадян, з масовими жертвами. Небесної Сотні мало - хтось чекає Небесних Бригад і Небесних Дивізій?!

Невидання такого наказу військам стримує і розхолоджує зарубіжних партнерів України, насамперед держав-гаранторів нашої безпеки - США і Велику Британію, від задіяння військових засобів стримування російської агресії проти України. В першу чергу, розгортання повітряних сил на території суміжних з Україною держав, а також морських сил в акваторії Чорного моря - з метою демілітарізації, недопущення ескалації війни, унеможливлення проникнення на нашу територію чужих військ і озброєнь, ні з повітря, ні з моря. Адже ясно, що країни-партнери діятимуть рішуче лише тоді, коли рішучість боротися за свою власну долю проявить сама Україна!

Врешті-решт, Верховний головнокомандувач має усвідомити, що українські військові в Криму, яких російські війська і бандити взяли в заручники - це не "просто військові", це взята в заручники Україна. Здамо їх - здамо армію і здамо Україну. Допустити цього не можна!

Тому невидання такого наказу військам за нинішніх умов, коли під загрозою цілісність і майбутнє усієї нашої країни, вважатиму з боку Верховного головнокомандувача - актом державної зради.

Коментарі

Я розумію, що Ви мали нагоду навчатися в США!
Але давати такі " поради"-це треба за них ВІДПОВІДАТИ!
КРИМ , як писав в своїй докладній ,розвідка... вже давно виріс з цих непередбачених розумово штанів Української Влади, яка до речі має свої резеденції в КРИМУ... Там "осіли" і нинішні і вчорашні, а якщо ще взяти голів держадміністрацій районів, міст ( Хто мав не чисту нагоду використання коштів САМОВРЯДУВАННЯ, то війна їм у Криму не потрібна, але стати Громадянами Россії... Їм не дуже вигідно, бо все може бути.
Тому, стратегічно , результати РЕФЕРЕНДУМУ( Конституційно і Законодавчий площині)можуть бути на користь УКРАЇНІ, якщо , такі як Ви не будуть провокувати конфлікт і гратися в кощки , мишки!
Ваше "подразнення" може зіграти " медвежью услугу"Росії і зірвати єкономіку Криму і допомогти креативно Сочи і її" Олімпійськім комплексам"!
Взагалі,Ви крім військової справи, знаєте КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ, правову АВТОНОМІЇ Криму, наслідки???
Вам відомо на чому держиться Америка? На КОНСТИТУЦІЇ! ДЕ її основний козирь для переселенців і імігрантів ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ ПРАВ!...
Може тому там Статуя " СВободи" , а у нас " Родина- МАТЬ"...
-1

Есть права,' закон, обязанности!
+2

А для чого війська?
Що таке армія?
+1

Гриценко не провоцирует а отвечает за свои слова. Мой отец офицер и очень грамотный! Так он говорит , что то что происходит не допустимо и преступно и я с этим согласен. Войска сразу должны были стать в Крыму и не допускать на свою територию врага. Гражданские не совсем адекватно понимают , что делать надо а военные знают о чем речь. И за такое поведение, по военному времени расстреливают. Асмотреть на захват и развал страны по ТВ и говорить все правильно и не все потерянно.... слов нет!
+1

Служив в СА СССР - бардак тоді був колосальний, кажуть, що зараз ще гірше..
Так таки так. З пастора головнокомандувач ниякий... ВСе за регламентом правильно и послидовно. НАправити спецпидроздили десаникив та розвидки для видновлення комуникаций та посилити контроль за мигрантами. Дозволити присутнисть в зони конфликту лише мисцевому населенню за мисццем проживання, та за комндирлвочми при реестрации за мисцем перебуування. При озброенному спротиву - зачтосування зброи на враження. Арештованний контигент визнаеться слидством та судом окупант зи зброею, иноземець бандит збройного формування, чи громадНин Украины що вчиним державний злочин. При видсутности обтяжуючих обставин, може розглядатися питання про депортацию писля врегулювання конфликту та виведення всых вийск РФ з Криму та Севастополя. Денонсация Харкивських! угод та дострокове виведення вфлоту РФ вже на часи. Треба ликвидувати джерело провокаций та прлтстояння.
0

Слабых объедают. Страна и народ должны зщищатся.
0

Росія роуміє лише силу. Москва зльозам не вірить.
Leo Kiev 07:24
+2
А этот экземпляр вроде МО Украины возглавлял????
0

Кращий з усіх відомих.
Об Лом   10:34
0

З усих свидомых ?!
+1

Єдиний, хто керував Армією і був свідомим. Решту - кучмісти..
вы обычный пиндосовский даун, вас нужно отправить почтой в США.. по вашим словам бандиты- это 70% мирных жителей Крыма, не желающих жить под указами ваших американских друзей.

в отличии от вас, янукович не отдавал аналогичный приказ знышыты бандитов майдана..значит вы хуже януковича
+1

Янукович - корупціонер. Корупція знищує всю країну.
Хороший способ уложить в могилу армию и спрятать концы в воду.
+3

є такі пропозиції
http://hvylya.org/analytics/politics/kryimskiy-krizis-i-strategiya-ukrainyi-pochemu-myi-ne-dolzhnyi-atakovat-separatistov.html
+1

Мудро,хоть автор и делает вид,что не понимает истинных причинно-следственных связей.)
Ему б не шахматной доской статью иллюстрировать,а колодой карт.)))
А может действительно не понимает...
Об Лом 10:05
0
Толя, так прикажи ему, чтобы он "негайно"... Ты не способен ?! Так живи на то, на что ты способен и не размахивай соплями по ветру...))
0

нада званить в калакала.Бендеровцы утикают и воскреснет русско-чеченский мир
Панове радлюди, невже у вас такий дефіцит клепок?!
Невже за 23 роки чергової Незалежності до вас не дійшло, що УКРАЇНЦІ НЕ ВМІЮТЬ НІЧОГО РОБИТИ РАЗОМ, НА РЕЗУЛЬТАТ СПІЛЬНИЙ?!
При цьому московити міцно згуртовані навколо мети ЖИТТЯ ПРАЦЕЮ ЧУЖОЮ, тобто, грабунками і загарбаннями.
Тому й зараз українці СВІДОМО РОЗПОРОШЕНІ проти ЗГУРТОВАНОЇ БАНДИ.
Тому іншого виходу нема, як всіма засобами впливати на верхівку цієї банди персонально.
А на затурканий люд вести скоординовану і науково обґрунтовану контрпропаганду.
0

Пане Дмитре. Вже десь коло 10 років ношусь з картою мілітарних завоювань України Кремлем. Кого це надоумило?
0

Дмитре, Ви самі мені докоряли, що я, нібито, анонім. Але у Вас самих була пуста аватарка коли ця карта (див. мою аватарку) була тут, на сайті.

Можете самі переконатись - у вчених небуло жодних шансів щось змінити в цій країні.

Але зараз шанс є! Майдан урівняв людей в правах, знищив ієрархію, показав молоді її силу..
странно, что вас не поставили Министром обороны. Промедление смерти подобно, патрионизм в воздухе висит а спецслужбы росии по Востоку Украины шаром катят и ни каких мер.... чего ждать...
-1

Там вже Кузьмук вішає лапшу про "російські елітні війська" та іншу маячню..
Мой отец , военный офицер- умный и грамотный специалист не может дозвониться в МВД Украины... никто телефон не берет. Он знает точно , что надо делать и КАК. ПОЛУЧАЕТСЯ СТРАНУ СЛИВАЮТ...
Leo Kiev   12:05
+1

Так МВД нема)) все разбежались, кто хочет Турчину подчинятся
+1

МВД було призване захищати владу від народу.
Влада втекла - захищати нема кого..
Пане Анатолію, підтримую все, що Ви написали. Крім того, хочу ту процитувати своє ж звернення, яке я щойно написав і у блозі Олега Ляшко. Прошу пробачення за ліннощі, але не хочу все перепридумувати і переписувати, тому просто копіюю:
"у мене до Вас, як до представника влади, є питання: Чому ми не діємо в Криму? Я пам'ятаю Статут вартової служби і не розумію, чому командири військових частин ще не стріляють.
Я проходив строкову службу у ЗСУ і мені не зрозуміло, чому наші військові дозволяють вільно переміщуватись по території України іноземним військам? Чому командири військових частин здають без жодного пострілу техніку, зброю, вузли зв'язку, аеропорти, КП ППО?
Я розумію, нам необхідно було показати всьому світові, що Росія є агресором. Я розумію, що для цього, необхідно було втриматись від провокацій. Але на це достатньо було двох-трьох днів. Ми отримали те, що хотіли: Захід затверджує санкції проти Росії, виділяє допомогу нам. Все, на більше нам нічого розраховувати. Далі своєю бездіяльністю ми втрачаємо всі шанси захистити територіальну цілісність. Росіяни без жодного пострілу окупували Крим (маленька Грузія і та за свої території кілька днів воювала), обеззброїли кілька військових частин та зняли захист ППО над Кримом та частиною Півдня України. Поставте себе на місце заблокованих військовослужбовців. Нема ніяких приказів з Центру про дозвіл за захист військових частин (читайте "самозахист"), щоденно йде моральний, а інколи і фізичний пресинг, відключенні українські ТВ канали, які хоч якось підтримували їх і давали інформацію. Я б на їх місці почувався покинутим і зрадженим державою. Я певен, що вони теж над цим вже замислюються. І доказом того є те, що вже деякі з них (слава Богу, одиниці) сьогодні (10.03.14) переходять на інший бік. Ми втратили ті політичні і моральні позиції, які нам завоювали ці військовослужбовці. Далі не можна так себе вести. Якщо у найближчі два-три дні ми не зробимо фізичних дій, ми втратимо Крим (а може й більше).Нам потрібно активно діяти. Може не одразу стріляти всіх на ураження. Спробуйте зробити перші, але конкретні кроки. Підженіть до Перекопу дві бригади. Запустіть у небо над Кримом штурмовики. Дайте дозвіл (ба, навіть, наказ) військовослужбовцям не допускати на територію військових частин чужинців: нехай відкривають вогонь, хоча б у повітря (росіяни не соромлячись стріляли у повітря, коли на них йшли наші беззбройні льотчики). Тоді зелені чоловічки зрозуміють, куди попали. Тоді Захід зрозуміє, що Крим необхідний Україні, і сам буде готовий до військової допомоги (зараз вони нам не будуть допомагати військово, бо не бачать від нас дій). Не треба боятись пролити свою і чужу кров. Не знаю прикладів, коли б балачки та папірці зберегли країну.
І наприкінці цього листа знову звертаюся до Вас, і прошу цю думку донести всім політикам: ми втратили вже весь час, а далі можемо втратити Крим."
Щось у лісі здохло. ПОГОДЖУЮСЯ з вами.
0

Здоровий глузд здох. Та мабуть його і не було.
Такі люди не мають права бути народним депутатом.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі